Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na takie okazję mam wykupioną opcję bodajże za 90zł dzięki której nie tracę zniżek po pierwszej szkodzie, a na szyby też jest jakaś dodatkowa składka z sumą ubezp. 5k zł
-
Pracy szukam
Ja się cieszę że Niemcy otworzą swój rynek pracy, na pewno wiele osób z mojej branży (projektowanie w budownictwie) do niej wyjedzie i będzie więcej roboty dla reszty Ostatnio oddałem dwa projekty i po odliczeniu kosztów paliwa, telefonów, zus-u i podatków zostało mi na flaszkę a ponad miesiąc nad tym ślęczałem Inna sprawa, szkoda że państwo polskie wykłada kupę pieniędzy na kształcenie inżynierów którzy jak tylko skończą studia to uciekają z kraju. jednak studia powinny byc płatne jak to jest np w USA
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
ja mogę płacić tyle co w Niemczech, abym tylko jeszcze miał ich zarobki. Policz ile można kupić paliwa u nas za średnia krajową a ile u nich.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
intercars róg poleczki i puławskiej; blisko też jest duży sklep na Janowskiego vis a vis mercedresa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co za syf miałeś że wywalasz? Ja tez mam 15" ale UG 7+ i są w dechę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na końcu KEN-u jest nieoddana jezdnia dwupasmowa o dł prawie 700m, nieodśnieżona szkoda że już bo bym poślizgał się na letnich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
śnieg pada a ja mam letnie kapcie na kołach a zimówki pod warszawą w garażu
-
[ALL B6] Jakie kołpaki 15' kupić
ładne, masz/miałeś je że je chwalisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
IMHO zacisk się przesunął i teraz nie odbija dobrze, miałem tak w Carismie. Tam to dopiero były popierdykane hamulce z tyłu, co chwila się zacisk przesuwał i hamulce się blokowały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fura Malika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taniec z gwiazdami Brazylia :polew: niezła szprycha :slina:
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Jak będzie potrzeba silnik odrzutowy to dajcie znać, wiem skąd skombinować silnik od Iskry :gwizdanie: powinien wystarczyć na Audi TurboJet Stage 1
-
[ALL B6] Jakie kołpaki 15' kupić
tylko że mi piasta zaczyna rdzewieć, dlatego chcę zakupić kołpaki aby ją zakryć od bezpośredniego działania soli i śniegu Patrząc na alledrogo to fajnie wyglądają też czarne z czerwoną obwódką, szkoda ze nie ma całych czerwonych
-
[ALL B6] Jakie kołpaki 15' kupić
Potrzebuję szybko zamówić jakieś kołpaki do moich zimowych 15-tek np. z tej aukcji: http://allegro.pl/kolpaki-do-audi-15-cali-wzor-v01-a3-a4-a6-a8-i1300954824.html chyba że macie inne wypróbowane Podobają mi się V01,V06 oraz V16 ze śnieżynką. Zastanawiam się czy wybrać standardowy kolor czy czarne do mojego granatowego avanta , czyli: V01 vs V02 V06 vs V07 edit: a może nr 9 z tej aukcji: http://allegro.pl/kolpaki-do-audi-15-w-5-kolorach-13-14-16-i1322603916.html czarna felga + sam szary środek kołpaka może wyglądać ciekawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w mojej komisji Hanka dostała 658 głosów (czyli ok 68%) , bielecki 146 na 957 ogółu
-
Lotto i inne.
a skąd wiesz czy 6-tki nie wygrywają "słupy"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda że nie pokazali kokpitu :gwizdanie:
-
Lotto i inne.
Do momentu kiedy zrównamy się "technologią" losowań z krajami zachodnimi i USA to nie ma sensu grać. Tam jeszcze minutę przed losowaniem można bez problemu wykupić zakład a nie tak jak u nas ponad godzinę przed losowaniem zamykają kolektury. Przez ten czas to można zrobić wszystko.... Krążą plotki o lżejszych kulach, o nagrywaniu losowań wcześniej aby mieć pewność co do wytypowanych liczb :gwizdanie: Sam tego nie sprawdzałem ale przed wyborami często ponoć są duże kumulacje... Znam człowieka któremu proponowano 6-tkę w zamian za połowę wygranej Ale muszę się przyznać że pomimo tego raz na jakiś czas przy kumulacjach powyżej 10mln sam wysyłam kilka losów, kląc później że lepiej było wydać te pieniądze chociażby na piwo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TSA to tablice z Sandomierza a nie Toruń
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze jeden artykuł: http://www.tvnwarszawa.pl/absurdy,news,trawnik-czy-parking,1190.html a sprawa wygląda tak: facet zostawił auto prawidłowo zaparkowane i wyjechał. w tym czasie zaczęli poszerzać ulicę a pod parkingiem gdzie stał musieli zainstalować zbiorniki wód opadowych (czy coś w tym guście) więc przestawili koparką auto przy okazji je uszkadzając (pogięte blachy przy błotnikach, pobite reflektory). I tak auto znalazło się na trawniku. Codziennie przyjeżdża straż wiejska i wypisuje wezwania dla właściciela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/stolica-obsadzili-drzewami-zaparkowane-auto,1,3790109,region-wiadomosc.html właśnie udzieliłem wywiadu nt tego auta w Antyradiu http://zapodaj.net/779491c2c87d.jpg.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
oby vettel nie zdobył mistrzostwa, wisi mi kalafiorem czy to będzie Alonso czy Webber
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a widziałeś może płyty indukcyjne bo się żonie ubzdurało żeby kupić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy Sony ma cały czas takie opóźnienie przy przełączaniu kanałów w LCD? w kineskopach zawsze mnie to wkurzało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O! Ciekawe.. na którym rogu ? [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 12:01_________________________________________________Ok. Już mam - dzięki, zajrze tam. Byłeś może, jest jeszcze coś ciekawego? Ja szukam LCD lub plazmę 42-50" FullHD ale mam mocno okrojony budżet