Treść opublikowana przez valent
-
Sezon Rowerowy 2016
Odpuść sobie tego Apolona, znany tak samo jak śnieg na pustyni. Merida z 2013 roku i amorek z harmonijką taką samą jak mój Giant kupiony 13 lat temu Myślę, że tak jak podpowiada booncol warto zainteresować się Krossem albo np Unibike'em
-
Moje auto - temat sie rozwija
Nie mam pytań! Auto na ... 6+
-
Zapaszki do auta
Wunderbaum- Black Car Classic i jak na razie nic lepszego od nich wg mnie nie ma. Zapach który mnie drażni to kultowana kiedyś Vanillia, która kojarzy mi się z odpustowym poldżerem o zawigotniałym wnetrzu
-
Kto ma już dość zimy to pisać w tym wątku można się wyładować:)
Zimo WRÓĆ!!!!!! Tam skąd przyszłaś!
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tylna ośka tez ośka więc: Po co jeździć na ręcznym jak można dać w piz*ę Ale zakładając że ośka jest za***ista to Q jest za***iste x2
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Quattro to nie tylko napęd.. to styl życia
-
Sezon Rowerowy 2016
Grubo poszedleś jak na miasto... ale dobrze szeroki laczek to i łyda ma co robić
-
Sezon Rowerowy 2016
A nie Schwalbe przypadkiem?
-
Sezon Rowerowy 2016
Spokojnie, od przyszłego roku na rynku nie będzie mozna dostać opon letnich. Dostępne będą tylko zimówki... do rowerów także Tour de Pologne ma być rozgrywany na oponach minimum 2.10
-
Pomoc w doborze koloru felg
Wg mnie na felgach pomarańcz najciekawszy. Na dekory jeśli już to czerń fortepianowa
-
Sezon Rowerowy 2016
Głupi uwierzyłem w prognozy pogody ... ... teraz zapowiadają że wiosny przez 2 tyg nie będzie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
2-osobowy
-
Sezon Rowerowy 2016
Obiecująca pogoda od niedzieli, można rozpocząć odliczanie
-
Zamarnięta wódka ? - podróbka ? FAKE ?
Ostatnio spotkałem zamarzniętego Stocka w sklepie, podczas gdy jego kolegom z lodówki (Czysta de lux, Soplica i kilka innych) to już się nie udało. Jasnym było, że nie skusiłem się na niego
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
swiezak84 zgadł- Holden Torana
-
Sezon Rowerowy 2016
taaa... stacjonarny chyba
-
Sezon Rowerowy 2016
Dawajcie kolejne video! Póki zima w wiosnę trwa trzeba sie jakoś trzymać. Melisa nie pomaga a takie filmiki dają rade . W twarde proszki zamiaru iść NIE MAM
-
Sezon Rowerowy 2016
Na lato amor i tarcze, na zimę wirusa
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
linia boczna forda pinto ale facjata już nie pasuje
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Są i plusy Mimo, że śnieg z wiatrem robi niemiłosierne zamieszanie na drogach to sam wiatr pięknie na bieżąco odśnieża auto . Nie trzeba go odśnieżać
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
Kupowałeś gotowy czy ktoś Ci wyspawał? Na alle widzę że chodzą po 400zł
-
montaz parktronica (pdc) ori
Wiązka oryginalna leci od lewego tyłu, później pod kanapą (tam znajduje się centralka PDC) i dalej leci prawym progiem pod deskę rozdzielczą. Gdzie dalej, nie wiem bo tam się zatrzymalem gdy chciałem ją wyciągnąć od "dawcy". Ponoć po montażu należy aktywować VAGiem.
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
Efekty dźwiekowe bardzo ciekawe są, trzeba przyznać
-
Sezon Rowerowy 2016
Tylko koniecznie podspawać żeby jajców nie przyszczypało
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
Mam kłopot, mianowicie dzisiaj, po dynamiczniejszym starcie spod świateł rozszczelnił mi się wydech zaraz za turbiną. Co ciekawe, nieszczelność nie jest bezpośrednio na łączeniu turbiny z resztą wydechu tylko zaraz za flanszą. Wygląda to jakby wychnęło z flanszy rurę, w której zamocowana jest sonda lambda . Fotka zrobiona po otwarciu maski patrząc z góry . Strzałkami zaznaczyłem powstałą szczelinę. Teraz lewa część (z sondą lambda) nie jest jednym elementem z flanszą-ta bez luzu trzyma się obudowy turbiny. Wygląda to jakby ciśnienie wypchnęło rurę Da radę to pospawać czy trzeba się rozglądac za całym kawałkiem wydechu? Zastanawiam się czy z nieszczelnością tak blisko turbiny można "o własnych siłach" doturlać się do mechaniora bez ryzyka jej uszkodzenia Zapewne ecu złapie błąd z sondy. Wogóle to spotkaliście się z czymś takim?