Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale braliście udział w zawodach, czy przyjechaliście tym srebrnym Pajero, co się wydurniało pod torem i kurzyło wszystkich?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tak jak mówiłem - byłem na sam koniec. A właściwie to przejeżdżałem rowerem. Ale niem jak wyglądasz, więc nie mogłem Cię namierzyć. Widziałem tylko jedną Audi srebrną B6.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, byłeś na tym pikniku? Ja przyjechałem na sam koniec.
-
SPOTY RADOMSKIE
O widzisz, to pewnie podjadę tam rowerem. Kwinto, ja mam rower miejsko-trekingowo-komfortowo-uniwersalny. A trasę do Kozienic mniej więcej znam. Ale dziś chcę zrobić wypad na miasto. Właśnie może na Koniówkę pojadę, na 4x4.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ktoś chętny na rower dzisiaj?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale czy zaraz muszą coś brać? Przecież mogą dać pouczenie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Policja robi się naprawdę nieugięta. Byłem właśnie na ślubie znajomego i w trakcie przejazdu w kolumnie, z kościoła do domu weselnego, policja wyhaczyła jednego z gości, któremu dali mandat. Nie pomogło nawet to, że limuzyna młodych zawróciła i chciała negocjować..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj co się będę tłumaczył - miałem potrzebę już jechać i koniec.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema chłopy, fajny spot. streetrace, podrzuć tę wizualkę budynku z 1905 r.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, wyszło słońce, więc Fregata.
-
SPOTY RADOMSKIE
Marshal to pewnie ten ja Józefowie, tam gdzie opony - przed nowobudowanym rondem jadąc od centrum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko spróbuj z trumną przyjechać! Nawet o tym nie myśl. Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie więc nie wiem czy tam się zmieścisz. A jeśli chodzi o to strój to wystarczą obdarte dżinsy, bo dziewczyn i tak nie będzie. Chyba że o czymś nie wiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
O świetnie, ja też muszę sprawdzić klimę, a na Złotą nie chcę jechać, ze względu na kolejki. Kali, gdzie na Warszawskiej sprawdzają klimkę?
-
SPOTY RADOMSKIE
To też po części wina rządu, bo to Państwo jest inwestorem i trzyma kasę. Ale to wynika też z mentalności ludzi. Często się spotykam z ludźmi, którzy wstrzymują wypłatę wynagrodzenia tak dla samej zasady - żeby podbić jeszcze trochę procent na koncie, albo nawet zainwestować pieniądze w coś innego. Kondzik, podobno najlepsi fachowcy od klimy są na Złotej. Mają też niestety spore kolejki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Powinien to zrobić mcm - tylko on ma taką możliwość. ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- Staram się pozytywnie wypowiadać o swoim kraju, ale jak patrzę na takie coś to aż się we mnie gotuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i dobrze zrobiłeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
! Jutro, tj. w piątek 1 czerwca 2012, spot pod Fregatą o 19:00. Jeśli będzie padać do spotykamy się na przedostatnim piętrze Galerii Słonecznej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tankujcie gaz i przyjeżdżajcie w piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
eSa to moja druga Żona... Żonę pożyczam tylko Żonie... czasami... Także podchodząc filozoficznie do tematu... żebyś tomaszu pojeździł moją eSą - musiałbyś zostać moją żoną, a ja jestem 100% hetero - ba - brzydzi mnie widok par gay'ów, więc nie dam się namówić na jakikolwiek związek Jak już tak w filozofię wchodzimy to - może się okazać tak, że Żona Cię zdradzi, a raczej Ty Jej nie upilnujesz... No to co, do piątku, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie wiemy - czekamy na odpowiedź mcm'a i Ozia. Aha, no i pamiętaj, że jak przyjeżdżasz do nas na spota pierwszy raz to musisz dać ujeździć swoją eSę tomaszowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam rozumieć, że przyjedziesz? Oziu, Ty też przyjedziesz? Czy to znaczy, że mam się szykować na piątek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w takim razie pojeździmy w następny piątek. Oziu, po prostu dawno nie widziałem Twojej gęby. Kiedy przyjedziesz na spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a w ogóle to kiedy będziesz w Radomiu? Słuchajcie, może zrobimy w piątek spota na torze kartingowym - na automobilklubie. Ostatnio tam byłem. Jest promocja - 25 zł za 10 min jazdy. A tor jak wiadomo mamy fajny. Gokarty też dają radę. Źródło: Tory wyścigowe w Polsce – gdzie można się pościgać? Ť AUTOKULT.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie mam pomysłu. Odsyłam do ASO.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozwiń myśl (?)