Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Super filmik. Trochę muzyka się zacięła, ale okay.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale twoja fura to prawdziwa kosa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuj, które miejsce zająłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co dziś nie?? Będzie upalanie czy nie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto jedzie jutro do Kozienic zobaczyć, jak wujo upala betona?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wklejam linkę: http://moto.allegro.pl/e30-coupe-rarytas-cult-i1595810900.html Ale zdzira.
-
SPOTY RADOMSKIE
No niby racja. To już dla typowego konesera. Jakbym miał na zbyciu 25 tysi to bym sobie kupił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że cena niezła wywalona.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, no to właśnie o to mnie się rozchodzi. [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:04_________________________________________________wuju, czemu nic nie mówiłeś, że szwagier sprzedaje zdzirkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie tak jak w tamtym roku?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, ja też będę robił prawko. Ale Ikarus to okazja jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że masz chęć na tego Ikarusa, coo??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, taka okazja. Zrobilibyśmy dyskotekę na przegubowcu!
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa. Bierzemy??
-
SPOTY RADOMSKIE
To ta beema musi być nieźle zglebowana. Pospawałeś już tłumik??
-
SPOTY RADOMSKIE
Na wiadukcie???
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli co? Nie będziemy upalać e trzydziechy??
-
SPOTY RADOMSKIE
No. Złożyłeś podanie żonie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, dobrze, że beemę na lawecie przywieziesz, no bo jak zrobimy wystrzał to nie miałbyś jak wrócić.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No. A się okazało, że ona mnie zlała. [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 22:36_________________________________________________Pany, dziś przyjeżdżam na spota. Będzie też wujo swoją e30. :kox:
-
Wąskie e30
No to pisz i szykuj furę na piątek.
-
Wąskie e30
Już prawie maj. Przyjedziesz w ten piątek??
-
SPOTY RADOMSKIE
O właśnie, ja też mam pieski Husky na sprzedaż. Są jeszcze ślepe, ale może jutro porobię im zdjęcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Felgi słabe, ale poza tym ładny kolorek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wesołości! Był ktoś wczoraj?