Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. wieczór
  2. szczęśliwej dzięki i wzajemnie -jutro
  3. do roboty sie szykowac narka
  4. wszystko możliwe,że to Oni -1 miał właśnie sedana taki metalik a la czerwien ,pod brąz czy jakis taki podobny -smycze im sie podobały
  5. od razu lepiej
  6. W Plazie zaprosiłem dwóch kolegów z A4 ,ale widze ,że jeszcze nie zawitali na forum rybnickie
  7. Jakbym wiedział,że spota szykujecie to bym był wczoraj-trza było dac cynk [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:27_________________________________________________po 17-ej byłem w realu ,a potem w plazie-przejeżdżałem obok
  8. po robocie i zakupach
  9. czas do roboty się zbierac narka
  10. Pytanie kieruj do niego 50% :kox: Prosto z tira :decayed:
  11. Akurat te co ja mam wychodzą 6zł drożej niż w PL co kupowałem rok temu, ale też słyszałem że gumy zdrożały :gwizdanie: m3rvin ma tam jakieś znajomości To po znajomosci ile może urwac z ceny?
  12. :notworthy: Roberto za info [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________http://www.ceneo.pl/115423 a to do porównania dla zainteresowanych http://www.good-pneu.cz/Pneu/3555-Dunlop-SP-Sport-MAXX-205-55Z-R16-91Y.html czyli niecałe 295pln - w Polsce taniej tylko trza poszukac Tomaszku
  13. Nie chce kto [b8] sline kupić ? mysli http://allegro.pl/audi-a4-nowy-model-2-0-tdi-s-line-2008r-i1510553346.html kox kox kox Masakra-kupa szrotu -sporo za kilo :polew: [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:19_________________________________________________ :good: i obowiązkowo szynka na wielkanoc
  14. http://www.good-pneu.cz/Pneu/4036-Fulda-Carat-Exelero-205-55Z-R16-91W.html Jak korona jest po 0,17 pln,to ta konkretna opona wychodzi 10 pln taniej ,niż ja płaciłem w zeszłym roku u goscia na Wilczej prod.Germany
  15. ile stoi korona? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________dzięx za wuszt-spota ,kiełbacha
  16. Pany ni ma jak spontaniczny spot :>
  17. narka ja yez bede ,reszta niech się odezwie [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:30_________________________________________________Wrzosu szykuj na jutro pare kontenerów,bo jak sie Gliwice zjadą to nie Wyrobisz :polew:
  18. Pozwoliłem sobie użyc czołówki Arka [Zapisy na kiełbachę na rybnickim ZAPRASZAMY
  19. dobra na jutro przelozymy. o 19 pod tesco, wezme z 10kg i sie podzieli ;> Wage Masz w aucie? :>
  20. Wrzosu to mam dzisiaj podjechac ,czy jutro? [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________ Wyjechał już?
  21. Smakowite :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________Dla mnie kilo
  22. czekam. zaraz wrzuce foto podgladowe :good: :> a Umisz w 4D? z zapachami ,kurde az sie głodny zrobiłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.