Treść opublikowana przez Vandit
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
poduch nie mam takze nie potrzebne, skora w idealnym stanie, boczki kompletne z lampkami glosnikami listwami itp take mysle ze warto było
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
końcówki już zamontowane efekt :kox: czekam na pogodę to wkleję foto, dotarł również emblemat dope na klapę, zarzucam na niego chrom bo tak mi się trochę nie widzi :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:11_________________________________________________zdjec tylu jeszcze nie mam :gwizdanie: w miedzy czasie wpadła skora w idealnym stanie za 350zł ktora znalazłem obok mnie rozdarcie widoczne na zdjęciu już zaszyłem i cały komplet już w aucie :> http://allegro.pl/audi-a4-1998-r-fotel-fotele-kanapa-boczki-skora-i1718142601.html
-
Spotkania na drodze
dziś na giełdzie w Kaliszu wylukalem b5 sedan srebrny, stare ramki klubowe i wlepa na klapie, Kaliskie nr 3E71 pozdro dla kierownika
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
miałem 8000k, mam 6000k i następnym razem kupie około 5000k człowiek na błędach sie uczy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
zarzuć foto
-
SPOTY W TURKU
http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-skora-xenon-3-0-v6-C19528692.html i jak? przód pewnie walony bo jest rzeźba ale gdyby założyć ori od b7 i lampy tył od b7 to złe by nie było i pewnie coś z silnikiem bo kontrolka :gwizdanie:
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
myślę ze nie a zresztą myje auto co tyd także się nie boje, oraz mam wycięty katalizator i nie wali sadza, dużo ludzi ma już tak na forum i nie narzeka
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
Kratki dają rade, daj foty. Autko mi się podobna bardzo, motor cherlawy podobnie jak i mój ale audi ma mnie tanio i komfortowo wozić z rodzinkę więc nie narzekam . Superancko wyglądają te ORI chromy, dla mnie cena zaporowa i rezanie też jest grube - szacun TAK TRZYMAC! Sorry za OT ale trzeba szukać i pytać ja swoje od kolegi gularz27 kupiłem za 20 PLN komplet - od Angola ale poprawiłem przymodziłem i są OK kratki dają fajny efekt w nocy tylko coś mi nie podświetla ster lusterek co do chromów to wcale nie jest tak dużo roboty, a efekt jest także polecam teraz będę brał się za malowanie dokładek i progów [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:34_________________________________________________końcówki zamówione dzięki armistead http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-rs4-b7-cwiartka-blotnik-tyl-lewa-avant-07-09r-i1652507289.html http://allegro.pl/audi-rs4-caly-na-czesci-audi-rs-4-b7-8e0-i1642373884.html- SPOTY W TURKU
o tak, nie jestem taki bogaty [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 23:29_________________________________________________ostatnio na mieście widziałem ciemno zielona a4 b5 sedan z chromami na metry z nasza wlepa i naszych blachach znacie?- SPOTY W TURKU
na auto 40tys więcej nie- SPOTY W TURKU
jestem mocno za b7 lecz w tej cenie dostane naprawdę golasa i teraz jestem przekonany do Passata bo w tej cenie już coś tam dostane :gwizdanie:- SPOTY W TURKU
chłopaki a tak za 40tys co byście kupili biedna a4 b7 czy biednego passata b6 a może a4 b6 na wypasie?- [ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
sam jestem ciekaw jak jest w avancie z ta szybka- SPOTY W TURKU
no ty kup coś lepszego, żeby cie trzymało na drodze szatanie jeden- SPOTY W TURKU
- SPOTY W TURKU
dwie już siedzą na aucie, jeszcze tylko muszę 2 dorwać- SPOTY W TURKU
pały zabrały mi dowód za słabe oponki a gdy już zakładałem nowe to okazało się ze felga jest pęknięta- SPOTY W TURKU
- [ALL B5] Montaż ori listew (szyb) chrom - sedan.
montowałem tylko do sedana- [ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
słyszałem ze do avanta trzeba mieć szybę ori pod chrom, bo stara nie pasuje, ale to tylko gdzieś tak czytałem i nie wiem czy prawda- SPOTY W TURKU
ty pijaku nie było cie- SPOTY W TURKU
mi pasuje o 20 :gwizdanie:- [ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
raczej nie da rady bez rzeźby - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)