Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    tak tak Tobie się pic chciało :> może wstydzisz się moich lampek? chcesz abym je zmienił?
  2. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ty się nie zagaduj moimi lampami, tylko mów nie dobry człowieku czemu się nie zatrzymałeś?
  3. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Adas to pies na baby ... na świecidełka nie leci Byc może gdyby mu jakaś koleżanka z forum mrugała to odraz by się zatrzymał, a tak to nic
  4. z tego co wiem to musisz delikatnie podważyć ten plastik od tej strony gdzie wchodzą te kabelki i wyjdzie ci on razem z nimi a w środku masz blaszki które po przekręceniu stykają się z tymi właśnie przewodami i może z któraś z tych blaszek jest coś nie tak i ci wariuje szyber
  5. tak jak mówi greg 225/40/18" to najlepsze rozwiązanie :>
  6. u mnie było podobnie, zdjąłem tapicerkę z drzwi wyregulowałem sobie ramkę i przestało świszczeć i u ciebie raczej jest to samo pzdr
  7. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kolego ADAS w sobotę przejechałem pól miasta za Tobą, migałem światełkami a ty nawet się nie zatrzymałeś
  8. no tego wlasnie nie sprawdzilem jutro zobacze [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 21:32_________________________________________________no spr i przy ori lampach nie mruga ta kontrolka [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________wychodzi na to ze czujnik stopu jest dobry, coś musi być z lampami, nie wie nikt co może być nie tak?
  9. no dzięki, jutro założę lampy org i zobaczymy co będzie, a jak nie to jeszcze ten czujnik [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________po podpięciu jednej lampy ori problem już znika te diody od stopu nie świecą , czyli wychodzi ze czujnik jest w porządku, coś musi być nie tak z tymi lampami ;(
  10. ale to tak od razu po zdjęciu lampek z którymi było dobrze i założeniu innych by wysiadł?
  11. A wiec mój problem przedstawia się tak, wcześniej miałem lampki diodowe na tył i wszystko było dobrze, po założeniu innych tym razem już używanych w których ktoś już coś kombinował z kabelkami na przekręconym zapłonie delikatnie świeca diody od stopu na dwóch lampach, gdy wcisnę stop to świeci ale wiadomo już mocniej normalne zachowanie. Dzieje się tak tylko wtedy gdy jest przekręcony zapłon gdy klucz jest nie przekręcony nie dzieje się nic czyli nie świeci delikatnie ten stop, po dłuższej jeździe czy tez dłuższym postoju na przekręconym zapłonie zaczyna mrugać kontrolka od świec żarowych po wciśnięciu na stop przestaje mrugać i tak cały czas na okrągło. Przepatrzyłem kabelki no i niby wszystko jest ok i teraz czekam na wasza poradę, gdy nic nie poradzimy to chyba czeka mnie wizyta u elektryka.
  12. no ja wiem, ale kolega tez chciał się dowiedzieć co to za firma, wiec napisaliśmy ze dla nas jest ok
  13. podobnie jak kolega wyżej używam Nexen N3000 225/45/17 i chwale sobie bardzo
  14. nie no furacz :good: tylko pozazdroscic
  15. antenkę z uchwytem już mam, i powiem szczerze myślałem ze będzie gorzej ale ładnie się trzyma i wygląda tez ok
  16. a wtedy nie bedzie slabo odbierala po takich przerobkach, bo to jednak nie org magnes?
  17. no dzieki tylko mi sie troche nie widzi ten uchwyt a o dziurce to juz lepiej nie myslec
  18. Czerwone są najlepsze :> daj inne lampki, większa felgę i będzie git
  19. witam wszystkich szukam cb do mojej audicy, radyjko najprawdopodobniej będzie president harryII bądź uniden 520,a pyt do was kieruje takie która antena będzie lepiej ściągać president maryland na uchwycie sf-40 czy tez president new alaska na magnesie?
  20. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    panowie ja jutro niestety nie mogę się wstawić mogę w niedziele ale jutro nic nie wykombinuje
  21. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Tobie mało.... a co ja mam powiedzieć? a tak ogólnie to jest ktoś jeszcze z Turku na forum żeby cosik zorganizować? bo widze parę osób jest ale tutaj jest cicho
  22. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    masz sporo kucy to sobie ciśniesz
  23. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    miałem jechać dalej za Tobą, ale zawróciłem bo myślałem ze Ci gdzieś spieszno jest, bo pędziłeś ostro :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.