Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatteoAlessandro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatteoAlessandro

  1. ładnie wyglądają na srebrnym :-)
  2. daj proszę linka do Allegro jakie kupiłeś
  3. słyszałem kiedyś że któryś z chińskich podrabiaczy wkładał do podróby maybacha klocki z prasowane końskiego łajna :-)
  4. Wujek Google zawsze znajdzie rozwiąznie
  5. ja męczę PS3 move i wszystkie możliwe strzelanki z wykorzystaniem karabinu -jest moc :-)
  6. Philipsy[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:31_________________________________________________Na sprzedaż mój poprzedni Grill, polecam bo dobra Cena. Dla klubowiczów oddam za 350 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=1830643201
  7. na -70 jeździłeś cokolwiek po Polsce czy set stricte pokazowy?
  8. WooooW Puzon - wreszcie odnalazłem drugie Cabrio w moim kolorze, dach też masz granatowy czy czarny?
  9. odważny jesteś, widać w Twoich rejonach macie świetne drogi, ja po Wawie ledwo na 18" jeżdżę - same studzienki potrafią wykończyć fele
  10. te fele bbs'a mi sie akurat nie podobają, nowy wybór leona za to jak najbardziej
  11. Fajnie wygląda ale na avusach / r8 będzie jeszcze ładniej
  12. a czego miałby żałować? nic poza bagażnikiem nie jest gorzej a wiele jest lepiej
  13. ja zaryzykowałem i okazało się że wszystko pasuje bez różnicy czy cabrio, sedan czy kombi - dlatego na pewno będzie pasować różnice są ale między zwykłym a s4/rs4 - tylko tamte nie pasują pozdro
  14. fajna przeróbka :-), ale ja bardzo nie chcę logo ani z przodu ani z tyłu, dlatego wybrałem wersję bardziej kontrowersyjną ale też i mało spotykaną - a taki był cel dzięki bardzo Rafikk - super robota
  15. skoro minęła to i powróci - tak to już z modą bywa :-) popatrz z resztą na okulary Jurka Owsiaka - ile lat wszyscy się nabijali a teraz wszyscy o takich marzą :-)
  16. mi się podoba, widać że to nie jest klon s4 którym nie jest, jest masywny, ciekawie zmienił samochód i pewnie nie jedna osoba zastanowi się co to za auto - a ja tak lubię wszystko jest kwestią gustu, dla osób siedzących głęboko w temacie audi moja przeróbka jest pewnie kontrowersyjna ale dla wielu innych już nie
  17. na żywo jest dużo fajniejszy bo widać poprzeczne belki, no i lepiej wygląda z założoną tablicą rejestracyjną, fotki wrzucę jak zrobię na normalnym świetle[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:32_________________________________________________Troszkę więcej nowych fotek
  18. silnik wymiata i tyle powiem, akurat to jedyne co bym zmienił w mojej sztuce :-)
  19. No to nowe żarniki zamontowane i nowy grillik też :-) Obok moja druga niunia :-)
  20. no i dobrze - furkę trzeba myć :-)
  21. ze spotów już wyrosłem :-), kiedyś przez kilka lat ciągle śmigałem na zloty kolejnych klubów do których należałem choć może którymś razem się pojawię , nie mówię w każdym razie nie co do Mega Car to po prostu ostatnio z nimi jest jakiś utrudniony kontakt i jakaś mnie niechęć do nich na razie ogarnęła
  22. dlatego chcę wymienić, teraz szukam jakiegoś godnego polecenia serwisu w Warszawie wcześniej korzystałem z Mega Car ale teraz mam już do nich daleko a u nich trzeba samochód zostawić rano a odebrać do 16 czyli najlepiej wziąć wolne na jeden dzień (co oczywiście jest paranoją przy wymianie żarówek :-) )
  23. no to jeszcze mi to chwilkę zajmie bo postanowiłem za jednym razem wymienić też żarniki od xenonów (jeden mi ciągle migał ostatnio) więc oddam samochód do serwisu gdzie zmienią obie rzeczy na raz :-)
  24. za 800 zł to bym kupił tylko jestem ciekaw czy da się to jakoś wyrezać .....Matteo ? masz fote gdzies tych kabli ? foty nie mam ale to nie były tylko kable ale całe moduły z odprowadzaniem ciepła itp - chyba większy temat, choć wiem że niektórzy garażowi elektrycy przerabiają i wszystko działa jak należy[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:30_________________________________________________arturro_A6 - przepraszam, że nie odpisałem z tym kodowaniem, ale nie dostałem powiadomienia że jest jakaś odpowiedź w wątku[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 12:32_________________________________________________no to dzisiaj przyszedł nowy grill s4 look like :-) wieczorem montuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.