Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, Hodowlana. Teraz będą ją przedłużać, bo miasto sprzedaje działki pod kolejne fabryki.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co mi wiadomo to dawno temu, za czasów PRLu to były jakieś masarnie czy coś takiego. Teraz zdaje się, że jest to podzielone na klitki i wynajmowane. A tu po prawo, przy DHLu, ten pusty plac na zdjęciu wygląda teraz mniej więcej tak:
-
SPOTY RADOMSKIE
A wszystko dlatego, że tutaj jeszcze trochę brakuje pracodawców: http://www.cozadzien.com.pl/img/zdjecia/8_budynki/_big/rejon_inwestycyjny_-_wosniki.jpg?1334663514691 Ale ja jestem dobrej myśli - widzę, że wszystko zmierza ku dobremu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Laska mówisz? Wolałbym jednak kogoś z Radomia - chciałbym mieć z tym kimś stały kontakt.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zna ktoś jakiegoś dobrego radcę prawnego, do którego można się wybrać na poradę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ostatnio takim pędzidłem miałem okazję pojeździć. To moja pierwsza przygoda z krosem. Zabawa przednia. <br /><br /> <br /><br />
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, wtedy nie będzie problemu z przyspieszaniem i V-max.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy seryjnie to nie jest 205 ?
-
SPOTY RADOMSKIE
225 to bardzo szeroko jak na ten silnik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czasem warto mieć w samochodzie taką "czarną skrzynkę".
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam dzisiaj kawalerskie w Domaniowie. Tzn. nie swoje tylko kumpla.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A, kudłaty, dzięki za ostrzeżenie przed zdjęciami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, małżeństwo służy, tylko "siódmy miesiąc" już trochę mniej. Temu, co zniszczył ten samochód trzeba ręce poucinać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, od około 2 lat już nie ma zagrożenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, nadal chcesz przyjechać na spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
OzIx, przybywaj! Twój ulubiony temat się rozkręca.
-
SPOTY RADOMSKIE
A właśnie, ja tu widzę pewną analogię... + =
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Zielony w temacie, a rysa na szybie się powiększa.- SPOTY RADOMSKIE
Dałem wam szansę.- SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że niczego się od was nie dowiem.- SPOTY RADOMSKIE
Zielona jest cała. Na moje oko od sorarycznej różni się tylko kolorem. Zielona jest zielona, a solaryczna fioletowa. Zastanawiam się czy warto dopłacać do solarycznej. - SPOTY RADOMSKIE