Treść opublikowana przez Vandit
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
pany a mnie dopadł taki problem po zmianie lamp, wszystko ładnie pięknie działa, zenon świeci,a chcąc jechać na ustawienie świateł wcześniej sam sobie je regulowałem aby zobaczyć czy wszystko jest ok i wyszło na to iż lewa lampa ładnie idzie do góry jak i na dol i idzie ja ustawić a prawa lampa jest bardzo nisko i nie chce dalej się podnieść, nie ma sensu jechać ustawiać gdyż i tak ich się nie ustawi.Miał ktoś już podobny problem? czy to lampa jest felerna, czy porostu pomorze jej mały zabieg? (prawa lampa jest tak nisko ze jazda nocą jest dosyć trudna)
-
[ALL] Listwy obramowe - naklejanie.
szukaj na allegro nie tylko w dziale części, ale i w samochodach po stłuczkach w całości powystawianych, ja właśnie znalazłem cale ori za dobra kasę i jadę po nie po świętach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no tez tak mysle, szkoda ze puzniej ori kierunek nie bedzie sie mial czego trzymac
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
http://www.kunset.de/products/de/Audi-Loesungen/Audi-A4-8D-B5/Facelift-Scheinwerfer-Adapter-A4-B5.html za to kasę to lepiej samemu się pobawić :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:46_________________________________________________pany będę przerabiał lampy przed świętami i mam takie myśli aby może nie ciąć błotnika a go podgiąć(nie to ze sie boje brzeszczota) wypali to czy szkoda czasu?
-
SPOTY W TURKU
- SPOTY W TURKU
ale nie tak szybko [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 16:27_________________________________________________no Adaś chyba się doczekałeś, moje lampki z przodu już sprzedałem i w piątek jadę do łodzi po zespolone po II lifcie i jak dobrze pójdzie to założę je do świat i jeszcze czekam aż ktoś łyknie tylne i tez będą po II lifcie- Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
tak jak kolega wyżej wspomniał na 1be nie mam problemu jeszcze :>- [ALL B5] Problem z otwieraniem tylnych drzwi
cięgło z klamki spadło, miałem to samo, zdejmij boczek i go załóż- [ALL] Chromowane obramówki okien
zamiast dawać 100zl dołóż jeszcze 200zł dobrze poszukaj i będziesz miał ori jak się należy- [ALL B5] Dobra cena za gwint FK?
wiem ze nie cieknie nic bo miałem je w rekach- [ALL B5] Dobra cena za gwint FK?
szkoda ze nie pasuje do a4 w tej cenie to sam bym się pokusił do swojej ;(,czyli jedynie to zostaje kupić je i wrzucić na forum a6 i może ktoś łyknie tylko jest jeszcze jedna sprawa, wisiały one na allegro za 500zl i nikt ich nie łykną :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________ to ja będę próbował go sprzedać i może uda się ukroić od ceny a jeśli nie to jesteś na niego chętny za 350zl?- [ALL B5] Dobra cena za gwint FK?
witam niedaleko mnie mieszka pewien chłoptaś który ma zdemontowane zawieszenie gwintowane FK ze swojej A6 sedan 110KM, i utargowałem je za 350zl i może coś tam jeszcze zejdzie, i czy opłaca się brać ten gwint i gdybym potem nie chciał śmigać na tym gwincie to ile mogę za nie dostać? proszę o pomoc- [ALL B5] Tylna lampa Avant, problem.
tez bym podłączył się do tego pyt , w niedługim czasie będę wymieniał na II lift i nie wiem jak to jest z tymi zamiennikami z allegro- [ALL B5] Wymiana błotnika - zamiennik, czy oryginał?
popieram zdanie kolegów, kumpel kupił do astry i pow ze więcej takiego czegoś nie kupi- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
moje letnie kółka już leżakują- [ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb
to sory bo w opisie masz b5- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeszcze parę spraw mam do zrobienia , głownie to lampy :gwizdanie:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
wielkie dzięki za opis widzę za będziemy mieli bardzo podobne autka- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
w końcu się doczekałem teraz daj jakiś opis co musiałeś zrobić aby je założyć? dużo było rozbierania?- [ALL B6] Listwy chromowe dookoła szyb
w b5 idzie, na drzwiach prosty montaż, tylko gorzej pod małym trójkątem i nad dachem.Dropson teraz jest w fazie montażu, także czekam na relacje z tego i sam będę szukał ori o ile nie będzie dużych problemów z montażem- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a te z dachu?- [ALL B5] Lampy tylne LED IN PRO - czy ktoś miał problem ??
a może ktoś opisać jaki opornik, co gdzie i jak bo mam ten sam problem :gwizdanie:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dropson czyli sprzedajesz mi chromy- [INNE] Passat po kolizji co zrobić?
tylko w tym problem ze raczej wszystkiego się nie pozbędzie- [INNE] Passat po kolizji co zrobić?
witam myślę ze temat będzie w dobrym miejscu, a wiec zacznę od tego iż mój tato jeździł Passatem B5 98r 1,9TDI 90KM przebieg 260000km kombi kolor biały z wypasu 4xel szyb, klima, grzane taborety, el lust,4 poduchy, 2x podłokietnik. Ponad miesiąc temu wywaliła mu babka jadać podczas mgły po nieprawidłowej stronie jezdni, odszkodowanie dostał, i teraz problem co z tym samochodem zrobić, czy sprzedać go w całości(jak tak to za ile?) czy opłaca się rozbierać go na części? Tego co nie widać na zdjęciach to; przygięty słupek i wgniecenia na dachu, łapy nie ruszone. Proszę o waszą poradę gdyż nie jestem handlarzem :> Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us - SPOTY W TURKU