Treść opublikowana przez MatteoAlessandro
-
[B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
witamy w klubie posiadaczy cabrio :naughty:
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
nie kumam, po co wjeżdżać na rolki jak nie pokaże mocy? rozumiem, że nie ma dokładnych pomiarów? i o to chodzi?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
jak już się ta zacznie psuć to zmienię i będzie po temacie :-) ale najchętniej to na tiptronica - automat jest jednak strasznie wygodny :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
mam tak co 2-3 miesiące, że znowu wracam do tematu i chcę coś poprawić ale z drugiej strony strach przed popsuciem CVT jest większy bardzo w każdym razie dziękuję za pomoc i każdą podpowiedź, pozdro
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
fajnie tyle że w całym wątku brak choć jednej wzmianki o CVT a to przecież to jest clue tematu i problemu
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
no ok, ale napisałem że jeżeli VTG to nie dobry pomysł to zaproponuj proszę lepszy, krytykowanie jest prostsze niż doradzanie
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
na pewno by się przydał, fura fajnie przyspiesza ale nie ma rewelacji, silnik ma super potencjał tylko właśnie boję się skrzyni. No nic będzie pewnie trzeba zaryzykować. Myślę, że pogadam z VTG, chyba że macie inny lepszy pomysł.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Bart-S to w takim razie mam pytanie czy jest sens puszczać wirusa na jakieś 200km i poniżej 300 nm, skoro nie można wzmocnić sprzęgła? Co byś poradził?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
dzięki Leon za odpowiedź - jakbyś mi jeszcze jakieś namiary na PW podesłał to jeżeli będę miał jakieś problemy to odezwę się do gościa z góry dzięki i pozdro
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
w sensie z 6 na 7 lamelek? gdzie robiłeś i ile Cie kosztowało? ja nie mam problemów z multi pewnie dlatego że mam mały przebieg (niecałe 90 000 km), niemniej wolę chyba na zaś poprawić skrzynię, szczególnie że chętnie zapuściłbym jakiegoś wirusa na ok. 200 km
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Co robiłeś ze sprzęgłem?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
no i super - dobry ruch :-)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
O prawie jak u mnie :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
a może dodaj sobie takie daylighty: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1965_c275_Daytime-Running-Lights-LED---Audi-A4-B6.html
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
jeszcze wymienić zegary (i chyba kierunki z przodu) i będzie w pełni legalne "europejskie B7" :-)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 20:44_________________________________________________właśnie zakodowałem nowe lampy i już świecą jak należy (czyli tylko środki a przy hamowaniu zapala się cała lampa) :-) lampki są o niebo lepsze od poprzednich - warto było się o nie pokusić :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
za tą kasę to ja wolę kilka innych rzeczy porobić :-), do drewna szybko się człowiek przyzwyczaja i po chwili już w ogóle nie przeszkadza :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
też bym chętnie zmienił drewno na jakiś inny chrom/piano black czy carbon ale znalezienie używanego kompletu do Cabrio graniczy w PL z cudem albo ceny są totalnie z kosmosu
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
To choroba do sprzętów bez dachu :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
No to fajnie że mam dołożoną tą opcję bo to na prawdę bardzo wygodna funkcja.[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 09:06_________________________________________________No to nowe światełka już onboard - nie myślałem że tak szybko przyjdą. Zamówiłem w czwartek w Niemczech w Kufatecu i już przyjechały. Wymiana zajmuje 15 minut i jest idiotoodporna :-) Efekt moim zdaniem super. Nie ma co lampy po lifcie są o niebo ładniejsze od starej wersji. Efekt poniżej. Po lewej stara lampa a po prawej już nowa. I już dwie lampy zainstalowane :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
no niestety do folii prędzej czy później się przyczepią, trenowałem to przy poprzednich samochodach i zawsze miałem kłopoty a szkoda bo w sumie nie mogę się zgodzić że przyciemnione szyby powodują niebezpieczeństwo (oczywiście boczne i tylna a nie przednia)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
w podłokietniku czy pod podłokietnikiem?
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
albo coś się po drodze zmieniło w budowie tego elementu, w każdym razie od kiedy założyłem moduł który automatyzuje otwieranie/zamykanie dachu to już mi to nie przeszkadza, a miejsca na kubki są super zarówno na kubki jak i np. na telefon i ładowarkę
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Raffi zmień sobie opis silnika w profilu bo masz z poprzedniej fury.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
powiem tak, na pełnym baku w mieście robię ok. 500 km, w cyklu mieszanym ok. 600 km w trasie 700 km - tylko tak to mogę określić pali ogólnie dużo - komputerowo od 12,5 do 14,5 w mieście ...... ale radość z jazdy wynagradza mi w pełni koszty wachy :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
cena w € prawdziwa, na Alledrogo nie ma nawet jednego kompletu lamp po lifcie więc ta cena nie jest wcale taka zła jak za 2 nowe lampy i do tego jeszcze przejściówki na kable które umożliwiają poprawne działanie ledów co do felg R8 to właśnie takie założyłem do mojego Cabrio - ale "tylko" "18 :-) w tym wątku masz foty jak to wygląda http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133014.0