Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy myślicie, że opłaca się zgłaszać do AC szkodę o wartości ~1000 zł ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Lepiej nie mogłeś trafić. Zapraszamy jutro. A właściwie już dziś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętam jaka była reakcja mojej mamy jak zobaczyła moją beemkę w garażu następnego dnia po zakupie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niedługo to same bandziory bedo w tym Radumiu.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Będziecie robić stójki? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Motórami będziecie jeździć na spoty?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze sobie zapodam kilka minut dobrych bitów na noc..
-
SPOTY RADOMSKIE
Szczerze mówiąc właśnie na to liczyłem. Idę spać.. z Iloną i z Olą.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No to pochwal się co robiłeś w weekend.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeden z tych kawałków, przy których kierownica i podłoga w samochodzie przechodzą prawdziwe katorgi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co powiecie na taki tuning??
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, mam nadzieję, że mnie nie zjebiecie, ale spodobał mi się ten kawałek: Uważam, że ma fajne bity i melodię..
-
SPOTY RADOMSKIE
Co ja widzę.. O motoryzacji rozmawiacie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem nie pokazuj się tu bez zdjęć swojej E30.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba macie kiepskie komputery, bo ja widzę to foto.
-
Odbiór nowego samochodu
W tamtym roku odbierałem nowe Berlingo. Oczywiście sprawdziłem każdy element miernikiem grubości lakieru - na szczęście wyszło ok. Zanim odjedziesz z salonu to zabierz sprzedawcę na jazdę próbną. Ja tego nie zrobiłem, a po wyjechaniu okazało się, że auto ściąga na prawo. Było już po godzinach, więc do salonu wróciłem następnego dnia. Serwisant tłumaczył, że takie coś nie podlega gwarancji, ale zlitowali się nade mną i wjechali na podnośnik, żeby zamienić stronami przednie koła - na szczęście to pomogło i później było już wszystko ok, ale jeśli wyszłaby grubsza robota to pewnie byłbym w plecy.. Powodzenia i nie przejmuj się byle pierdołami przy samochodzie, bo umrzesz młodo.. :> Aha, no i pamiętaj, że w baku będziesz miał tylko naparstek paliwa, więc nie wybieraj stacji tylko zjeżdżaj na pierwszą lepszą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nadal foto nie bangla?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co do weekendowego zlotu 'trójek' - wg mnie to był najlepszy samochód zlotu - stan idealny, świetny wygląd, ETA - taki ładny oryginał: Auto należy do wujowego szwagra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Ty to masz nerwy ze stali normalnie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Aa, no to dobrze..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, a co tam porabiałaś w piątek?? Byłaś gdzieś na imprezie..??