Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterkrk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterkrk

  1. Wymienione pierścionki, tuleje, panewki, i cała góra. Silnik był na stole... Uszczelniacze, uszczelki i inne pierdoły (rozrząd, napinacze, sprzęgło itp itd) Wszystko po hurcie to jedynie 5.000pln Sprawa jednak dziwna, zapalił, od kopa (pusta hydraulika, było głośno), po czym zaczął się uciszać, przebierać na cylindrach i zgasł. Zalane świece, super iskra, brak błędów, ECT ok! Rozrząd na miejscu... Ale zagazowany (ecu gazu (stag)pika 4 razy)). Nie wie czy pogubił program, stad też problem na paliwie... Wygląda na to, że cały czas się leje paliwo na cylinder. Kompresja jest, silnik chce, a nie może Aku odpięte ponad miesiąc... Jak ktoś ma jakieś sugestie, proszę o pilny kontakt (w dodatku robota głupiego, bo to moje auto:()
  2. Poradziłem sobie z tym problemem. Brak masy dla aktywnego tyłu powodował świszczenie. Teraz na Pioneerze śmiga jak nigdy. Musze trzymać bas na -6
  3. Napisz coś więcej, czy pracuje na wszystkie cylindry, czy przerywa... Bo tak to można strzelać w ciemno.
  4. W tym silniku masz 2 czujniki halla. Sprawdź czy obydwa dają impulsy. Wystarczy, że pad ci jeden, a iskra poszła tylko na 3 cylindry. Resztę zalało paliwo.
  5. W takiej sytuacji sugerowałbym sprawdzić stan rolek i samego paska, ewentualnie wymienić. Zbyt mocny naciąg powoduje zbyt szybkie zużycie materiału. O następstwach nie muszę chyba wspominać...
  6. Radio Blaupunkt (na oryginalnym był ten sam efekt) Nagłośnienie ori standard + subwoofer Nokii w boczku. Świszczenie jest słyszalne we wszystkich głośnikach, już nawet po włączeniu samego zapłonu słychać jakieś przebicia (pewnie od ABS). Dodam, że przednie głośniki też są podpięte pod mini ISO (w Blupunkcie na szczęście jest na nie miejsce). Gra super, ale te dźwięki...
  7. Witam Od samego początku w głośnikach podczas pracy silnika słychać jego pracę. + oraz - były już brane bezpośrednio z akumulatora, niestety bez żadnych efektów. Podepnę jutro zasilanie na niezależnym zasilaniu. Czyżby w kość dawał subwoofer w bagażniku? (alternator raczej odpuszczam...)
  8. ja bym sprawdził czy popychacze są całe...
  9. Wyciągnij pompę z czujnikiem. Kiedyś się już spotkałem z takim przypadkiem. Pojawił się luz osiowy ma pływaku paliwa i styki nie dotykały czasem do płytki
  10. Potwierdzam to co mówi kolega. Użyteczonść i funkcjonalność w obu przypadkach taka sama, tylko cena inna...
  11. Faktycznie sprzedali Ci chłam co amerykańca. Zmień obie na dedykowane bosch 0 258 986 507 (Katalogowe) koszt w detalu ok. 280pln za szt.
  12. Na pompie wody masz 3 śrubki na imbus "6". Blokujesz sobie trzpień pompy wody: (tuż za kołem, jest o co go oprzeć) łyżką, majzlem, czymkolwiek... Zakładasz imbus... (choć trochę ciasno) i odkręcasz. Koło pompy chodzi w dwóch elementach. Zakładasz nowy pasek i składasz z powrotem. p.s. pasek może być trochę luźny, ale się tym nie przejmuj. Ten typ tak ma
  13. zrobię to za 250 +części
  14. Olej nie schodzi z popychacza, tylko z napinacza. Wszystkie popychacze są ok
  15. Po kilkunastogodzinnym postoju samochodu i odpaleniu występuje 2 sekundowe dzwonienie na lewej głowicy. Pokrywy zaworów już zrzucane - wniosek, z lewej głowicy, dokładniej z "drogiego" napinacza schodzi olej (napinacz poddaje się) Po wpięciu VAGa (oczywiście na ciepłym silniku) kąt wyprzedzenia zapłonu na biegu jałowym stoi, czyli nie wskazuje to na uszkodzony napinacz. Na ciepłym silniku pracuje jak zegarek - cisza. Czy zatem powodem nietrzymania ojeju może byc uszkodzony jeden z zaworów olejowych pod kolektorem ssącym, czy jednak zacząc już ubiegac się o kredyt ? Dodam, że faktyczny przebieg samochodu to niespełna 160 tys km Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.
  16. Po kilkunastogodzinnym postoju samochodu i odpaleniu występuje 2 sekundowe dzwonienie na lewej głowicy. Pokrywy zaworów już zrzucane - wniosek, z lewej głowicy, dokładniej z "drogiego" napinacza schodzi olej (napinacz poddaje się) Po wpięciu VAGa (oczywiście na ciepłym silniku) kąt wyprzedzenia zapłonu na biegu jałowym stoi, czyli nie wskazuje to na uszkodzony napinacz. Na ciepłym silniku pracuje jak zegarek - cisza. Czy zatem powodem nietrzymania ojeju może byc uszkodzony jeden z zaworów olejowych pod kolektorem ssącym, czy jednak zacząc już ubiegac się o kredyt ? Dodam, że faktyczny przebieg samochodu to niespełna 160 tys km Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.
  17. Tylko przepustnica. Jak zawsze...
  18. Nie kupuj używki. Taka może ci pochodzić miesiąc, dwa, rok... Tego nie wiesz. Lepiej wyślij ją do regeneracji. ja regenerowałem swoja w Krakowie. Dałem 400 pln i na razie już 3 m-ce spokoju. Na regenerowaną masz 12 lub 24 mce gwarancji
  19. Napraw sterownik, o ile dotknęła go standardowa usterka... Jakby coś to pisz. Powiem Ci jak to zrobić. Swój naprawiłem sam. Śmiga już rok. pzdr
  20. U mnie był przerwany styk w kostce radia. Po zmianie na nowy problem zniknął.
  21. Jestem posiadaczem A4 z nieszczęsnym aluminiowym czujnikiem air bag uderzeń bocznych. Z racji tego, że nawet po suszeniu i czyszczeniu sensora, zmiany kabli dalej wyrzuca błąd 1221, a zakup takiego jest nierealny (8D0959643), czy mogę śmiało zakupić np 8D0959643A lub B (plastyk)?? Wiem że na pewno trzeba będzie go zakodować. Czy ktoś wie coś na ten temat i mógłby pomóc? Z góry dzięki za odpowiedź
  22. Witam Wszystkich Klubowiczów [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.