Treść opublikowana przez Vandit
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak będziesz rs sprzedawał to odezwij się do mnie
-
[B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas
ale i tak powiem SONAR ANGEL EYES tak to spoko i plany tez
-
[B5 AFN] Czy podejdą mi listwy chrom
poszukaj trochę 3 posty niżej podobny temat był... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179800.0
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a ile cie wyniosło malowanie dokładek przód tył i progi?
-
[ALL B5] Czy to taka redukcja potrzebna? tulejka
nie prościej kupić kiere na małym wieloklinie :gwizdanie:
-
SPOTY W TURKU
wymieniałem kiere i airbag mi świeci
-
[ALL B5] Lampy tył, II lift :)
listwa pasuje :th:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
po malowaniu tez muszę u siebie tak malnąc i przydały by się lampy na tył po II lifcie
-
[ALL B5] Lampy tył, II lift :)
wkłady lamp od 95r do 99-01r nie pasują nic a nic ,sam przymierzałem, zamienniki odpuść kup ori będziesz bardziej zadowolony, ja dorwałem okazje za 160zl ori kompletne, także warto poczekać i poszukać
-
[ALL B5] Montaż ori listew (szyb) chrom - sedan.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179800.0 masz tu odpowiedzi na wszystkie swoje pyt
- SPOTY W TURKU
-
SPOTY W TURKU
a może by tak o 20?
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
po szlifowaniu było słabo, malowanie dopiero dało efekt [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:01_________________________________________________paczka dziś przyszła kratki zamontowane, efekt bardzo fajny, 10kuniuf więcej
-
[B5 ADP] Czy pokrętła nawiewu wam się też tak beznadziejnie podświetlają ??
pociągnij pokrętło środkowe do siebie tam jest żaróweczka, masz ją spalona bo u mnie świeci o wiele mocniej gdy nie dasz rade ręka pociągnąć, to kombinerkami przez szmatkę
- SPOTY W TURKU
-
[ALL B5] Odpryski lakieru i zadrapanie co z tym zrobic?
zdjęć nie widać :gwizdanie:
-
SPOTY W TURKU
myślałem ze cls kupujesz a a4 mi sprzedajesz
-
SPOTY W TURKU
to robimy coś? adas sprzedajesz audi? łukasz znowu jesteś potrzebny z kompem, airbag skasować musze :gwizdanie:
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
fajne foty
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
brudne i po 2 dziury na fotelu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Prośba o VT 17" calowych felg dla avancika :)
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.540
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
myślę ze będzie fajnie to są te które chłopaki mi ostatnio na b5b pokazali http://moto.allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1579362937.html napisałem do gościa czy są, a on ze są tylko angielskie i nie wie czy pasują to napisałem ze za 70zl z przeysyłka i się zgodził
-
[ALL B5] Pomoc odnośnie AIRBAG
Raczej nie :gwizdanie to trzeba skasować, dziś w lusterku zobaczyłem jak dwóch w siebie wywaliło
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
po malowaniu zarzuć foto, bom ciekaw jak wyjdzie i nie wiem czy u siebie robić
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dokladnie taki aluminiowy plaskownik.... auto juz rozebrane do malowania czekam na foty