Treść opublikowana przez Dikson
-
No i nowy nabytek wygląda jak zabytek - moje przejścia z Gothaerem
Podłużnice nie ruszone? Maska blotniki, pasrzedni, nawet z częściami z portalu aukcyjnego to pewnie koło 8 koła wyjdzie. Ale jak by ch... Z TU wypłacili normalnie kase to bez stresu by było. Za dyszkę to ja tez go wezmę. Walcz, Walcz i sie nie podawaj.
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
To ty chyba tylko trasy robisz z prędkością do 120km/h. Mi w mieście przy programie na 176 kucy i 401Nm pali 8.5 litra średnio na zimowkach. W trasie przy 140km/h 6.5 litra. 8,5l to chyba nie oszczędzasz za bardzo pedału gazu ;> To fakt. Łagodnej nogi nie mam. Opony letnie w jeden sezon załatwiłem. Teraz kupiłem nowe zimówki, zobacze jak po sezonie sie przod przytrze. Ale za to nie mam problemu z dwumasa i turbina. Niektórzy dusza disla 60km/h na piątym biegu hehe. Ja w mieście piątki prawie nie wbijam:D.
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
To ty chyba tylko trasy robisz z prędkością do 120km/h. Mi w mieście przy programie na 176 kucy i 401Nm pali 8.5 litra średnio na zimowkach. W trasie przy 140km/h 6.5 litra.
-
Mmi 2g basic brak lektora
Ok. Ale najważniejsze pytanie. Lektor jest nagrywany na cd navi czy w innym miejscu?
-
Mmi 2g basic brak lektora
Mam u siebie Nawigacje z wyświetlaczem mono(czerwonym) mozna zrobic aby był słyszalny lektor? Obecnie nic nie słychać: Czy mozna wgrać polskiego lektora czy trzeba specjalna płytkę z mapami i tam jest wgrany lektor polski? ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- Ok lektor jest, ale angielski. Jak ustawić polskiego lektora?
-
B8 TrOOOOp
Wzajemnie, Życzę Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt oraz Nowego nadchodzącego 2014 Roku.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
Masz 3 lata na zgłoszenie w ubezpieczalni szkody osobowej. Nie musisz od razu tego robic, mozesz po zakończeniu leczenia. Jak cos to jest duzo firm zajmujących sie prowadzeniem takich spraw.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
To pierwszy wypadek, nie leczył sie wczesniej. Nie wiem czemu sie nie odwołali, pewnie taka kancelaria udana. Wnieśli apelacje, ciekawe co z tego wyniknie? Sie okaże.
-
B8 TrOOOOp
Potrzebuje aby znaleźć gdzie uruchomić aux-in w MMI BASIC.
-
B8 TrOOOOp
Kto zna security acces do dostępu kanałów adaptacji sterownika 56(radio)?
-
B8 TrOOOOp
Panowie proszę o pomoc. Jaki jest security acces do sterowników 56(radio) oraz 47(system nagłośnieniowy). Proszę osobę, która ma MMI BASIC oraz w tym systemie złącze AUX-IN w podłokietniku aby podała swoje kodowanie w sterownikach 56(radio) oraz 47(system nagłośnieniowy). Za cholerę nie mogę odszukać gdzie odblokować złącze AUX-IN.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
Czytaj ze zrozumieniem. Prywatny ubezpieczyciel po zakończeniu leczenia dał 12%(sprawa zakończona) TU z OC sprawcy orzekło 2% dlatego sprawa trafiła do Sądu. Reszta wyzej. ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- Wedlug towarzystwa niestety jest to tak traktowane... dlatego wyplacaja tak malo lub w ogole... Dikson, moje pytanie czego oczekujesz?? Szukasz firmy ktora sie tym Zajmie czy odpowiedzi czy biegli to debile?? Pozdrawiam i Czekam na Kontakt telefoniczny Ta sprawa mnie nie dotyczy ale kolegi. A mozesz odpowiedzieć czy to sad debile? A z innej beczki. Mialem z zona wypadek w marcu. Leczenie itd,prywatne rehabilitację. TU Aviva nie wypłaciło wszystkich kosztów leczenia. Zapłacili tylko za 2 rehabilitację i kilkanaście wizyt lekarskich. Ogolnie nie wyplacili 7 tysięcy złotych kosztów leków wizyt i rehabilitacji. Aviva zleciła rezonans i twierdzi ze jestem chory na kręgosłup tak jak moja zona:shock3: I sprawa zakończy sie w Sądzie bo Kancelaria wyczerpała juz możliwości odwoływania sie. Wypłacili zadośćuczynienie dla mnie 2400zł a dla zony niezle bo 4500zł. Kosztów im nie podaruje zlamasom.
