Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian, super fotki! Szkoda, że mnie tam nie było.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja dziękuję za zdrowe, domowe śniadanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, niedobrze. Spanie w aucie chyba Cię dobiło..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy wszyscy dotarli do swoich domówi i do SWOICH łóżek?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale o co chodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś podobno impreza w Fanaberii albo parapet u urwała..
-
SPOTY RADOMSKIE
Niezłego Agniecha ma futrzaka..
-
SPOTY RADOMSKIE
OKEJ Gośka mówi, że jest fajnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak konkretni goście.. :>[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________http://forum.gazeta.pl/forum/w,15858,41606897,41691210,Re_drzwi_w_kolorze_podlogi_czy_wrecz_przeciwnie_.html :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Co do zlotu... no cóż - jak wszyscy to wszyscy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry. Właśnie mi montują drzwi, ale pewna osoba mnie wczoraj opieprzyła za to że dałem jasne drzwi do ciemnej podłogi. Trzeba będzie zrobić tak jak u Bogdana... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No ale to zarejestruje się czy nie?? PS. Oficjalnie ogłaszam, że już się przeprowadziłem. Nie mam jeszcze lodówki, ale jak trzeba to zimne piwo mogę mieć, więc zapraszam! :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra suka nie jest zła. majki, pozdrów Agniechę. Powiedz, że zabierzemy ją na balet jeśli się zarejestruje. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A no ta, przecie Jarek mi mówił.. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co kojarzę to my z odzimem później szukaliśmy tej wódki, ale nie udało się znaleźć. Poza tym wczoraj jak z odzimem gadałem to coś się nie zgadzało, bo ja byłem przekonany, że wódka leży w krzakach przy G2, a odzim mówi, że przy Fanaberii.. hmm. Tak czy siak w piątek można zrobić jakieś poszukiwania zaginionej arki - o ile własnie nikt jej nie wyniuchał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba było mape zrobić do miejsca, w którym zostawiliśmy wódkę. Ja jeszcze dziś umierałem po piątku, ale warto było..
-
SPOTY RADOMSKIE
A i ja coś tam słyszałem. To co, przyjeżdżacie na flachę, czy ja mam przyjechać do Fregaty? A przyjedzie ktoś po mnie na ustronie?? :gwizdanie: :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty, zaglądasz tu? Robótkę Ci szykuję..
-
SPOTY RADOMSKIE
Odwieziemy Cię..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko wiesz, obowiązkowo zabierz ze sobą minimum 0,5 l. no i szofera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja w piątek jestem chętny.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to co, Ozio dzisiaj stawia flache? No to najlepszego!
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry ludziska. Nie ma to jak poniedziałek. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, miałem przyjechać, ale się zasiedziałem, a raczej zasprzątałem na ustroniu.. Ładny kontrast - rodzinny avant i zdzirowate coupe.