Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. poduch nie mam takze nie potrzebne, skora w idealnym stanie, boczki kompletne z lampkami glosnikami listwami itp take mysle ze warto było
  2. końcówki już zamontowane efekt :kox: czekam na pogodę to wkleję foto, dotarł również emblemat dope na klapę, zarzucam na niego chrom bo tak mi się trochę nie widzi :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:11_________________________________________________zdjec tylu jeszcze nie mam :gwizdanie: w miedzy czasie wpadła skora w idealnym stanie za 350zł ktora znalazłem obok mnie rozdarcie widoczne na zdjęciu już zaszyłem i cały komplet już w aucie :> http://allegro.pl/audi-a4-1998-r-fotel-fotele-kanapa-boczki-skora-i1718142601.html
  3. dziś na giełdzie w Kaliszu wylukalem b5 sedan srebrny, stare ramki klubowe i wlepa na klapie, Kaliskie nr 3E71 pozdro dla kierownika
  4. miałem 8000k, mam 6000k i następnym razem kupie około 5000k człowiek na błędach sie uczy :gwizdanie:
  5. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-skora-xenon-3-0-v6-C19528692.html i jak? przód pewnie walony bo jest rzeźba ale gdyby założyć ori od b7 i lampy tył od b7 to złe by nie było i pewnie coś z silnikiem bo kontrolka :gwizdanie:
  6. myślę ze nie a zresztą myje auto co tyd także się nie boje, oraz mam wycięty katalizator i nie wali sadza, dużo ludzi ma już tak na forum i nie narzeka
  7. Kratki dają rade, daj foty. Autko mi się podobna bardzo, motor cherlawy podobnie jak i mój ale audi ma mnie tanio i komfortowo wozić z rodzinkę więc nie narzekam . Superancko wyglądają te ORI chromy, dla mnie cena zaporowa i rezanie też jest grube - szacun TAK TRZYMAC! Sorry za OT ale trzeba szukać i pytać ja swoje od kolegi gularz27 kupiłem za 20 PLN komplet - od Angola ale poprawiłem przymodziłem i są OK kratki dają fajny efekt w nocy tylko coś mi nie podświetla ster lusterek co do chromów to wcale nie jest tak dużo roboty, a efekt jest także polecam teraz będę brał się za malowanie dokładek i progów [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:34_________________________________________________końcówki zamówione dzięki armistead http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html
  8. Nosb :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-rs4-b7-cwiartka-blotnik-tyl-lewa-avant-07-09r-i1652507289.html http://allegro.pl/audi-rs4-caly-na-czesci-audi-rs-4-b7-8e0-i1642373884.html
  9. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    o tak, nie jestem taki bogaty [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 23:29_________________________________________________ostatnio na mieście widziałem ciemno zielona a4 b5 sedan z chromami na metry z nasza wlepa i naszych blachach znacie?
  10. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    na auto 40tys więcej nie
  11. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    jestem mocno za b7 lecz w tej cenie dostane naprawdę golasa i teraz jestem przekonany do Passata bo w tej cenie już coś tam dostane :gwizdanie:
  12. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    chłopaki a tak za 40tys co byście kupili biedna a4 b7 czy biednego passata b6 a może a4 b6 na wypasie?
  13. sam jestem ciekaw jak jest w avancie z ta szybka
  14. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    no ty kup coś lepszego, żeby cie trzymało na drodze szatanie jeden
  15. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    dunlopa
  16. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    dwie już siedzą na aucie, jeszcze tylko muszę 2 dorwać
  17. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    pały zabrały mi dowód za słabe oponki a gdy już zakładałem nowe to okazało się ze felga jest pęknięta
  18. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
  19. montowałem tylko do sedana
  20. słyszałem ze do avanta trzeba mieć szybę ori pod chrom, bo stara nie pasuje, ale to tylko gdzieś tak czytałem i nie wiem czy prawda
  21. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ty pijaku nie było cie
  22. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    mi pasuje o 20 :gwizdanie:
  23. raczej nie da rady bez rzeźby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.