Treść opublikowana przez Vandit
-
B6 DIVISION
clopaki przypasi ta felga do b7 rozmiarowo? http://allegro.pl/show_item.php?item=2114484754
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
trochę odświeżę :gwizdanie: mam mały pomysł co do lamp w sedanie... wcześniej rozbierałem ledy na tył od b5 i diody w środku były montowane na ala sztywnej gąbce z której bez problemu można było wyciągnąć diodę która się chciało ciekawi mnie jakie jest rozwiązanie w tych lampach bo gdyby tak rozebrać lampę i wyciągnąć same środkowe diody, w ten sposób osiągnęło by się efekt podobny jak w avancie, a może się mylę :gwizdanie: są może posiadacze owych lamp?
-
B6 DIVISION
ten tył mnie zmylił :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
panowie potrzebuje szybkiej wiadomości ta są listwy s-line? i te
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
sprzedałem wszystkie graty za które dostałem 2300zl i auto za 8000zl także wyszedł tyle ile chciałem, kupione jest już a4 b7 07r
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
pany szybkie pyt czy wydech od 2.0 TDI BRE 170KM podejdzie do mojego bez większej rzeźby? dokładkę już mam, teraz poluje na wydech, znalazłem jeden za 400zl warto brać?
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
konkretnie to nie wiem :gwizdanie: w weekend folie zdzieram ;([br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 23:28_________________________________________________auto sprzedane, można zamykać :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Drży na zimnym silniku
:wallbash:
-
SPOTY W TURKU
nie chciałem 2,0 TDI bo miała być benzynka1,8T albo 2,0 a tu wyszła kupa :gwizdanie: ale czytałem ze w tym silniku już jest trochę lepiej, zobaczymy najwyżej pójdzie na handel :gwizdanie: zdjęć nie mam obecnie bo były na aukcji ale już się skończyła, do wymiany mam zderzak, blotnik prawy, maskę, lampę, drzwi przednie tez rysniete i pas bo chłodnice ruszyło, ogólnie autko pali itp także zobaczymy jak wszystkie graty przyjdą Ogólnie autko wystawiłem do zakupu kontrolowanego to chłopaki kazali szukać mi b6 i dać sobie z tym spokój bo z Włoch i klapa s-line ze bita itp ale autko przeleciałem miernikiem i jest ok w środku czyściutkie i zadbane :gwizdanie:
-
SPOTY W TURKU
no to będę musiał kuriera zamówić będą foty jak auto podszykuje bo kupiłem z trochę przedartym ryjem z prawej strony ogólnie czarny sedanik z chromami z tylna klapa s-line przy okazji wymiany zderzaka na przód także pakuje s line i listwy boczne na drzwi, w środku- navi, kompletny pakiet oświetlenia, kiera multi , tempomacik , kolorowy fis i takie tam, zwykła b7 nie ma czym się chwalić :gwizdanie:
-
SPOTY W TURKU
pany wysyła któryś często paczki kurierem? macie jakieś rabaciki , potrzebuje felgi wysłać? :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] warto bawic sie w to zawiesznie?
to był diesel 1,9...
-
[ALL B6/B7] warto bawic sie w to zawiesznie?
witam kolega sprowadził sobie b6 w kombi na sportowym zawieszeniu, założył ori a to teraz leży i się kurzy, czy to zawieszenie podejdzie do sedana b7 i czy ktoś orientuje się co to za zawieszenie i ile obniża. czy lepiej sobie odpuścić i kupić zawieszanie od s-line? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
B6 DIVISION
witam, może nie tu powinienem się pytać ale liczę na odp, czy 1000zl za ten zderzak w s-line do b7 to dobra cena? jedyne co widzę to brak emblematu na grillu lecz to chyba nie duży problem żeby go dostać :gwizdanie: http://allegro.pl/zderzak-s-line-kompletny-czarny-audi-a4-b7-07r-i2048118063.html
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
te Ledy są dostępne na allegro, tylko trochę w innej kolorystyce które wyglądają tragicznie :gwizdanie: http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-sedan-led-w-24h-i2026683564.html
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
stwierdziłem ze powyciągam, cenę opuszczę pojadę na giełdę to szybciej pójdzie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
zastanawiam się czy wszystkich gratów nie powyjmować i nie puścić auta za 8 tys, może szybciej ktoś się znajdzie, lecz nie uśmiecha mi się tego wszystkiego wyciągać :gwizdanie:
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
jeśli chodzi o szyby to raz zrywałem folie i raz dowód zabrany, ale nie odpuszczam na razie pol roku spokój :gwizdanie: niby jest 25% ale jest na pewno więcej, trzeba na policje podjechać i zmierzyć [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 18:03_________________________________________________jest jakaś szansa ze sprzedam to auto za 10tys? wystawione na allegro, tydzień już przeleciał i ani jednego tel ;( a potrzebuje pilnie sprzedać bo drugie auto mam już zaklepane http://otomoto.pl/audi-a4-1z-C22415420.html
-
B6 DIVISION
witam panowie może głupie pyt ale nie wiem przeglądają angielskie aukcje trafiłem na aukcje w której w opisie jest 4DR 1,8 T czy jest to quattro?
-
SPOTY W TURKU
wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
w Turku to prędzej spotkasz Łukasza i Adama bo oni więcej śmigają oraz mieszkają w Turku. Ja mieszkam 10 km dalej, ale jak coś to zapraszamy do nas chociaż u nas za dużo nic się nie dzieje :gwizdanie:
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
dorzucam parę aktualnych fotek <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0098.JPG" alt="IMG_0098.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0112.JPG" alt="IMG_0112.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0109.JPG" alt="IMG_0109.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0104.JPG" alt="IMG_0104.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0130.JPG" alt="IMG_0130.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0108.JPG" alt="IMG_0108.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0132.JPG" alt="IMG_0132.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0106.JPG" alt="IMG_0106.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0116.JPG" alt="IMG_0116.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0120.JPG" alt="IMG_0120.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0123.JPG" alt="IMG_0123.JPG" /> <img src="http://www.imagic.pl/files/24217/IMG_0115.JPG" alt="IMG_0115.JPG" />
-
[ALL B5] Przycisk centralnego zamykania drzwi od środka
czerwony to plus a bodajże brązowy to masa, wpiolem się w podświetlenie przycisków od el szyb, ale jak go podlaczyc aby dzialal tak jak powinien :gwizdanie:
-
[ALL B5] Przycisk centralnego zamykania drzwi od środka
mam to samo pyt jak go uruchomić? bo na razie tylko zrobiłem aby się podświetlał :gwizdanie:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
fajna ta a4, kolor robi robotę z pakietem s4