-
B8 TrOOOOp
Na pierwszy montaz szły amorki Sachsa? Znalazłem nr ori s-line amorkow na przod i wyszło ze sachs to 313364 obecny zamiennik s-line.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
W tym kraju to nawet lekarze biorą w łapę od ubezpieczalni. Bo jakim cudem lekarz orzecznik z TU "x" dal 12 % uszczerbku a pseudo komisja(ortopeda, neurolog) 0%? To są jakies jaja. Ciekawe co da apelacja.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
takie posty powinny byc karane warnem:facepalm:
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
A ty zmień podejście do forumowiczów!!!
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
Widze że kolega obeznany, traktujesz każdego swoja miarą? Twoja wypowiedź jest żenująca i nic nie wnosi do tematu. ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- I zacznij rozróżniać kolizję od wypadku.
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
W blokachpomiarowych mozna sprawdzic jakie masz głosniki ale nie wiem czy to ogarniesz . Zazwyczj jest 8 głosnikow lub 4 (PASYWNE) wszystko zalezy od wyposazenia . W jakim sterowniku? Nr bloku? I kolega podepnie kompa i ogarnie. Zauważyłem na forum, że pewne informacje nie są udostępniane celowo.
-
Szkoda osobowa, sprawa w Sadzie.
Sprawa oddana do Sądu przeciwko TU o wypłatę zadośćuczynienia. Czy ktokolwiek miał styczność z biegłymi sądowymi? Okazało sie ze po badaniu biegłych sadowych neurologa oraz ortopedy otrzymał znajomy 0(zero:D) procent trwałego uszczerbku. Sprawa oddalona. Adwokat dal apelacje. Dodam iz leczenie trwało pol roku 4 serie rehabilitacji oraz kilkanaście wizyt u specjalistów, a na dodatek prywatny ubezpieczyciel dal 12% uszczerbku. Czy możliwe aby biegli byli az tak j**nieci? P.S. Skutek wypadku ( skręcenia oraz naderwanie odcininka szyjnego kręgosłupa + psycholog )
-
B8 TrOOOOp
- slusznie, zobaczysz... jak zalozysz set z s4 to bedziesz sie jaral jak berlin w 44' to naprawde dobry hamulec wymien sobie intercooler na ten z 3.0 TDI - koszt okolo 200zl, do tego zwezki i za 300zl masz intercooler Gabriel rady bardzo dobre dałeś koledze, ale o co kaman z tym coolerem? Ja mam hamulce przod S4 tył standard(pewnie wymienię) i naprawdę po sofcie poprawa na duuuuzy plus.
-
B8 TrOOOOp
Czemu ona taka zardzewiała:decayed:? Miałeś u siebie wczesniej multifunkcje? Nie mozesz przełożyć okablowania ze starej kierownicy? 2 ładunki i 3 punkty uziemienia na poduszce(od klaksonu) ja ostatnio sam doszedłem co i jak. Zakładałem kierownice A3 ścięta z multi przedlifta. Inaczej w kostce żółtej były piny poukładane wiec podpiąłem stare okablowanie i po problemie. Trzeba tylko miernikiem sprawdzić na którym pinie uziemienia(odklaksonu) bedzie zwora po nacisnieciu poduchy. I po robocie. Ale ja mam airbaga polift i tam są zupełnie inne gniazda do naboi. A to nie wiedziałem, że audi zmieniło gniazda w poduchach w polifcie. No cóż to pozostaje tylko poszukać okablowania na portalach aukcyjnych lub ASO.
-
B8 TrOOOOp
Czemu ona taka zardzewiała:decayed:? Miałeś u siebie wczesniej multifunkcje? Nie mozesz przełożyć okablowania ze starej kierownicy? 2 ładunki i 3 punkty uziemienia na poduszce(od klaksonu) ja ostatnio sam doszedłem co i jak. Zakładałem kierownice A3 ścięta z multi przedlifta. Inaczej w kostce żółtej były piny poukładane wiec podpiąłem stare okablowanie i po problemie. Trzeba tylko miernikiem sprawdzić na którym pinie uziemienia(odklaksonu) bedzie zwora po nacisnieciu poduchy. I po robocie.
-
B8 TrOOOOp
Hehe teraz jak w tropie napisze sie głupoty to nie bedzie komentarzy ze sie posty nabija hehehe...
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja bym wolał wymienić filtr na ori. Ja zmienialem na ori.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Kupić, jeździć i nie czekać aż coś padnie. Jak ktoś ma pecha, to i palec w d*pie złamie. Mam kilkoro znajomych, którzy jeźdzą w B8 2008/09 i podobnie jak ja mają ponad 200kkm nalatane i NIKT nie miał żadnych ekscesów z pompą. kolego go poczytaj na forum. Zabierak krótki był dokładany do rocznika 09.2009r pozniej zamienili to na inne pompy.