-
[B6 AKE] Gdzie kupić wtrysk sterujący
Ja wsadziłem z literką G zamiast F. Takie same ciśnienia otwarcia i taniej do kupienia na allegro. Komplet z gwarancją za ok 1200
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Czy orientuje się ktoś może czy, czym róznią się oleje Motul 8100 X-Clean C3 5W-40 i MOTUL SPECIFIC 5W40 505.01 Cena jest podobna, a z opisu trudno jednoznacznie wyczytać w czym jest różnica. Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brak mocy
Witam Ja miałem podobne kłopoty i niestety przyczyn było wiele. Pęknięty wąż doprowadzający powietrze do turbiny, pęknięty intercooler, nieszczelne połączenie EGR. A więc sprawdzenie szczelności kanałów dolotowych (szukać śladów oleju), przemycie przeplywki, ponowne logi. Wysokie korekcje na jednym wtrysku, można spróbować dolać środka do czyszczenia wtrysków, wyjeździć zbiornik i ponowne logi.
-
[B5 AJM] Ciągłe przechodzenie w tryb awaryjny potrzebna pomoc w NL (już jest ok)
Witam, może źle wyregulowana sztanga, zrób logi
-
[B6 AKE] Login do ECU
Witam probowalem na 001 zwiekszyc dawke wolnych obrotow a na 005 rozruchowa, niestety nie moge wprowadzic mniejszej niz 32768
-
[ALL B7] Logi do sprawdzenia po wymianie VP44
Witam Czy nie jest za niska dawka paliwa na jałowym, norma to chyba kolo 5.6
-
[B6 AKE] Login do ECU
Dzięki, 26241 zadzialał. Niestety nie mogę wprowadzić mniejszej niż 32768.
-
[B6 AKE] Login do ECU
Witam, poszukuję loginu do ecu silnika A4 b6 ake (180KM - 2002r) Chciał bym zwiększyć dawkę rozruchową Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jako posiadacz 4 Kółek po przejściach oraz z racji kiepskiej wiedzy mechaników, szukam informacji na temat naszych furek. Sam też postaram się dzielić własnymi doświadczeniami. Pozdrawiam
mjerzym
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta