Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. a pociągłes z buta w oponę?
  2. odświeżę bo nie chce nowego tematu zakładać .jaki wieloklin ma kiera na tej aukcji? poducha niby ma kształt taki jak w kierownicach s4 na małym wieloklinie, ale jak jest w a6? http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a6-s6-2-5-tdi-kombi-i1320659421.html
  3. kur... chyba nie mam lewej półkuli mózgu....... muszę
  4. Vandit odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna sztuka :good:
  5. ja bym brał od gościa, pomalował go sobie i był by ładny nic nie kombinowany, a tamten być może jeszcze się przyda
  6. a ile twój brat ceni za używki? niedługo będę swoje sprzedawał i nie wiem ile woląc?
  7. Vandit odpowiedział(a) na Vandit temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-98-sedan-wkladka-zamka-l-p-i1262935949.html na allegro jedyne co znalazłem to tylko to i z przesyłka wyjdzie 50zl za głupią wkładkę której nie będę używał, nie da rady tego taniej zrobić?
  8. Vandit opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam w mojej klamce brakuje tej wkładki da rade dokupić sama ta wkładkę i jakoś włożyć( byle była nie muszę nią otwierać samochodu) gdyż będę przymierzał się do malunku klamek i chce żeby to miało ręce i nogi :>
  9. kiedy pakujesz chromy bo jestem ciekawy efektu
  10. no tez tak myślę tylko bardzo mam odkształcona konsole i nie wiem jak przykleić zaslepe żeby to jakoś wyglądało
  11. witam przy kupnie samochodu wiedziałem ze miała wystrzelone poduszki i w kierownicy takowa jest, a po stronie pasażera nie ma, tylko wiszą dwa kabelki zielony i niebieski, złączone razem( myślę dlatego aby nie wyświetlało błędu) Dostałem poduszkę przy której jest kostka i od niej są także 2 kabelki odcięte.Gdy połączę je kolorami to poduszka będzie działać? czy muszę coś innego zrobić aby była aktywna?
  12. mój brat miał styczność z 18 cali z allegro(ala s-line) i za długo sie nimi nie pocieszył, także ja tez odradzam z dobrego serca
  13. też ten odcinek oglądałem i chyba jechali 60 a nie 50 ale to nie ważne, ważne jest to ze auta czołowo zderzając sie przy 60(oczywiście dwa takie same) wyglądały identycznie jak ten który uderzył w ścianę przy 60. A ten który uderzył przy 160 w ścianę to juz lepiej nie mówić jak wyglądał .A tez sam bylem w błędzie bo myślałem ze samochody jadąc czołowo na siebie przy prędkości 60 będą wyglądały jak ten przy 160 w ścianę i sie zdziwiłem ::
  14. te plastiki kolo malej szybki montowane są na zatrzaski, musisz pociągnąć energicznie tylko nie za mocno żebyś nie połamał
  15. problem już rozwiązany podjechałem dziś do mojego mechanika od którego kupiłem moje audi, pomyślał chwile i przypomniało mu się ze coś grzebane było przy kostce od n75, odwonił izolacje i kabelek odłączony, przylutowaliśmy go i serduszko mu odżyło :> dzięki za wszystkie porady
  16. no ale to dziwne ze na moim n75 ciągnął na wszystkich biegach a np 4 i 5 już turbo nie działało, a na mechanika ciągnął na każdym i tez przerywał na każdym biegu
  17. Witam od pewnego czasu zaczęła szwankować mi turbinka, wczoraj dałem samochód pod kompa i wyrzuciło mi ze mam uszkodzone n75 a wiec dziś pojechałem do znajomego mechanika i akurat miał ten zawór używany ale sprawny i dal mi do sprawdzenia, po podpięciu polepszyło się ale turbina tak jak by przerywała raz działa za chwile znowu nie i tak po 3 razy na każdym biegu(wiec obstawiam ze tez był walnięty). Z racji tego ze akurat mam Passata b5 z tym samym silnikiem po kolizji to przełożyłem od niego i działało do 2 biegu dalej już nie chciało i teraz obojętnie który włożę to nic nie działa ta turbina i nie wiem czy po kasowaniu błędu wszystko powróci do normy i czy jak kupie nowy zawór to będzie działał? lub tez nie gdyż te 3 nie chcą ;( proszę o poradę...
  18. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    :kox: myślę nad zespolonymi po drugim lifcie, ale muszę od kogoś przerobione wtyki dostać bo nie chce już mi się przerabiać z kablami
  19. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ghost wielkie dzięki za diagnozę jakoś muszę ci się odwdzięczyć następnym razem
  20. gdybyś się rozmyślił z montażem czy coś, to daj znać to za 250 zł mogę je przygarnąć
  21. czyli tylko na 4 drzwi masz tak? a na trójkąty i górne? szukałeś na allegro, czy zamawiałeś gdzieś konkretnie?
  22. Dropson ile wyniosły Cię te ori chromy na szyby??
  23. tylko ciekawi mnie jak będzie wyglądać na tych sprężynach, przez zimę ciekawość mnie zeżre
  24. a ogólnie to ile dałeś za ta kiere? i gdzie ja dorwałeś? sam szukam tylko czekam na jakaś okazje
  25. zastanawiam się czy zakładać te sprężyny na zimę czy na wiosnę zarzucić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.