Treść opublikowana przez MatteoAlessandro
-
[ALL B6] Lampy tylne Audi A4 diody
ładnie wyglądają na srebrnym :-)
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
daj proszę linka do Allegro jakie kupiłeś
-
Chińskie Audi - podróby
słyszałem kiedyś że któryś z chińskich podrabiaczy wkładał do podróby maybacha klocki z prasowane końskiego łajna :-)
-
Potrzebne programy na androida
Wujek Google zawsze znajdzie rozwiąznie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja męczę PS3 move i wszystkie możliwe strzelanki z wykorzystaniem karabinu -jest moc :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Philipsy[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:31_________________________________________________Na sprzedaż mój poprzedni Grill, polecam bo dobra Cena. Dla klubowiczów oddam za 350 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=1830643201
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
na -70 jeździłeś cokolwiek po Polsce czy set stricte pokazowy?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
WooooW Puzon - wreszcie odnalazłem drugie Cabrio w moim kolorze, dach też masz granatowy czy czarny?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
odważny jesteś, widać w Twoich rejonach macie świetne drogi, ja po Wawie ledwo na 18" jeżdżę - same studzienki potrafią wykończyć fele
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
te fele bbs'a mi sie akurat nie podobają, nowy wybór leona za to jak najbardziej
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
i like :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Fajnie wygląda ale na avusach / r8 będzie jeszcze ładniej
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
a czego miałby żałować? nic poza bagażnikiem nie jest gorzej a wiele jest lepiej
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
ja zaryzykowałem i okazało się że wszystko pasuje bez różnicy czy cabrio, sedan czy kombi - dlatego na pewno będzie pasować różnice są ale między zwykłym a s4/rs4 - tylko tamte nie pasują pozdro
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
fajna przeróbka :-), ale ja bardzo nie chcę logo ani z przodu ani z tyłu, dlatego wybrałem wersję bardziej kontrowersyjną ale też i mało spotykaną - a taki był cel dzięki bardzo Rafikk - super robota
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
skoro minęła to i powróci - tak to już z modą bywa :-) popatrz z resztą na okulary Jurka Owsiaka - ile lat wszyscy się nabijali a teraz wszyscy o takich marzą :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
mi się podoba, widać że to nie jest klon s4 którym nie jest, jest masywny, ciekawie zmienił samochód i pewnie nie jedna osoba zastanowi się co to za auto - a ja tak lubię wszystko jest kwestią gustu, dla osób siedzących głęboko w temacie audi moja przeróbka jest pewnie kontrowersyjna ale dla wielu innych już nie
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
na żywo jest dużo fajniejszy bo widać poprzeczne belki, no i lepiej wygląda z założoną tablicą rejestracyjną, fotki wrzucę jak zrobię na normalnym świetle[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:32_________________________________________________Troszkę więcej nowych fotek
-
[B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
silnik wymiata i tyle powiem, akurat to jedyne co bym zmienił w mojej sztuce :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
No to nowe żarniki zamontowane i nowy grillik też :-) Obok moja druga niunia :-)
-
[B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
no i dobrze - furkę trzeba myć :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
ze spotów już wyrosłem :-), kiedyś przez kilka lat ciągle śmigałem na zloty kolejnych klubów do których należałem choć może którymś razem się pojawię , nie mówię w każdym razie nie co do Mega Car to po prostu ostatnio z nimi jest jakiś utrudniony kontakt i jakaś mnie niechęć do nich na razie ogarnęła
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
dlatego chcę wymienić, teraz szukam jakiegoś godnego polecenia serwisu w Warszawie wcześniej korzystałem z Mega Car ale teraz mam już do nich daleko a u nich trzeba samochód zostawić rano a odebrać do 16 czyli najlepiej wziąć wolne na jeden dzień (co oczywiście jest paranoją przy wymianie żarówek :-) )
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
no to jeszcze mi to chwilkę zajmie bo postanowiłem za jednym razem wymienić też żarniki od xenonów (jeden mi ciągle migał ostatnio) więc oddam samochód do serwisu gdzie zmienią obie rzeczy na raz :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
za 800 zł to bym kupił tylko jestem ciekaw czy da się to jakoś wyrezać .....Matteo ? masz fote gdzies tych kabli ? foty nie mam ale to nie były tylko kable ale całe moduły z odprowadzaniem ciepła itp - chyba większy temat, choć wiem że niektórzy garażowi elektrycy przerabiają i wszystko działa jak należy[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:30_________________________________________________arturro_A6 - przepraszam, że nie odpisałem z tym kodowaniem, ale nie dostałem powiadomienia że jest jakaś odpowiedź w wątku[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:32_________________________________________________no to dzisiaj przyszedł nowy grill s4 look like :-) wieczorem montuję