Treść opublikowana przez Vandit
-
SPOTY W TURKU
tak tak Tobie się pic chciało :> może wstydzisz się moich lampek? chcesz abym je zmienił?
-
SPOTY W TURKU
ty się nie zagaduj moimi lampami, tylko mów nie dobry człowieku czemu się nie zatrzymałeś?
-
SPOTY W TURKU
Adas to pies na baby ... na świecidełka nie leci Byc może gdyby mu jakaś koleżanka z forum mrugała to odraz by się zatrzymał, a tak to nic
-
[ALL B5] Sterowanie szyberdachu - naprawa
z tego co wiem to musisz delikatnie podważyć ten plastik od tej strony gdzie wchodzą te kabelki i wyjdzie ci on razem z nimi a w środku masz blaszki które po przekręceniu stykają się z tymi właśnie przewodami i może z któraś z tych blaszek jest coś nie tak i ci wariuje szyber
-
[ALL B6] Opony 225/45/18
tak jak mówi greg 225/40/18" to najlepsze rozwiązanie :>
-
[All B5] Świst z okolic lusterka
u mnie było podobnie, zdjąłem tapicerkę z drzwi wyregulowałem sobie ramkę i przestało świszczeć i u ciebie raczej jest to samo pzdr
-
SPOTY W TURKU
kolego ADAS w sobotę przejechałem pól miasta za Tobą, migałem światełkami a ty nawet się nie zatrzymałeś
-
[ALL B5] Lampy diodowe problem.
no tego wlasnie nie sprawdzilem jutro zobacze [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 21:32_________________________________________________no spr i przy ori lampach nie mruga ta kontrolka [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________wychodzi na to ze czujnik stopu jest dobry, coś musi być z lampami, nie wie nikt co może być nie tak?
-
[ALL B5] Lampy diodowe problem.
no dzięki, jutro założę lampy org i zobaczymy co będzie, a jak nie to jeszcze ten czujnik [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:00_________________________________________________po podpięciu jednej lampy ori problem już znika te diody od stopu nie świecą , czyli wychodzi ze czujnik jest w porządku, coś musi być nie tak z tymi lampami ;(
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
furacz przyzwoity
-
[ALL B5] Lampy diodowe problem.
ale to tak od razu po zdjęciu lampek z którymi było dobrze i założeniu innych by wysiadł?
-
[ALL B5] Lampy diodowe problem.
A wiec mój problem przedstawia się tak, wcześniej miałem lampki diodowe na tył i wszystko było dobrze, po założeniu innych tym razem już używanych w których ktoś już coś kombinował z kabelkami na przekręconym zapłonie delikatnie świeca diody od stopu na dwóch lampach, gdy wcisnę stop to świeci ale wiadomo już mocniej normalne zachowanie. Dzieje się tak tylko wtedy gdy jest przekręcony zapłon gdy klucz jest nie przekręcony nie dzieje się nic czyli nie świeci delikatnie ten stop, po dłuższej jeździe czy tez dłuższym postoju na przekręconym zapłonie zaczyna mrugać kontrolka od świec żarowych po wciśnięciu na stop przestaje mrugać i tak cały czas na okrągło. Przepatrzyłem kabelki no i niby wszystko jest ok i teraz czekam na wasza poradę, gdy nic nie poradzimy to chyba czeka mnie wizyta u elektryka.
-
[ALL] Nexen N9000 proszę o opinie
no ja wiem, ale kolega tez chciał się dowiedzieć co to za firma, wiec napisaliśmy ze dla nas jest ok
-
[ALL] Nexen N9000 proszę o opinie
podobnie jak kolega wyżej używam Nexen N3000 225/45/17 i chwale sobie bardzo
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
nie no furacz :good: tylko pozazdroscic
-
[ALL B5] Antena cb president maryland+sf-40 VS president new alaska+magnes
antenkę z uchwytem już mam, i powiem szczerze myślałem ze będzie gorzej ale ładnie się trzyma i wygląda tez ok
-
[ALL B5] Antena cb president maryland+sf-40 VS president new alaska+magnes
dzieki za pomoc
-
[ALL B5] Antena cb president maryland+sf-40 VS president new alaska+magnes
a wtedy nie bedzie slabo odbierala po takich przerobkach, bo to jednak nie org magnes?
-
[ALL B5] Antena cb president maryland+sf-40 VS president new alaska+magnes
no dzieki tylko mi sie troche nie widzi ten uchwyt a o dziurce to juz lepiej nie myslec
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
Czerwone są najlepsze :> daj inne lampki, większa felgę i będzie git
-
[ALL B5] Antena cb president maryland+sf-40 VS president new alaska+magnes
witam wszystkich szukam cb do mojej audicy, radyjko najprawdopodobniej będzie president harryII bądź uniden 520,a pyt do was kieruje takie która antena będzie lepiej ściągać president maryland na uchwycie sf-40 czy tez president new alaska na magnesie?
-
SPOTY W TURKU
panowie ja jutro niestety nie mogę się wstawić mogę w niedziele ale jutro nic nie wykombinuje
-
SPOTY W TURKU
Tobie mało.... a co ja mam powiedzieć? a tak ogólnie to jest ktoś jeszcze z Turku na forum żeby cosik zorganizować? bo widze parę osób jest ale tutaj jest cicho
-
SPOTY W TURKU
masz sporo kucy to sobie ciśniesz
-
SPOTY W TURKU
miałem jechać dalej za Tobą, ale zawróciłem bo myślałem ze Ci gdzieś spieszno jest, bo pędziłeś ostro :>