Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

valent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez valent

  1. tutaj? http://adresyfirm.pl/mapa.php?address=LUBLIN ul. KUNICKIEGO 176
  2. Koledzy możecie podrzucić mi jakąś lokalizację w lbn gdzie podprostują mi "siedemnastkę". Wiosna tuż tuż i przy dobrych lotach lada moment można wskakiwać w letnie kapcie
  3. Mogę go mieć za 3,5k. Fakt, że rama fajna bo lekka ale alivio w tej cenie to tak jak podejrzewałem, lekka kaszanka. A skoro mówisz, że i z amorem mały kibel to chyba trzeba go będzie odpuścić. Nie ma co bulić za samą firmę skoro na starcie do wymiany już by były oba elementy. Gdybyś miał chwilę, to podpytaj może tak jak wspomniałeś, ktoś coś ma. Pewnie będzie ciężko bo trzeba dla mnie coś na prawdę dużego (194 wzrostu) Już sam nie wiem czego szukać. Budżet to właśnie około 3,5k więc może jakieś podpowiedzi?
  4. No cóż... wiosna powoli się zbliża więc temat wyboru roweru powrócił. W grze były Cube Acid, Scott Scate 70, Felt Q920 (ten niestety już raczej niedostępny)... Dziś oglądałem Lapierre PRO 229 http://www.porebarowery.pl/5190,produkt.html . Muszę przyznać, że mocno mi się spodobał stąd pytanie co o nim myślicie. Jedynie co mnie zaskoczyło to fakt przerzutki przedniej. Alivio w tej cenie roweru nie jest przypadkiem za nisko?
  5. Założyłem temat a nie wrzuciłem linku ze swoim profilem http://www.endomondo.com/profile/2489246
  6. No koledzy i koleżanki, korzystacie z endomondo do rejestracji waszych sportowych lub hobbistyczno-relaksacyjnych poczynań? A może z jakiegoś innego programu? Zapraszam do wrzucania swoich nicków :>
  7. pięknie weszła w ucho :gwizdanie:
  8. http://www.sadistic.pl/ciekawa-latajaca-zabawka-vt100793.htm
  9. http://www.youtube.com/watch?v=4gzBasJ354M&feature=player_embedded
  10. nie wiem co w tym smiesznego meczenie zwierzat jest karalne !!! a gdzie tu jest męczenie zwierząt?
  11. http://www.kwejk.pl/obrazek/799314/zong.html
  12. Trybunalskie miodowe ostatnio u mnie rządzi ... czyli lubelska Perła z miodem z lubelskiego Apisu
  13. Dzięki za podpowiedzi . Zacznę od "Pięć lat kacetu" zacznij po kolei, nie skacz to ze względu na tematykę obozową
  14. Dzięki za podpowiedzi . Zacznę od "Pięć lat kacetu"
  15. Podrzuć pełny tytuł. Z chęcią przeczytam Jeśli chodzi o tematykę obozową mogę polecić "Dymy nad Birkenau" Seweryny Szmaglewskiej.
  16. Andriej Pogożew "Ucieczka z Auschwitz"
  17. Dzięki za podpowiedzi Pole wyboru ograniczę więc do Felt'a i Cube'a Santa Cruz a dlaczego Cube'a z linka nie polecasz a tego z foty tak. Byłem przekonany, że obydwa to modele 2011
  18. A co byście powiedzieli odnośnie porównania: 1. SCOTT Scale 70 http://www.scott.pl/product.php?id_cat=387&id_prod=2001 2. FELT Q 920 http://www.feltbicycles.com/International/2012/Hardtail/Q-Series/Q920.aspx 3. CUBE Acid model 2011 http://www2.cube.eu/pl/hard/comp/acid-black-white/ Zdecydowanie preferuję jazdę w terenie i właśnie do takiej scenerii ma być owy sprzęt przystosowany. Im więcej opinii czytam, tym więcej (+) przechodzi na stronę Cube'a- dobry osprzęt w dobrej cenie. Scott- wiadomo, klasa sama w sobie. Felt- marka w miarę świeża w PL ale pochodzenie jak najbardziej pozytywne Pomóżcie w analizie technicznej bo jeśli chodzi o względy wizualne wszystkie 3 marki stoją dla mnie na tym samym poziomie
  19. no dobra... skoro we dwóch mówicie że było to pewnie było
  20. ale tu nie było :gwizdanie: :>
  21. Rozterki natury egzystencjalnej Nie rezygnujcie, obejżyjcie całość http://www.youtube.com/watch?v=D4E4DMgXriY
  22. kto zna muzyczke z drugiej części filmiku? z pierwszej to Jamiroquai - Blue Skies... a druga??? tak od 5:20 jak dla mnie też kox Ellie Goulding - Starry Eyed (Jakwob Remix) dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.