Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam oj tam, nima casu na baby.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, tylko musimy znaleźć takie jakieś rozmowne..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo Ty to jesteś naszym bosem i myślisz o wszystkich. To co, idziemy na wódkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Aaa, rozmowna była. No ładna zdzirka ładna. Pierwsza modyfikacja jaką bym zrobił to zdjęcie tego okropnego spoilera z klapy. A to specjalnie dla mnie robiłeś to zdjęcie? Widzę, że to pod marketem na Michałowie..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Morcin Z tej drugiej rodziny, której nie znałem też były fajne mamusie. Jedna nawet rozwódka.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to elegansio. U mnie było ok. 30 osób. Też było grubo i odnowiłem kontakt ze swoją rodziną.
-
SPOTY RADOMSKIE
No co, komunia była. :> No ja zwykle w niedziele nie tankuję, ale wczoraj też zapiłem, no bo ta komunia..
-
SPOTY RADOMSKIE
konkretnie się narąbałem...
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, widzę, że na głodzie jesteś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś?? Tak, to znaczy nie, nie lubie dupeczek!
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli miałbym zdradzić BMW to bardzo chętnie z takim czymś. http://www.allegro.pl/item1014818446_200_sx_s13_super_stan_zobacz_opis_i_zdjecia.html
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Chyba jednak przyjadę cytryną, bo mam jeszcze 2 punkty do obskoczenia. Następnym razem dam Ci pojeździć. :>- SPOTY RADOMSKIE
Kurna, znów mam dylemat którym wozem przyjechać.- SPOTY RADOMSKIE
Na gryla?? Przyjadę dziś samochodem, ale coś mi się widzi, że wrócę tramwajem.- SPOTY RADOMSKIE
a miałem chęć zarzygać na koniec meganę :polew: A ja miałem chęć spalić gumę.- SPOTY RADOMSKIE
Właśnie na taką odpowiedź liczyłem. :th:- SPOTY RADOMSKIE
A tankujemy coś dzisiaj??- SPOTY RADOMSKIE
Uuu, to dzisiaj widzę będzie palenie gumy.- Jak zabezpieczyć działkę ? Pomocy
Może dobrze by było dogadać się z tymi gnojkami i pozwolić im tam siedzieć w zamian za pilnowanie przed innymi gnojkami.- SPOTY RADOMSKIE
To czym przyjedziesZ??- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, o 20:00 mam wizytę u lekarza, ale przed 21:00 dołączę do was.- SPOTY RADOMSKIE
AC opłacam drugi rok i mam dopiero 10%, ale przed chwilą dzwoniłem do PZU i pani mi wyliczyła składki ze szkodą i bez szkody i wychodzi na to, że lepiej nie zgłaszać.. A rozwalony mam zbiorniczek na dodatek do paliwa - znajduje się pod podłogą przy tylnym kole. Taki badziew kosztuje 1000 zł. :doh1: - SPOTY RADOMSKIE