Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valent

  1. Odpuść sobie tego Apolona, znany tak samo jak śnieg na pustyni. Merida z 2013 roku i amorek z harmonijką taką samą jak mój Giant kupiony 13 lat temu Myślę, że tak jak podpowiada booncol warto zainteresować się Krossem albo np Unibike'em
  2. Nie mam pytań! Auto na ... 6+
  3. Wunderbaum- Black Car Classic i jak na razie nic lepszego od nich wg mnie nie ma. Zapach który mnie drażni to kultowana kiedyś Vanillia, która kojarzy mi się z odpustowym poldżerem o zawigotniałym wnetrzu
  4. Tylna ośka tez ośka więc: Po co jeździć na ręcznym jak można dać w piz*ę Ale zakładając że ośka jest za***ista to Q jest za***iste x2
  5. Quattro to nie tylko napęd.. to styl życia
  6. Grubo poszedleś jak na miasto... ale dobrze szeroki laczek to i łyda ma co robić
  7. A nie Schwalbe przypadkiem?
  8. Spokojnie, od przyszłego roku na rynku nie będzie mozna dostać opon letnich. Dostępne będą tylko zimówki... do rowerów także Tour de Pologne ma być rozgrywany na oponach minimum 2.10
  9. Wg mnie na felgach pomarańcz najciekawszy. Na dekory jeśli już to czerń fortepianowa
  10. Głupi uwierzyłem w prognozy pogody ... ... teraz zapowiadają że wiosny przez 2 tyg nie będzie
  11. Obiecująca pogoda od niedzieli, można rozpocząć odliczanie
  12. Ostatnio spotkałem zamarzniętego Stocka w sklepie, podczas gdy jego kolegom z lodówki (Czysta de lux, Soplica i kilka innych) to już się nie udało. Jasnym było, że nie skusiłem się na niego
  13. swiezak84 zgadł- Holden Torana
  14. taaa... stacjonarny chyba
  15. Dawajcie kolejne video! Póki zima w wiosnę trwa trzeba sie jakoś trzymać. Melisa nie pomaga a takie filmiki dają rade . W twarde proszki zamiaru iść NIE MAM
  16. Na lato amor i tarcze, na zimę wirusa
  17. linia boczna forda pinto ale facjata już nie pasuje
  18. Są i plusy Mimo, że śnieg z wiatrem robi niemiłosierne zamieszanie na drogach to sam wiatr pięknie na bieżąco odśnieża auto . Nie trzeba go odśnieżać
  19. Kupowałeś gotowy czy ktoś Ci wyspawał? Na alle widzę że chodzą po 400zł
  20. Wiązka oryginalna leci od lewego tyłu, później pod kanapą (tam znajduje się centralka PDC) i dalej leci prawym progiem pod deskę rozdzielczą. Gdzie dalej, nie wiem bo tam się zatrzymalem gdy chciałem ją wyciągnąć od "dawcy". Ponoć po montażu należy aktywować VAGiem.
  21. Efekty dźwiekowe bardzo ciekawe są, trzeba przyznać
  22. Tylko koniecznie podspawać żeby jajców nie przyszczypało
  23. Mam kłopot, mianowicie dzisiaj, po dynamiczniejszym starcie spod świateł rozszczelnił mi się wydech zaraz za turbiną. Co ciekawe, nieszczelność nie jest bezpośrednio na łączeniu turbiny z resztą wydechu tylko zaraz za flanszą. Wygląda to jakby wychnęło z flanszy rurę, w której zamocowana jest sonda lambda . Fotka zrobiona po otwarciu maski patrząc z góry . Strzałkami zaznaczyłem powstałą szczelinę. Teraz lewa część (z sondą lambda) nie jest jednym elementem z flanszą-ta bez luzu trzyma się obudowy turbiny. Wygląda to jakby ciśnienie wypchnęło rurę Da radę to pospawać czy trzeba się rozglądac za całym kawałkiem wydechu? Zastanawiam się czy z nieszczelnością tak blisko turbiny można "o własnych siłach" doturlać się do mechaniora bez ryzyka jej uszkodzenia Zapewne ecu złapie błąd z sondy. Wogóle to spotkaliście się z czymś takim?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.