Treść opublikowana przez darekef81
-
AUDI A5 8T S-LINE 2.0TFSI+ ABT S5-Look Eibach
Swieci się mega ?
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Zrobisz wszystko to przynajmniej będziesz wiedział co masz ?
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Mega to wszystko zrobione ? Czym ogarnąć ten nagar żeby było tak czysto? Jak dla mnie stage 2 plus ten soft skrzyni i jest bajka ?
-
[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
Bardzo ładne autko ?Świetne mody ? Fajnie jak ktoś tak bardzo drobiazgowo dba o furke? Sam mam takie podejście ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Noooooo kwestia sporna A7 jest inne i ta inność nie kazdemu podchodzi ale na ulicy zwraca uwage ja jestem ślepo zakochany w tym aucie i kazdy mod daje mnostwo radosci troche wydatkow mi sie porobilo ale dokladke dostanie w czerwcu bo seria to heh wciagnieta pod zderzak Tak narazie seria, musze podjechac do Poznania do jakiegos warsztatu zeby mi sprawdzil silnik pod kazdym wzgledem, jakies nagary usunac,logi.Zeby miec swiadomosc ze silnik +skrzynia maja 105% sprawnosci,wtedy moc do gory Bo po plukance dosc ciemny ten olej lecial,skutek long life przez poprzednika :/ Spalanie ON 6,9L no dobry wynik:) ale przygazowki na lopatkach do 5-6 tys to juz sama radosc z benzyny
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dzieki bardzo ? Broń Boże ? Mam swoją wizje jak to ma wyglądać i cel osiągnę ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dzisiaj mijalem swieze A7 i mial przod dzienne , tyl mijania. Znajomy w Q7 2016 tez tak ma, bo tez zwrocilem na to uwage, chyba faktycznie w młodych rocznikach tak jest. Takze elektryk ustawil jak najbardziej ok
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Wczorajsze spalanie do poznania na lotnisko i spowortem ok 210 km ? W jedna stronę A2 druga przez miejscowości ? Na ACC cały czas, mało spałem w nocy to nie miałem ciśnienia na dynamiczna jazde? Ale takiej średniej się nie spodziewałem ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Z ciekawości szybko wyprzedził
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
A dziękuje ? Kolor to była najsłabsza strona przy kupnie,chcialem koniecznie 3.0 tfsi,dostało polerke , i zaczęło jakoś wyglądać ? Jeszcze tylnie ciemne szybki; progi RS7 i koło 20 i wtedy zacznie linia boczna wyglądać ? Tylko trzeba się finansowo zregenerować ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Jutro jak będę mył auto to się temu przyjrzę , ale nie wiem czy i brata w C7 tez mu się nie palą tylnie , w a A5 tylko przód za dnia. Mówiłem elektrykowi ze ma być fabryka także jak coś pojadę na poprawkę ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dzięki No właśnie tak jest i nie wiem czy to tak jest fabrycznie....nie mam gdzie podejrzeć czy to tak w liftach jest :/
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Oczywiście ? Takowe zawieszenie mam na pokładzie i osobiście polecam ?
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Polift przodu jeszcze competition i będzie kozak ? Plus ta dokładka typu RS ?
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Jest w pierwszej trojce rzeczy do zrobienia w tym miesiacu mysle ogarne nie tylko Ciebie razi bedzie dokladka RS bo polift nie ma tego ognia
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
-
A6C6 Avanat 3.0 ASB Sierotka XXL
tez sie u niego zaopatrywalem i taki sam zestaw no wlasnie o to chodzi zeby wlasciciel widzial potencjal i mial swoja wizje szkoda ze te wizje tyle kosztuja
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Nie wiem mnie bmw nie porwalo bynajmniej seria 5, ale to i moze kwestia gustu i preferencji. Dla mnie A7 jest wszytkim tym czego chce od auta
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Dokladnie,w polifcie byl full led i pelnowymiarowy matrix, to byl kolejny powod dla ktorego zrobilem polifta, no i kierunki przod tyl dynamiczne
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
W sobote troche pojezdzilem na matrixie i teraz naparwde nie zaluje tej zmiany, 3 kumpli ze mna i oczom nie wierzyli co sie dzieje te wycinanie pojazdow jest naprawde dobre,z wrazenia nawet filmiku nie zrobilem , choc nie wiem czy dawalo obarz sytuacji :/ dla tych co by sie zastanawiali brac w ciemno koszt 6 tys u elektryka, do wymiany sterownik BCM, od swiatel ASS i gateway, plus flash kamery w szybie, ale jest fabryka i o to chodzilo lampy przod 11 tys tyl 4 tys. ale banan z geby nie schodzi
-
Inny silnik po remoncie?
Raczej jest jak kolega wyżej pisze, sam widziałem takie ogłoszenie nawet na alledrogo , grunt ze jest pp kapitalce ?
-
Rozrząd wymieniać ?
no lekki dramat ? powinno to dac niektórym do myślenia ?
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Masakra taki piękny przodzik i cholerny zając tyle szkod może narobić ? współczuję ? auto mega dobrze zrobione ?
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
Ja przerabiałem swoje A5 na polifta S5 i kupujący się cieszył ze ma taki exterior ? mialem fotki jak byl uszkodzony,bo ja tylko uszkodxone jako baza do przerobek? chyba mnie cos kolo 10 tys wyszło ? Bardzo ładne autko ?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
Jak na 2.0 TFSI bardzo ładnie brzmi ?