Treść opublikowana przez Vandit
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
no tak, w Nowej Wsi Wielkiej
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
trochę się pospieszyłeś, bo ja dałem za moje 180zl i bylem po nie 20km od Bydgoszczy :gwizdanie: miał byś blisko i jeszcze od kolesia z forum
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
nie którzy z cenami trochę przesadzają 300zl to myślę ze cena do przyjęcia, a ty za swoje ile dałeś bo mi pisałeś kiedyś ale wyleciało mi z głowy..
-
[ALL] Pajaczek na przedniej szybie
ja bym wymieniał z tymi pajączkami raczej nic ci nie poradzą :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
dla chcacego nic trudnego... co prawda to prawda, wiem chromy z 2 aut za 300zl w tym jedna w dziale sprzedam siedzi, a roboty z tym na pól dnia a efekt
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
chciałem się pochwali iż mój następny pacjent przeżył operacje :> a była to a4 po II lifcie ojca która nie dawno kupił, o fajnym, rzadko spotykanym kolorze :> moja diagnoza była oczywista :> brakuje obwódek szyb, kilka rozmów z ojcem i w końcu udało się go namówić i dal mi ja w swoje ręce, efekt po założeniu jest taki sam jak w moim aucie czyli kox :kox: daje zdjęcia podczas prac, i po zakończonej operacji Uploaded with ImageShack.us
-
SPOTY W TURKU
wzór fajny, sam bym takie chciał tylko czemu nie 18''?
-
s4 b5 sedan
qurfa dobre to :kox:
-
SPOTY W TURKU
Adas to ty coś grzebałeś?
-
SPOTY W TURKU
tak bylo w TDI dobra pany ja ide spac, trzymajcie sie
-
SPOTY W TURKU
no maja cos z talibami i wlasnie jest tam jakas beta i jego A8
- SPOTY W TURKU
-
SPOTY W TURKU
taki Patryk, teraz smiga golfem VI czarnym z ciemnymi szybkami
-
SPOTY W TURKU
to bylo a8 d3 przed liftem 03r i mowil ze dawales rade
-
SPOTY W TURKU
kumpel a8 mowil ze gdzies sie z toba na drodze troche ganial to mowi ze dawales rade
-
SPOTY W TURKU
w taka pogode nic nie chce sie robic
-
SPOTY W TURKU
a ty adas po miescie nie smigasz?
-
SPOTY W TURKU
powoli ekipa się rozkręca
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jak bys wiedzial ile za malowanie klamek to daj znac a i jeszcze dokladek- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeszcze klamki w kolor, wszystkie szyby ciemne i bedzie kox w .uj- [B5 ADP] Tylnie lampy
nie ten dział szukaj na allegro przeróbka kostki jest w dziale warsztat...- [B5 AAH] Czarne złoto.Bixenon,duże lustro i poliftowa mordka na pokładzie.RS4 bumper
pewnie same klamki po II lifcie nie pasują do przedliftowych drzwi ? przypatrzyłem się teraz drzwiom po lifcie i wychodzi na to ze nie pasi- [B5 1Z] moja b5 1z
kolego powiedz mi ile dałeś za malowanie klamek w kolor? sam je wyciągałeś, czy zaprowadziłeś samochód i odebrałeś już po malowaniu?- [ALL] Uniwersalne spryskiwacze z allegro do HIDów
ja bym tego zestawu nawet nie nazwał spryskiwaczami i trzeba będzie je montować na masce żeby sikały z góry :polew: mądrzejszy policjant nawet się kapnie ze coś jest nie tak http://www.youtube.com/watch?v=Wa_27v5Qrhs#normal - [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl