Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale braliście udział w zawodach, czy przyjechaliście tym srebrnym Pajero, co się wydurniało pod torem i kurzyło wszystkich?
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja tak jak mówiłem - byłem na sam koniec. A właściwie to przejeżdżałem rowerem. Ale niem jak wyglądasz, więc nie mogłem Cię namierzyć. Widziałem tylko jedną Audi srebrną B6.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali, byłeś na tym pikniku? Ja przyjechałem na sam koniec.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O widzisz, to pewnie podjadę tam rowerem. Kwinto, ja mam rower miejsko-trekingowo-komfortowo-uniwersalny. A trasę do Kozienic mniej więcej znam. Ale dziś chcę zrobić wypad na miasto. Właśnie może na Koniówkę pojadę, na 4x4.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ktoś chętny na rower dzisiaj?
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale czy zaraz muszą coś brać? Przecież mogą dać pouczenie.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Policja robi się naprawdę nieugięta. Byłem właśnie na ślubie znajomego i w trakcie przejazdu w kolumnie, z kościoła do domu weselnego, policja wyhaczyła jednego z gości, któremu dali mandat. Nie pomogło nawet to, że limuzyna młodych zawróciła i chciała negocjować..
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oj co się będę tłumaczył - miałem potrzebę już jechać i koniec.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema chłopy, fajny spot. streetrace, podrzuć tę wizualkę budynku z 1905 r.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie no, wyszło słońce, więc Fregata.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Marshal to pewnie ten ja Józefowie, tam gdzie opony - przed nowobudowanym rondem jadąc od centrum.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tylko spróbuj z trumną przyjechać! Nawet o tym nie myśl. Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie więc nie wiem czy tam się zmieścisz. A jeśli chodzi o to strój to wystarczą obdarte dżinsy, bo dziewczyn i tak nie będzie. Chyba że o czymś nie wiem.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O świetnie, ja też muszę sprawdzić klimę, a na Złotą nie chcę jechać, ze względu na kolejki. Kali, gdzie na Warszawskiej sprawdzają klimkę?
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To też po części wina rządu, bo to Państwo jest inwestorem i trzyma kasę. Ale to wynika też z mentalności ludzi. Często się spotykam z ludźmi, którzy wstrzymują wypłatę wynagrodzenia tak dla samej zasady - żeby podbić jeszcze trochę procent na koncie, albo nawet zainwestować pieniądze w coś innego. Kondzik, podobno najlepsi fachowcy od klimy są na Złotej. Mają też niestety spore kolejki.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Powinien to zrobić mcm - tylko on ma taką możliwość. ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- Staram się pozytywnie wypowiadać o swoim kraju, ale jak patrzę na takie coś to aż się we mnie gotuje.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i dobrze zrobiłeś.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ! Jutro, tj. w piątek 1 czerwca 2012, spot pod Fregatą o 19:00. Jeśli będzie padać do spotykamy się na przedostatnim piętrze Galerii Słonecznej.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tankujcie gaz i przyjeżdżajcie w piątek.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    eSa to moja druga Żona... Żonę pożyczam tylko Żonie... czasami... Także podchodząc filozoficznie do tematu... żebyś tomaszu pojeździł moją eSą - musiałbyś zostać moją żoną, a ja jestem 100% hetero - ba - brzydzi mnie widok par gay'ów, więc nie dam się namówić na jakikolwiek związek Jak już tak w filozofię wchodzimy to - może się okazać tak, że Żona Cię zdradzi, a raczej Ty Jej nie upilnujesz... No to co, do piątku, tak?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeszcze nie wiemy - czekamy na odpowiedź mcm'a i Ozia. Aha, no i pamiętaj, że jak przyjeżdżasz do nas na spota pierwszy raz to musisz dać ujeździć swoją eSę tomaszowi.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mam rozumieć, że przyjedziesz? Oziu, Ty też przyjedziesz? Czy to znaczy, że mam się szykować na piątek?
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, w takim razie pojeździmy w następny piątek. Oziu, po prostu dawno nie widziałem Twojej gęby. Kiedy przyjedziesz na spota?
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oziu, a w ogóle to kiedy będziesz w Radomiu? Słuchajcie, może zrobimy w piątek spota na torze kartingowym - na automobilklubie. Ostatnio tam byłem. Jest promocja - 25 zł za 10 min jazdy. A tor jak wiadomo mamy fajny. Gokarty też dają radę. Źródło: Tory wyścigowe w Polsce – gdzie można się pościgać? Ť AUTOKULT.pl
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja nie mam pomysłu. Odsyłam do ASO.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rozwiń myśl (?)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.