Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A to nic nowego nie powiedział.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, majki ty głupku!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ojezu, no i bardzo dobrze, bo przymuliłeś nam obroty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Śpij śpij dziecko, nie bój się, nie obgadamy Cię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, w lustrze...
-
SPOTY RADOMSKIE
Podładuj se baterię, bo długa noc przed nami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki już nie ma to pewnie zara i Brynia się zerwie..
-
SPOTY RADOMSKIE
No to ogień maleńka.
-
SPOTY RADOMSKIE
To co, widzimy się na spocie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz w mordę, to z pewnością będzie najciekawszy projekt w gminie.
-
Spoty Olsztyńskie
Cza iść do Radumia.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo podobno ma jakieś tam redło 1.6 z gazem i szpanuje, bo ostatnio zrobił polerke..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty może lepiej napisz wreszcie pierwszego posta, a nie już od spotów chcesz zaczynać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, panowie, za mało k**wa k**wa!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty materialisto :evil: Taaa, jakoś tak nagle poleciał na wuja jak te se zrobił ten polerke i świecące felgi.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to ta dupka co to do męskiego wchodzi z tą jędrną dupką...
-
SPOTY RADOMSKIE
pa pa jebnie :polew: :polew: ŁOJEZU, ZARA URWIE DRUGIEMU!
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, z Olsztyna też widzę macie dobre połączenie..
-
SPOTY RADOMSKIE
E E, nie zapędzaj się tak - dziś robimy na trzecie zmiane.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak usłyszysz pisk opon tzn., że już dopycham go na parking.
-
Spoty Olsztyńskie
Aha, w razie czego my też zapraszamy na salony: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spoty_radomskie-t9585.0.html;new
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro przyjadę E30 - będzie stolik na te pasztety.
-
Spoty Olsztyńskie
- SPOTY RADOMSKIE
Trzeba wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.- Spoty Olsztyńskie
Ee Ociec, nie przeklinaj w gościach. - SPOTY RADOMSKIE