Treść opublikowana przez Vandit
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czerwony na zaciski według mnie jest najbardziej odpowiedni do kazdego koloru autka, nawet nie ma fajnego koloru żeby malować, rdze na wierzchu zostawić to dopiero kupa, gdybyś walnoł na żołto same zaciski to dopiero festyn
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ja mam,przesle ci jak bede w domu, maluj bo fajnie wyglada nawet przy czerwonym samochodzie
-
SPOTY W TURKU
no w 3 tez można szkoda ze z Turku nikt więcej się nie odzywa...
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
teraz tylko czekać kto następny założy ori
-
SPOTY W TURKU
no na wiosnę jak już autko się do porządku doprowadzi, i czekać na lepsza pogodę,ale we dwóch to my za dużo nie uczynimy
-
SPOTY W TURKU
za to więcej u Ciebie browarów nie kupie tez się ciesze ze ich nie ma
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
przy obwódka na metry najbardziej bolało mnie łączenie dachowej z dolna listwa
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
ja za swoje dałem 180zl
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
dzięki twojej pomocy dałem rade założyć i efekt
-
[B5 ADR] Moje pierwsze auto...
jak chcesz takie diody na tył tylko w czerwonym kolorze za 250zl to odezwij się na pw, bo chce założyć II lifta ogólnie autko fajne,można modzić i takie pyt czy ja dobrze widzę jakieś diody w przednim zderzaku na dole
-
[ALL B5] Urawany kawałek nadkola....
no idzie http://allegro.pl/audi-a4-1995-2000r-nadkola-przednie-nadkole-i1398042119.html w sklepie wyniesie cie taniej niż na allegro z przesyłka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Urawany kawałek nadkola....
idź do sklepu motoryzacyjnego i tam kupisz
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
bierz prosiaki
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
Na wstępie wielkie dzięki dla dropsona, to on mi podpowiedział jak cala operacje przeprowadzić, a ja wstawiam fotorelacje z tego montażu. Myślę ze to pomoże wielu osoba gdyż chcieli by ori a nie wiadomo jak się za to zabrać Moje obwódki zostały zakupione od kolegi z forum z samochodu przeznaczonego na części Oto nasze obwódki jeszcze nie zamontowane Uploaded with ImageShack.us A wiec tak pierwsze co przeprowadzamy to zdejmujemy plastiki z tylnych słupków( trzeba je pociągnąć energicznie do siebie lecz trzeba uważać, bardzo szybko się łamią, mi jakoś się udało bez uszczerbku na zdrowiu) Uploaded with ImageShack.us Następnie gdy mamy trochę pojęcia to bierzemy linkę i wycinamy małe trójkąty szyb, ja nie chciałem się męczyć żeby nie uszkodzić uszczelki tylko zleciłem to fachowcowi i za 40zl ładnie wszytko zrobił( po wycięciu wygląda to tak) Uploaded with ImageShack.us Zdejmujemy osłonę słupka środkowego z zewnątrz, zaznaczyłem miejsca gdzie są śrubki do odkręcenia, trzeb delikatnie podważyć uszczelkę aby się ukazały, następnie ściągamy podważając śrubokrętem płaskim zaślepkę z dołu słupka i pod nią są także dwie śrubki, po odkręceniu wszystko ładnie schodzi Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Po otwarciu tylnych drzwi w górnym rogu widzimy zaślepkę maskująca nity Uploaded with ImageShack.us Bierzemy śrubokręt plaski i podważamy, idzie ona do błotnika przedniego po całej długości dachu, zdejmujemy ja całkowicie Uploaded with ImageShack.us Po zdjęciu maskownicy ukazują nam się po całej długości nity mocujące czarna rynienkę (są one umieszczone co około 10cm) oraz zaznaczone na zdjęciu nity które są pod szyba małego trójkąta Uploaded with ImageShack.us Bierzemy wiertarkę z rozwiertakiem i rozwiercamy wszystkie nity, następnie rynienka czarna schodzi nam bardzo ładnie i w miejsce tej kładziemy nasza ori listwę chrom, miejsca na nity pasują p&p bez żadnych przeróbek, bierzemy do reki nitownice i nity i nitujemy listwę w miejsce czerniej rynienki, i zakładamy zdjęta wcześniej maskownice na nity po