Treść opublikowana przez Vandit
-
[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape
wiem ze tą taśmę miałem do du... a nie znaczka audi
-
[ALL B5] Przyklejanie znaczka na klape
ja dałem na taśmę dwustronna i po ponad pół roku mi odpadło, ale to chyba nie taki zły wynik ::
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Tych to podziwiam... policjant mnie rozj...... :polew: :polew:
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
poczekaj jeszcze trochę bo nawet ich nie mam, a kiedy założę to nie wiem jak coś to dam ci znać a po ile stoją sprężyny 1be?
-
[B5 AFN] W ogóle nie jeżdże moją a4, co zrobić żeby było ok?
wcześniej niekiedy tez się turbo na chwile tak jak by odłączało, ale po tych 2 tyg stania już często się zdarzało
-
[B5 AFN] W ogóle nie jeżdże moją a4, co zrobić żeby było ok?
moja stała tak z dwa tyg gdy mnie w domu nie było i trochę zaczęła mi turbina odmawiać posłuszeństwa ale powyciskałem z niej soki i teraz jest ok
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
nie no już kupiłem tamte, także zamiana nie wchodzi w gre a moja na 1be stoi tak chociaż za dużo nie widać bo zdjęcie robione tel i sory za bałagan w garażu Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
no właśnie nie wiem jeszcze,zobaczę co i jak gdy założę te H&R [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________a jeśli pasily by mi te sprężyny to za ile mogę opchnąć te moje 1be?
-
[ALL B6] Świecący emblemat na tylną klapę ???
mi tez zbytnio się to nie widzi, ale gdzieś o tym była mowa musisz poszukac
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
no dzięki za odp czyli będę montował te sprężynki u siebie
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
witam posiadam w mojej audicy zawieszenie 1be i jest niżej niż seria ale chciał bym jeszcze niżej i czy jak założę sprężyny o których jest mowa w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159317.0 to czy amortyzator i cale zawieszenie nie będzie dostawało po d*pie i jak będzie z jazda na takim zawieszeniu? czytałem na forum ze same sprężyny na zaw 1ba to nie dobre rozwiązanie ale nie wiem jak jest z 1be proszę o pomoc pzdr
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
no może i tak :> ale pomyśl chociaż nad 17'' będzie lepiej się prezentować
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
a czemu nie chcesz zarzucić większej felgi niż 16''?
-
[B5 1Z] Mój zielony 1Z :D
gdy dasz ładne większe alu to będzie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a co myślisz ze ma więcej nalatane?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój 1,9 TDI 90 KM 95r ma nalatane 309289 i nie bierze nic oleju, ładnie cichutko i równo pracuje, kupiłem go od znajomego mechanika i myślę ze nikt mu wcześniej nie cofał cyferblatu heh :> :> :>
-
[INNE] ALH 1.9 TDi Bora
ja w swoim tez tak mam ze załącza się kiedy chce, węzę spr i jest dobrze najprawdopodobniej zapieczona turbina(tak myślę) radze przegonić autko, mi to na jakiś czas pomaga :>
-
[ALL B5] Nie działają światła w drzwiach..
u mnie parę tyg temu oświetlenie działało dobrze, oprócz czujnika prawy przednich drzwi, czyli wiadomo mikro styk w zamku jest walnięty czyli do wymiany zamek.Po pewnym czasie światło przestało działać całkowicie, jedynie świeci gdy wyjmę kluczyk .Myślałem ze zamek i go wymieniłem ale nic nie dało, styk kabli pod wykładzina tez jest dobry, po podaniu masy przy lampce świeci a przy podaniu masy na biało brązowe kable pod podłogą nic już nie świeci i nie wiem co jest grane, naszukałem się ale nigdzie nie mogę znaleźć odp ;(
-
[ALL B5] Proszę o opinie na temat halogenów
a nie lepiej dołożyć parę zł i kupić zderzak po 2 lifcie który ma już oryg halogeny bez dlubania
-
[B5 AFN] 245/45 17 ma ktos w avancie a4 b5 i jak
te felgi trochę mi się nie widza i ogólnie na 245 jest duży problem latem w koleinach, a zima to już w ogolę
-
[ALL] Listwy rantowe...pytanie??
tu nikt cie nie krytykuje, tylko doradzamy ze to może wyglądać nie zaciekawie, ale rób jak uważasz
-
[ALL] Listwy rantowe...pytanie??
uważać więcej na drzwi i nie będzie potrzebna żadna listwa
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
no wygląda a do sedana tez da rady takie wymodzić?
-
SPOTY W TURKU
ale i to jest kolega z forum,który mi tak przysmradza z tymi lampami jak by coś się działo to dajcie znać
-
SPOTY W TURKU
ale ja dałem za nie tyle ze nic sensownego bym nie kupił w tej cenie :gwizdanie: dobra dosyć pieprzenia o d*pie Marynie :> kiedy jakiś spot w turku bo nikt tu się nie odzywa?