Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valent

  1. No właśnie o to chodzi że nie wycieki wyeliminowałem przed wymianą oleju ale sprawdzić jeszcze raz nie zaszkodzi
  2. Zużycie do litra na 10k jeszcze rozumiem, ale u mnie wychodzi teraz z grubsza 2-3L a jakoś specjalnie go nie pałuję. Biorąc pod uwagę ile wchodzi w układ to jest to już dość znaczne zużycie.
  3. valent odpowiedział(a) na freezblock temat w 1.8T
    Przez jaki czas utrzymywałeś podwyższone obroty przy pomiarze?
  4. Jakieś pół roku temu z racji wycieków uszczelniałem silnik. Nowe: uszczelka pod pokrywą, wszystkie uszczelniacze wałków z przodu silnika, uszczelniacz w kształcie półksiężyca z tyłu silnika pod nastawnikiem (chyba tak się nazywa) i reszta skąd motor się pocił. Powód: brał olej (często zapalał się minimalny stan oleju). Dodatkowo zapalała się kontrolka ciśnienia oleju ale tu winna była pompa oleju- wymieniona więc ten problem zniknął. Dolewki przed "robotą" były na poziomie 1-1,5L od wymiany do wymiany czyli co 15k km . Po zabiegu uszczelnienia silnika i wymiany pompy oleju zużycie na początku trochę się uspokoiło. Teraz gdy jest 9k km po tamtym zabiegu zużycie wręcz drastycznie wzrosło. Na dystansie ostatnich 1000 km dolałem chyba około 200-300ml... i dzisiaj znów żółty "zonk" na FISie - czyt. min stan oleju . Nie zauważyłem żeby dymił na niebiesko, jeździ normalnie. Więc Dodam, że podczas akcji uszczelniania okazało się, że w przewodach turbo-IC zalegało ponad 3/4 szklanki oleju. Aktualnie śmigam na Motulu. Podpowiedzcie w co ręce wsadzić, żeby to ogarnąć?
  5. A jak zachowuje się szron/lód na szybach po zastosowaniu NW? Mniej przywiera do szyby i łatwiej go usunąć?
  6. Różnica w wadze silnika (2,7 --> 1,8T) nie będzie grała roli jeśli chodzi o przedni stabilizator?
  7. Podsumowując: przód 25mm- 1ba 27mm- 1be/1bv/S4 29mm - RS4 2. tył: 12,5mm - 1ba 15mm- 1be/S4 17mm -RS4 Zgadza się?
  8. Niedługo będę szczepił 1bv. Teraz przynajmniej wiem, że do kompletu muszę zawinąć stabilizatory. Czyli podsumowując: przód w 1bv i esce ten sam, tył w esce grubszy.
  9. Faktycznie, zbyt ogólnikowo nabazgrałem . Chodzi mi czy stabilizator przód i tył z S4 avant da rade przeszczepić bez komplikacji do 1.8TQ avant z zawieszeniem 1BV.
  10. Wrzucał ktoś stabilizator z S4 avant do zwykłej b5 avant? Da radę bezproblemowo wrzucić?
  11. Mam "piątkę" więc zainwestuję również w "6" A jakieś ciekawe propozycje z przygodówek macie?... póki za oknem pogoda średnia
  12. Pany, czyli co, warto brać GT6? Anniversary jest za ~145 pln
  13. O jak ładnie! Reaktywacja wątku
  14. Np na hakach za obręcze (do góry kołami)
  15. Podepnę się, ile oliwy wchodzi do dyfra?
  16. I łydka rośnie :cwaniak:
  17. Za osiągi trzeba uchylić czapki z głowy... jednak za wygląd należy zakryć twarz dłonią Calkowity brak smaku przy tak poważnych- wynikających z filmików- przeróbkach mechanicznych powoduje słuszne umieszczenie tej eSy w Strefie Śmiechu... To prawie jak pokazać najszybszego wyścigowego końskiego "araba" z obsraną d*pą
  18. obyś na niewypał nie trafił, bo przejażdżka wtedy będzie odlotowa
  19. słuszna koncepcja
  20. Szukaj "dużych kół" czyli 29er'a
  21. Mi wskoczyło dziś 76 km
  22. Pogoda taka dziś była, że grzechem było nie nawinąć parę km na koło... więc bylo ich lekko ponad 40, tak na rozpoczęcie
  23. To źle czy dobrze? I przede wszystkim gdzie
  24. Codzienne dozowanie dla potrzymania zapachu może być lekko uciążliwe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.