Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Dzięki Wszystkim za tak liczne przybycie na spota-zwłaszcza młodzieży Już niedługo braknie parkingu pod tesco na nasze :oklaski: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________ o kur.a ja tak leżałem w 1992 ,ale malaczem od ojca ,szkoda furki,ale to tylko auto a grunt ,że Wszyscy cali i zdrowi
  2. Własnie wyjeżdżam na Górę Żar -mam nadzieję ,że zdążę wrócic na spota
  3. Ida nyny po robocie [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:26_________________________________________________Narazicho Endriu ,mam nadzieje ,że na spota wstąpisz jutro [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:27_________________________________________________2 nowe wozidla mają podjechac
  4. nooooo :good: teraz się prezentuje [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:20_________________________________________________ Nie zachlejcie się tam,co nie będzie tak jak w sanatorium u Endiego :decayed:
  5. Wez mój nr z AXA i gotowe -tanszej i lepszej oferty nie znajdziesz AA/1851437/00 [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________ proponuje AXA Prezessoo też w AXA? [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________Tomasz i co ,tam u Was w BT ?letnie,czy zimowe gumy potrzebne?
  6. Jo tyz w koncu :hi: :hi: narazicho wszystkim
  7. gratki Tomaszku :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  8. źle liczysz Nie liczyłem- Na chybił trafił
  9. Jak kierys oddali sie poza teren osrodka to polowanko
  10. Tak co w niedziela Wszyscy bydziecie na spocie cali i zdrowi :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. przed robota
  12. Jak nie Jedzie to jo jada [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:45_________________________________________________Tomek ,to te Wasze furmanki bydom sie swiecic jak psu jaja :gwizdanie: :decayed: [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:47_________________________________________________ robert. Pioter ja mam taki >>> http://www.viaken.pl/pl/viaken-professional/interfejs-vw-audi-skoda-seat-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-104.html - polecam , śmiga już kilka lat wink4 ... a może warto pomyśleć o czymś z obsługą aut z szyną CAN cool1 Robert a czym sie różni ten kabel od standardu ? [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________tego asusa nie biore -wczoraj nasłuchałem sie opinii na jego temat i zwątpiłem -wolę poczekac i zakupic cos lepszego [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:55_________________________________________________ nyny
  13. [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:44_________________________________________________po robocie na chwilka
  14. dokładnie
  15. [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:02_________________________________________________ Piotrek moja -ten sam silnik pali 15 litrów na miescie,16 w zimie -i to przy jezdzie "bez szczypania" Ostatni test mieszany-trasa ,miesciny wyszło 10.Do porównania poprzednie auto Escort Cabrio 1,6 16 V potrafił łyknąc 10-13 na miescie.Tak ,że różnica w mocy ogromna-Escort 90 ps Audi 193PS ,a spalanie troszke wieksze.Po przeliczeniu z gazu na Pb wychodzi 7,5 litra na miescie [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:10_________________________________________________Znajomemu z takim samym silnikiem tylko w Quattro z tiptronikiem pali 18-19 na miescie [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:12_________________________________________________Na tej samej instalacji [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:13_________________________________________________ Zawsze wyczujesz różnicę-nawet fachman nie jest w stanie zdziałac cudów-chyba ,że instalacja kosztuje ok 6-8 tysi-wtedy nie traci na mocy ,osiągach ,ale cos za cos
  16. [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:53_________________________________________________Wiesiek bedzie to dobre do VAG-a? http://www.real.pl/fileadmin/editors/promotions/kw_13/kw13.pdf Ile kosztuje kabel
  17. To którego w koncu Wyjeżdżacie do B.T.?
  18. Nie Zapomnijcie wysłac lotto na 21 baniek :naughty:
  19. Jakbym z Wami jachał spakowałbym do tego 6-8 pak tyskiego
  20. nie no , najwyżej raz odpuścimy ale myślę że się wyrobię na 17:00 to wpadnę na chwilkę :good: no myslę ,ze Przyjedziecie podzielic sie wrazeniami z BT
  21. Jak macie ktoś możliwosci to pomyslcie nad zaproszeniami- naklejkami,czy wizytówkami rybnickich spotów.Wpisywało by się tylko datę aktualnego spota i zostawiało za wycieraczką .Byłoby nas więcej
  22. to może przełożyc data spota jak Was mo nie byc po BT?
  23. Robercik -to byli zaproszeni przeze mnie Chopy -co się logowali Zapowiadają się na spota w niedziele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.