Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. a gdy świeci airbag po wymianie kiery i nie skasowany jest błąd, to poduszki wystrzela przy uderzeniu?
  2. przyda się bo akurat szukam skory a mam nierozkładana
  3. dobra, żartowaliśmy [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________http://allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1584816142.htmldziś udało się kupić kratki
  4. Na lewą i prawą stronę, używane ale w bdb stanie. Sprzedaję w komplecie czyli 2xkratki + 2xhalo z żarówkami + 2xwtyczki.Komplet nie jest ori z wyjątkiem wtyczek.Cena 150zł +20zł wysyłka.Wpłata na konto. potem up 150zł z wysyłka Jedno ogłoszenie znalazłem
  5. ile wyszło obszycie foteli?
  6. grubo tylko fela :gwizdanie:
  7. fajny srodek i fajne widoki z tyłu
  8. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kiedy tylko chcecie
  9. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    chyba boją się odzywać :gwizdanie:
  10. fajnie ze sie podoba
  11. jak nie jedzie to musi przynajmniej wygladac
  12. fotele w oplakanym stanie :gwizdanie: o fisie ciagle mysle :>
  13. mi ostatnio udało sie wytargac za 50zl takze nie mow ze 180zl to nie tak zle
  14. nie ma sensu sie bawic przy tym silniku :>
  15. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    to może coś za tydzień? [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 15:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200689.0
  16. Witam! Jestem na forum od roku. W końcu przyszedł czas na zaprezentowanie mojej czerwonej staruszki. Jest to audi z silnikiem 1.9 TDI 90kM o oznaczeniu 1Z z 1995r, z przebiegiem 320tys (na dotarciu), kupionej 1,5 roku temu od znajomego mechanika. Po wielu nieudanych przeróbkach typu chrom na metry, ringi daylline'y i paru lamp diodowych w końcu doprowadziłem ją do takiego stanu jaki jest przedstawiony na poniższych zdjęciach. Z wyposażenia jest bieda: -el szyberdach -el szyby(dołożone) -el lusterka -fotele kubełki -zawieszenie 1BE -centralny zamek -ABS -wspomaganie kierownicy -BRAK KLIMY To czego dokonałem w aucie: 1)WE WNĘTRZU -kierownica S4 -ringi na zegary -polerka dekorów, następnie malowanie ich w kolor ocynk -radio DVD 7,5" -CB radio -zamontowanie elektryki przednich szyb i dołożenie panelu 4x -tylne osłony słupków z lampkami ori -białe podświetlenie led pod nogi -czerwone lampki ostrzegawcze w boczki -białe lampki led w boczki -wymiana deski rozdzielczej -kratki podświetlane po II lifcie -skora 2)NA ZEWNĄTRZ -alu 17" -opony NEXEN N3000 225/45/17 -lampki przód po lifcie -ksenon 6000k -lampy tył po drugim lifcie -białe led na tablice rej -białe kierunki na błotniki -lusterka w chrom -antena CB -grill po drugim lifcie -ściema wszystkich szybek -ori chromowane obwódki szyb -pomalowane klamki w kolor nadwozia -sprężyny H&R -30mm -naklejki klubowe -ramki klubowe -dołożony pilocik do centralnego -wywalony katalizator -końcówki wydechu -emblemat dope na klape Plany: -podświetlane kratki nawiewu -czarna skora -montaż halogenów w przedni zderzak -większe alu wzór rs4,rs6 -pomalowanie dokładek w kolor nadwozia -dokończenie elektryki na tył -i z biegiem czasu coś się jeszcze znajdzie -końcówki wydechu -emblemat dope Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us I mała sesja z bratem Uploaded with ImageShack.us
  17. dawaj ori potem będziesz żałował ze nie kupiłeś :gwizdanie:
  18. Vandit odpowiedział(a) na Zadymiacz temat w Audi A4 B5
    kierownica mały wieloklin(17mm), poduszka i taśma poduszki
  19. grubo po malowanku dokładek i klamek będzie :kox:
  20. ale i tak warto i dropsone daj lepszego pikczersa
  21. no i fajnie wyszło dałem trochę foto na 1str, niech inni się wstydzą ze nie mają ori

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.