Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
te biale to B5 z festynu a czerwone okazyjnie Rs66 no początki są trudne ale spokojnie możne niedługo biedzie nas więcej dziś był taki mini jak pisałem żeby poznać ludzi a kolesi z a4 się zmontuje mam nadzieje więcej dość u nas B5 jeździ po ulicy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mini spocik w gorlicach kilka fot Obecni od Lewej Euri Baldur Bronek
-
[ALL B5] Jak myślicie wiocha czy nie?
Właścicielem Auta jesteś TY czy Ludzie z forum To Tobie ma się podobać Robisz Autko dal siebie czy dla forum ???? Zrobisz jak uważasz mnie tam podoba się ori dokładka ale to tez jest niczego sobie zawsze możesz zaszpachlować łączenie i będzie wyglądać jak cały błotnik
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to skąd jesteś ze do WK jeździsz do Gorlic??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a skąd ty się wzioles w naszym miasteczku ?
-
[ALL B5] Części podszybia ?
bez tego sie nie obejdzie dzięki ze mnie uświadomiłeś teraz to i ja wiem
-
[ALL B5] Części podszybia ?
Wielkie dzięki kolego myślałem ze brakuje mi jeszcze jakiegoś elementu wlasnie z tymi zatrzaskami Teraz tylko skompletować i walnąć malunek [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________no pasują ale została dziura około 2 cm miedzy 1 elementem a podszybiem przedlift ;(
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
bravo ładna niunia pozazdrościć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
właśnie ap-ropo naklejki mam jedna zapasowa 3D chce ktoś odkupić ??
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
nie kowi ale już znalazłem na allegro obecnie inne wydatki lampki i obszycie + te obudowy silnika jedna z ASO (dzięki twojej pomocy) wiec trochę poczekam
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
kolejne ABC w dodatku Q to się chwali
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ja tam wole zabudowe niz dzwiek Moje plany to coś takiego: Części już zakupione teraz czekam na dostawę i malunek jakiś murze sobie wymyslec a wy chcecie takie cudo zniszczyć stożkiem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
17.04 godzina możne jak ostatnio ???? 16.00 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to masz być ryba choćbyś był sam to i tak przyjadę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to pisać czy jest ten spot czy nie bo my we 2 z Bronkiem przyjedziemy a 3 euri da znać w sobotę jak się spikniemy w Gorlicach
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ładne autko lampy przód wymień na polift A grill od S4 wygląda zajefajnie :gwizdanie: a ja swój sprzedałem ;(
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
jak dla mnie stożek odpada zepsuje cala zabudowę silnika którą planuje zrobić wiec zostaje tylko wkładka K&N albo ori
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
jak założysz gaz to ja cie nie znam
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
podłokietnik chce dać od paska FL bardzo mi się podoba i prawie idealnie pasuje a małe niedociągnięcia zamaskuje skora;)
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
jasne dzięki za wyjaśnienie
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
no i pięknie Dzwiek bardzo dobry nie ryczy i nie ma wiochy a zbiera się już dużo wcześniej niz z Kat dobra robota czas i usiebie cos takiego zrobic To będzie następny krok
-
[ALL B5] Awaryjne podniesienie maski
tez miałem taki problem ale ja musiałem wywindować autko w gore po czym ściągnąć osłonę dolna co prawie nic nie dało bo nadal nie widziałem zamka dopiero po ściągnięciu zderzaka ujrzałem i drutem długości około 80 cm pchnołem zamek dodam ze okazało się ze spadła linka nie wiem ile miejsca było u Ciebie w 1.8 ale u mnie w 2.6 bardzo mało było widać
-
Jaka wódka na wesele ?
maximus to już 25 zeta za biała żubrówka 20 ja bym wziął coś co dopiero wyszło bo na początku wszystko dobre a później robi się chlam
-
[ALL B5] Części podszybia ?
Witam chciałbym skompletować podszybie ale tu nasuwa się pytanie co mam i czego brakuje Poszukałem trochę na forum ,googl , allegro Okazało się ze: posiadam takie coś : (zdajcie poglądowe zaczerpnięte z serwisu allegro) Z tego co sie orientuje brakuje mi: 1.element (prawie zakupiony) 2.element (zakupiony) ale teraz mam problem ponieważ widziałem inny Komplet elementów ktore posiadam i maja one tak jakby zaczepy oto foto: (zaczepy zaznaczone na czerwono) W moim elemencie podszybia niestety nie ma tego co zaznaczyłem na elemencie załączonym fotografii wyżej czy to w czymś przeszkadza??? żeby zamontować te elementy z fotografii 1 i 2????
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widziałem tam wpis "Młody" a to temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189734.0