Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil642

  1. witam chciałbym wymienic stacyjkę w audi a4 1995 czy nie musze zmieniać imobilajzera na nowy i czy wszystko będzie ok
  2. Dzięki Panowie bo myślałem ze z moją a4 jest coś nie tak
  3. witam mam audi a4 1.8 turbo w automacie na jednym baku moge przejechac maksimum 600 km z zapalona rezerwą czy to jest normalne a jeslo ktoś ma taki sam model to nich też poda wynik do poruwnania
  4. Witam zastanawiam się czy dało by się założyć klime w mojej a4 seryjnie bez klimy czy to jest możliwe i jaki jest tego koszt wszystkich cześci i samej robocizny bo w takim upale w aucie nie da się wytrzymać proszę o odpowiedzi
  5. gdy świeciłem na licznik kilometrów latarką to ledwo co było widac przebieg czyrzby spalona lamka
  6. tylko wyciągany i odłączyłem kable
  7. witam ma poważny jak dla mnie problem wyciągałem licznik z z samochodu odłanczałem go i nie wyświetla mi teraz kilometrów i świeci sie airbag ponadto nie świecą się wszyskie zaruwki podświetlające licznik i wszystko teraz żle wygłąda pomocy proszę jak to samemu naprawić bardzo pilne naprawdę bardzo proszę o odpowiedzi
  8. nie da się odkręcić tego czarnego pokrętła
  9. wyciagnołem go ale nic tam nie zauważyłem wszystkie kable podłączone co dalej ?
  10. a jak wyjąć ten licznik proszę o jakieś foty jak to zrobic
  11. gdzie to jest w tym dziale szukałem i nic nie znalazłem
  12. raczej ma szkliste więc powinien to być wyświetlacz ale czemu nie działa
  13. nie bo ją dopiero kupiłem i już nie wyświetlało
  14. witam w moim audi z 95 roku mam dwa paski na liczniku na jednym są wyświetlane biegi bo mam automat a drugi na kturym powinna być temperatura wogule nie działa nawed się ni podświetla dlaczego tak jest i jak to naprawić
  15. moze to być wina jakiegoś błędu trzeba auto podłączyć pod komputer i zresetowac komputer czyszcząc wszyskie błędy to moze być to lub tak jak w mim przypadku wymiana sensora poduszek
  16. Witam mam problem z moim audi gdy jade zamochodem wskażnik paliwa pokazuję mi mniej niz mam naprawdę w zbiorniku bo gdy zgaszę silnik i włączę zapłon to wskazówka pokazuje mi conajmniej o kreske lub 2 kreski jak to naprawić proszę was bardzo pomoc!
  17. witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.