Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze najpierw są wykłady teoretyczne, a później ćwiczenia. Oby do spota..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek, z procy nie strzelałeś? No chyba nie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Święte słowa.. Chociaż nie wiem co to znaczy ta proca...
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat biust to jest ostatnia część na którą patrzę u kobiety. Bardziej mnie interesują nogi, uda, pupa, buzia, coś tam coś tam i dopiero na samym końcu biust. Zacząłem się ślinić, bo Ty się ślinisz.. na damski biust... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ta dziewczyna z Twojego avatara ma hipnotyzujący biust. Coś niesamowitego
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, akurat. Chyba sobie zrobię urlop...
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze po świętach powinien być jeszcze jeden dzień wolnego, a najlepiej cały tydzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale obecny avatar jest fajny, bo wygląda jna amatorski.
-
SPOTY RADOMSKIE
Świetny ten avatar. :drool: Ale się nie rusza, więc niech zostanie ten co jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, ładna pogoda, wezmę beemkę i możemy gdzieś się ustawić. Będę dzwonił za 15 min. Chyba, że Ty mnie wyprzedzisz..
-
SPOTY RADOMSKIE
No. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:52_________________________________________________Kurna, niech ktoś kupi te dwie beemy i później mi odsprzeda, bo teraz nie mam kasy. http://www.allegro.pl/item971442431_ladne_bmw_e30_327_eta_lub_zamienie.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12091489 O i jeszcze tą zdzirę, bo ma fajne fotele. http://www.allegro.pl/item987017115_bmw_e30_325_orginal_pilnie_sprzedam.html
-
Spoty Olsztyńskie
Ale od Ciebie czy od tej pani??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, w avatarze jakoś lepiej wygląda. :polew: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:27_________________________________________________ Ty grzeszniku ty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam prężnie rozwijającą się grupę z Wielkopolski. :> Właściwie to chciałem powiedzieć, że byłoby miło jakbyście to wy zrobili zlot letni - taki sam jak w tamtym roku. :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty mazowieckie: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ :th:
-
Spoty Olsztyńskie
Hehe, wystarczyło zrobić kopiuj-wklej z tego ava co widać. Też byłem zdziwiony, że pokazało się większe zdjęcie. [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 13:13_________________________________________________No w sumie taktuś też ma ładnego avatara: Ale nic do niego nie czuję. :D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, a wygląda na taką milutką, niewinną dziecinkę.
-
Spoty Olsztyńskie
4lo, Ty też masz ładny avatar. Ale jednak Zaleczeq ma najlepszy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Twojego avatara da się powiększyć: To nic, że ta dziewczyna jest z "czwartej ce", ale po podciągnięciu dżinsów robi fajną minę.
-
Spoty Olsztyńskie
No nie mówcie, że jak widzicie tego avatara to nie robicie się głodni..
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, widziałem to.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja się wychowałem na takiej ździrce, tylko że moja była w metaliku. Oczywiście auto po rodzicach.
-
SPOTY RADOMSKIE
My to robiliśmy zrzutkę na trunki ze średniej pułki i na pół zbiornika gazu. Niestety nie mieliśmy głośników, więc nie było pełnego lansu, ale były inne bajery.