Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, być może mnie nie będzie więc umówmy się już na przyszły tydzień. Zadzwonię do Ciebie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, masz jakiś cynk? Jest po co dzwonić? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Taka pogoda jak teraz może być. Kudłaty, będziesz na spocie? Jeśli nie to w przyszłym tygodniu przywiozę Ci ten błotnik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Terminator style: Przewodniczącym całego przedsięwzięcia jest Jarek - mówi, że później jakoś się to wszystko poskłada, "będzie pan zadowolony".
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, widzę, że i na wycieczkę już się wybrałeś nową furą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładny felun i ładna opona. Przykozaczyłeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaczu, jakbym Ci przywiózł element, a konkretnie błotnik z mojej niuni to za jakie pieniądze byś go polakierował?? Odp na PW. A może zrobić z niego nośnik reklamy Twojego warsztatu. Byłbyś moim pierwszym sponsorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
do wrocka jest 320km to ile ty zamierzasz tam jechac 6 godzin to chyba w dwie strony o tej godzinie jak wyjedziesz to bedziesz na 7 00 tomaszu Do Wrocka 4 h i we Wrocku 2 h.
-
SPOTY RADOMSKIE
W niedzielę o 3:30 wyjazd, żeby dojechać mniej więcej na 9:30.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ma ktoś chęć jechać w niedzielę do Wrocławia na 22-23. I Runda Drift Open. Wrocław, tor "Rakietowa"
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, ale urwał. Szkoda mi go. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Posłaliśmy go tam, żeby sprawdził czy warto się z wami zadawać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, z nosa też mi zaczęło kapać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak poniedziałek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co wy za filmiki wklejacie?? :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Adriana tut niet.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, właśnie wróciłem od lekarza. JESTEM ZDROWY JAK BYK!!!! :banan: Pani tylko spytała co ja robiłem, że miałem wtedy taką przyśpieszoną pracę serca.. :gwizdanie: No i jak już miałem wychodzić to spojrzała na mnie i powiedziała, żebym się jeszcze raz na wszelki wypadek rozebrał... No to płynę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo jadę do lekarza i musze se podnieść ciśnienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wklejcie jakieś zdjęcie..
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No tak, a miało być spokojnie..- SPOTY RADOMSKIE
Witojcie ludzie. Widzę zmiany. Morcin, przyjedziesz dziś tą lymuzyną? Już nawet mam kupca na nią jak będziesz chciał sprzedawać. Kto dziś będzie, bo nie wiem czy warto przyjeżdżać? :>- SPOTY RADOMSKIE
Zdjęcie cuś nie trybi.- SPOTY RADOMSKIE
Też na to zwróciłem uwagę.- SPOTY RADOMSKIE
http://www.drifttube.pl/video/280_Maciej_Polody_-_Akademia_Driftingu Warto obejrzeć do końca. Końcówka filmu jest najbardziej istotna.. - SPOTY RADOMSKIE