Treść opublikowana przez darekef81
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Piekna fruka nie ma jak to bialy polift;)) Srodek extra,bezawaryjnosci:)
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Oj jest dosyc gruba rzezba koszt kolo12 tys tak Ci powiem,jak masz uszkodzony to jak najbardziej wskazane;)
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Czekamy na fotki;)
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Jest tak jak mówisz;)
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Bedzie duzo A5 w tym roku na zlocie:)) ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 14:44 ---------- Dzis bylem w serwisie i przy okazji dowiedzialem sie mam chipa ABT Tuning odnotowany w historii auta,czyli wedlug oferty ABT moc wynosi aktualnie 210KM;)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Trzeba będzie się zorganizować
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Rewelacja na tych alu:)) tez bede czekal na taka okazje nic innego jak rotory u siebie nie widze;)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Masakra jak to wyglada:) Cudo na kolach,lampy full led cos pieknego:) Gratuluje:))
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Fajny kolor Ogolnie fajna furka:) bezawaryjnosci:) fakt tylnia dokladka do zderzaka plus jakies dobre koncowki i bedzie mod na plus:)
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Daj fotki before and after;)
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Extra;) daj fotki jak dystansach wyglada bo tez o tym mysle
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jak siedze w A5 czy w Ojca B8 w A5 jest lepsza pozycja za kierownica,takie moje odczucie;)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Moze niewygodnie ale linia dachu i ogolnie boczna jest mega:)
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
moze ktos mial gole A5 i chcial je dowartosciowac;p wazne ze blotnika nie porysowali
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
Projekt na bogato;) Full opcja duzymi literami sie zrobila;)
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Extra:) Biala robi robote:) tez mysle o rotorach ,do bialego pasuje. I szybki na ciemno
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Mówisz ze ta w ZG nie jest zbyt dobra? Jak zawyża to pół biedy;p
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Extra:) Polift jest mega, jak A5 to albo czarne albo białe:D
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Piekna:) a ta felga niszczy psyche:)) A5 dopiero na 20 dobrze wygląda i et 26:) ja zostanę przy 19 na lato;)
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Nie tylko check engine sie zapala i co ciekawe samo gaśnie nieraz, nie tylko wydech zmieniony
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Chyba jak sie wciska z niskich obrotow to dwumas dostaje, dlatego ja wciskam ostro od 3tys;) moje wyszlo 7,6L przy 100km/h najnizsze, srednio te 9-9,5L, licze tez w ten sposob ile zrobie kilometrow tankujac za 100zł
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Dzieki:) one sa w graficie aparat je tak przyciemnił,dodałem jeszcze 2 zdjęcia na których to widać niestety zaczyna mi sie pojawiać sporadycznie błąd p2015 i niezrozumiałym sygnale na czujniku,elektryk mówił ze klapy sa jeszcze w dobrym stanie,może kwestia przeczyszczenia ale to osobny temat. Przyznam się ze jestem zakochany w tym aucie:D
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Witam Nabyłem A5 na koniec roku,uszkodzone bo szukałem bazy na przeróbkę na 2012 Rok 2008, sprowadzone ze Szwajcarii w lipcu 2013. Silnik 1.8TFSI przebieg 113 tys. Wyposażenie - S-line pełny zewnętrzny i wewnętrzny - B&O MMI 2G HIGH - klima 3 strefowa - Audi parking System przód i tył - Audi Music Interface - Alu 18 jeszcze na zimie hmm chyba z takich ważniejszych rzeczy;) Mody przeprowadzone - Przód i tyl na lift 2012 - zderzak przedni S5 2012 który jest naprawdę kozacki:)) - w Szwajcarii zrobiony chip i wydech,muszę się przejechać na hamownie do ZG ile tam tak dokładnie doszło i sprawdzić wydech pod spodem. Brzmienie jest naprawdę ok,napisze jak będę coś więcej wiedział, Planowane mody -ciemne szyby wszystkie - alu 19 lub 20 raczej Rotory bo wyglądają mega dobrze do białego to tak na teraz Jestem naprawdę zadowolony z auta,jest z czego sie odepchnąć idzie napewno lepiej niż poprzednie Ojca 1.8T a4 2004 Oto jak wygląda
-
Brak dźwięku w Bang&Olufsen w Audi A4 B8
Tez mialem ten problem ale w A5,wzmak zalany i lipa, koszt 800zl naprawa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadam od niedawna A5 s-line po a3 s-line, A5 ma zrobiony przez ze mnie lift na 2012 Pozdrawiam Darek