Treść opublikowana przez Vandit
-
[ALL] Zapieczone felgi
a pociągłes z buta w oponę?
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
odświeżę bo nie chce nowego tematu zakładać .jaki wieloklin ma kiera na tej aukcji? poducha niby ma kształt taki jak w kierownicach s4 na małym wieloklinie, ale jak jest w a6? http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a6-s6-2-5-tdi-kombi-i1320659421.html
-
Złudzenie optyczne
kur... chyba nie mam lewej półkuli mózgu....... muszę
-
s4 b5 sedan
fajna sztuka :good:
-
[ALL B7] Czy kupić inny, czy naprawiać stary?(zderzak)
ja bym brał od gościa, pomalował go sobie i był by ładny nic nie kombinowany, a tamten być może jeszcze się przyda
-
[ALL] LAMPY LED DAYLINE AUDI A3 SPORTBACK WARTO TAKIE ZAKŁADAĆ?
a ile twój brat ceni za używki? niedługo będę swoje sprzedawał i nie wiem ile woląc?
-
[ALL B5] Problem z klamką
http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-98-sedan-wkladka-zamka-l-p-i1262935949.html na allegro jedyne co znalazłem to tylko to i z przesyłka wyjdzie 50zl za głupią wkładkę której nie będę używał, nie da rady tego taniej zrobić?
-
[ALL B5] Problem z klamką
witam w mojej klamce brakuje tej wkładki da rade dokupić sama ta wkładkę i jakoś włożyć( byle była nie muszę nią otwierać samochodu) gdyż będę przymierzał się do malunku klamek i chce żeby to miało ręce i nogi :>
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
kiedy pakujesz chromy bo jestem ciekawy efektu
-
[ALL B5] Poduszka powietrzna pasazera-prosze o porade
no tez tak myślę tylko bardzo mam odkształcona konsole i nie wiem jak przykleić zaslepe żeby to jakoś wyglądało
-
[ALL B5] Poduszka powietrzna pasazera-prosze o porade
witam przy kupnie samochodu wiedziałem ze miała wystrzelone poduszki i w kierownicy takowa jest, a po stronie pasażera nie ma, tylko wiszą dwa kabelki zielony i niebieski, złączone razem( myślę dlatego aby nie wyświetlało błędu) Dostałem poduszkę przy której jest kostka i od niej są także 2 kabelki odcięte.Gdy połączę je kolorami to poduszka będzie działać? czy muszę coś innego zrobić aby była aktywna?
-
[ALL B6] Proszę o opine tych, co maja takie fele
mój brat miał styczność z 18 cali z allegro(ala s-line) i za długo sie nimi nie pocieszył, także ja tez odradzam z dobrego serca
-
Zderzenie czołowe samochodów przy 50km/h = 100km/h w ścianę? Bzdura!
też ten odcinek oglądałem i chyba jechali 60 a nie 50 ale to nie ważne, ważne jest to ze auta czołowo zderzając sie przy 60(oczywiście dwa takie same) wyglądały identycznie jak ten który uderzył w ścianę przy 60. A ten który uderzył przy 160 w ścianę to juz lepiej nie mówić jak wyglądał .A tez sam bylem w błędzie bo myślałem ze samochody jadąc czołowo na siebie przy prędkości 60 będą wyglądały jak ten przy 160 w ścianę i sie zdziwiłem ::
-
[ALL B5] Jak ustawić kierownicę po wymontowaniu
te plastiki kolo malej szybki montowane są na zatrzaski, musisz pociągnąć energicznie tylko nie za mocno żebyś nie połamał
-
[ALL B5] Problem z N75
problem już rozwiązany podjechałem dziś do mojego mechanika od którego kupiłem moje audi, pomyślał chwile i przypomniało mu się ze coś grzebane było przy kostce od n75, odwonił izolacje i kabelek odłączony, przylutowaliśmy go i serduszko mu odżyło :> dzięki za wszystkie porady
-
[ALL B5] Problem z N75
no ale to dziwne ze na moim n75 ciągnął na wszystkich biegach a np 4 i 5 już turbo nie działało, a na mechanika ciągnął na każdym i tez przerywał na każdym biegu
-
[ALL B5] Problem z N75
Witam od pewnego czasu zaczęła szwankować mi turbinka, wczoraj dałem samochód pod kompa i wyrzuciło mi ze mam uszkodzone n75 a wiec dziś pojechałem do znajomego mechanika i akurat miał ten zawór używany ale sprawny i dal mi do sprawdzenia, po podpięciu polepszyło się ale turbina tak jak by przerywała raz działa za chwile znowu nie i tak po 3 razy na każdym biegu(wiec obstawiam ze tez był walnięty). Z racji tego ze akurat mam Passata b5 z tym samym silnikiem po kolizji to przełożyłem od niego i działało do 2 biegu dalej już nie chciało i teraz obojętnie który włożę to nic nie działa ta turbina i nie wiem czy po kasowaniu błędu wszystko powróci do normy i czy jak kupie nowy zawór to będzie działał? lub tez nie gdyż te 3 nie chcą ;( proszę o poradę...
-
SPOTY W TURKU
:kox: myślę nad zespolonymi po drugim lifcie, ale muszę od kogoś przerobione wtyki dostać bo nie chce już mi się przerabiać z kablami
-
SPOTY W TURKU
ghost wielkie dzięki za diagnozę jakoś muszę ci się odwdzięczyć następnym razem
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
gdybyś się rozmyślił z montażem czy coś, to daj znać to za 250 zł mogę je przygarnąć
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czyli tylko na 4 drzwi masz tak? a na trójkąty i górne? szukałeś na allegro, czy zamawiałeś gdzieś konkretnie?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dropson ile wyniosły Cię te ori chromy na szyby??
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
tylko ciekawi mnie jak będzie wyglądać na tych sprężynach, przez zimę ciekawość mnie zeżre
-
[ALL B5] Jaką zakupić taśmę airbag? Kiera S8 , A4 b5 95rok
a ogólnie to ile dałeś za ta kiere? i gdzie ja dorwałeś? sam szukam tylko czekam na jakaś okazje
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
zastanawiam się czy zakładać te sprężyny na zimę czy na wiosnę zarzucić