zamontowaniu wygląda to tak Następnym moim krokiem było wklejenie trójkątów(fachowiec wkleił tak jak się należy za 40zł) Później zabrałem się za drzwi, dementując tapicerkę( opis na forum) , odkręcamy ramkę z szyba( opis na forum) naszym oczom ukazuje się czarna listwa która jest zamontowana do drzwi na zatrzaski gumowe, bierzemy śrubokręt, wkładamy pomiędzy listwę a drzwi i podważamy, w to samo miejsce i otwory zakładamy listwę chrom p&p i znowu nitujemy do drzwi i składamy wszystko w odwrotnej kolejności( z drzwiami poradzi sobie każdy, nie ma co wklejać zdjęć) i tak robimy z każdymi drzwiami Po uporaniu się z drzwiami doschnięciu kleju w trójkącie, bierzemy do reki małe listwy które idą pod trójkątem, wszystko odtłuszczamy zahaczamy o listwę chrom dachowa i przyklejamy na uszczelkę klejem do szyb( zahaczamy gdyż maja one specjalne haczyki aby wszystko ładnie się schodziło i naklejamy dlatego ze ori uszczelka ma mocowanie a my musimy na klej, chyba ze ktoś załatwi również trójkąt ori z mocowaniem) Myślę ze wszystko ładnie przedstawiłem, jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał to proszę pisać to pomożemy Ori obwódki wyglądają o niebo lepiej niż te z metra które miałem wcześniej Sory za jakość zdjęć Dokładniejsze zdjęcia jak wygląda na aucie, wrzucę później ale chyba każdy wie jak fajnie to wygląda Gwarantuje ze po całym zabiegu pojawi wam wielki banana na twarzy :decayed: Uploaded with ImageShack.us Daje foty klubowych aut które podjęły się montażu; Moje; Mojego ojca; Dropsone; Pablo_9; Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Koszt wycięcia tylnych trojkątów?
witam potrzebuje wyciac tylne trojkaty,sam nie chce tego ruszac :gwizdanie: moze jest ktos na forum kto sie tym zajmuje, badz robil juz taka operacje?i orientuje się jaki będzie przybliżóny koszt samego wycięcia?
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
ale za to elektrykę tylnych drzwi oddaje prawie za darmo
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
dzięki wszystkim za odp, decyzja jest taka ze jednak zostawiam ta skore i jadę po te obwódki
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
a nie dało by rady jakoś wyczyscic tej skory? czy ona jest po prostu taka powycierana bo nie miałem nigdy stycznosci z fotelami w skorze
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
witam mam pyt czy warto kupić ta skore za 400zł w skład wchodzą 2x fotele przód, tylna kanapa z oparciem i 4 boczki na 4 el szyby? na zdjęciach ciężko ocenić stan i zastanawiam się czy warto wydać 400zl na takie coś czy zamiast skory kupić ori obwódki szyb za około 300zl?? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Spalanie, a szerokośc opony
a ja w moim 90km 1Z nie widzę za dużej różnicy przy kapciach 225 a 195 może mało spostrzegawczy jestem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
upaść to raczej nie upadla( bynajmniej na moich oczach) dzisiaj będę jeszcze walczył trochę przy niej, pogrzebie może coś się zaradzi
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
rozklejanie nowych lamp nie widzi mi się ale powiedzcie mi jak to jest możliwe jak nic w środku nie grzebałem?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no ale to dziwne ze w dol regulacja idzie a do góry już nie :mysli:a gdyby był uwalony ten mechanizm to w żadna stronę regulacja by nie działała a ty jak poradziłeś sobie z ta regulacja??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tzn jak były nowe to nic nie latało bo w sklepie sprawdzałem, potem w domu po wyjęciu dekla razem z przewodami i takich haczyków w środku które chyba chroniły odbłyśnik aby nie latał w czasie transportu to któraś lampa latał gdy się je w dłoniach bujała, tylko teraz nie wiem która to była strona
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no tylko ja silniczka nie wkładałem i w środku nic nie grzebałem, regulacja idzie w dol a w gore już nie idzie