Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
zasugerowałem się waszymi odp i zakupiłem tylne łożyska firmy FAG 110 PLN za sztukę oczywiście kupiłem oba bo uważam że nie ma co oszczędzać na takie rzeczy W sobotę wezmę się za wymianę i napisze czy pomogło co do lokalizacji to na pewno tył jak wymienię oba to powinna być po sprawie jeśli to łożyska co do prędkości jak kolega wyżej napisał zaczyna wyć, buczeć czy jak to nazwać od 60 do 120 i później zaczyna cichnąc po przekroczeniu 120 napisze w sobotę jak i co
-
[ALL B5] Lusterka
Zakupiłem 2 czarne ori lakierowane Temat można zamknąć
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
brawo bardzo dobry opis wiec jutro zabiorę się za to bo przy 120 czuje się jak w samolocie z tym hukiem ;]
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
posiadam przed lifta z 95 i mam regulacje + podgrzewanie oczywiście kubełki polecam dużo bardziej wygodne niż zwykle przynajmniej dal mnie długich tras nie robię ale te 4 godziny w trasie bardzo wygodnie się siedzi autko pochodzi z Szwajcarii możne dlatego
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
ladne autko i V6 w dodatku Q Zapodaj foty ze srodka
-
[B5 ABC] Koszty wymiany rozrzadu i pompy
witam ktoś wymieniał przy tym silniczku rozrząd i pompę interesuje mnie koszt takiej operacji dziękuje za odp pozdrawiam
-
[ALL B5] Lusterka
Witam moje autko jest koloru srebrnego i teraz ma stłoczone lewe lustereczko wiec będę je wymieniać a moje pytania to czy wymienić na 2 czarne lakierowane 1 od anglika po lewej i 2 po prawej PL czy szukać srebrnych w podobnym kolorze ale tez jak wyżej prawe PL lewe ENG i teraz pytanie czy podejdzie od np wersji po lift do przedlift i czy można nie podejdzie z innych modeli audi np a6? dziękuje za wypowiedzi
-
[B5 ABC] Olej w płynie chłodniczym
jaki masz kolor tego "syfu" ile przejeżdżasz autem dziennie km jeśli masz biały i mało jeździsz krótkie trasy to w zimie taki nalot jest normalny poniewaz nie rozgrzejesz dobrze silnika. przejedz z 50 km troszkę żwawiej a osad zniknie ;] a do kolegi Darkippo mam pytanie wymieniałeś z pompa czy bez i ile cie kosztowała wymiana rozrządu ?
-
[ALL B5] Siateczki foteli
witam panowie idzie wymienić te siateczki z tylu na fotelach przednich ?
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
nie nie sprawdzałem jutro mam zamiar rozwiązać ten problem i modle się żeby to nie było nic z Q ;(
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
Witam Mam problem typu coś "wyje" z tylu i nie wiem co to zaczyna wyć tak od 40 km/h i takim magicznym punktem jest 110 gdzie nagle tak jak by ucichło nie całkiem ale wyraźnie słychać mniej to wycie Jak sprawdzić co to ??
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
ok ok spokojnie rozumiem :>
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
ok :] zakupie ori tylko znajde kolor odpowiedni ^^ a czarny np bedzie pasowac do srebra czy nie ?
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
Witam posiadam autko w kolorze srebrnym Świeżo po zakupie uszkodzone lusterko prawe i teraz zastanawiam się czy zakupić ori czy tez dać coś w nowym stylu oto foto: (link poniżej) http://allegro.pl/m-3-lusterka-m3-czarne-full-opcja-audi-a4-s4-95-01-i1484737824.html
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Jesli bys zmienil zdanie daj znac ;]
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
CZlowieku medal za srodek nie widzialem w zadnej b5 nic piekniejszego Miodzio !! Ile wyszlo cie obszycie ?? Jak bys chcial to cacuszko sprzedac daj znac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam PAnowie i PAnie