Treść opublikowana przez grzesiu15
-
[ALL B5] Ciężko przesuwające się fotele przednie
Witam Mam problem, otóż ciężko przesuwają mi się przednie fotele do przodu i do tyłu Co mogę z tym zrobić żeby przesuwały się tak jak należy?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No i bardzo dobre znanie toru po którym jeździ, po za tym to widać trochę że ten film jest sklejany
-
[B5 ADR] Prosze o pomoc, przepalona żarówka nawiewu.
Ja u siebie wyjąłem normalnie pęsetą i to zwykła żaróweczka koszt jakieś 2 zł. Trzeba ja pociągnąć do siebie i powinna wyjść
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Co sądzicie o żarówkach H4 Philips BlueVision?
-
[ALL B5] Uchwyt na napoje
Mógł by ktoś odświeżyć zdjęcia bo tez mam problem z tymi uchwytami
-
[ALL B7] Brak oświetlenia na panelu centralnym sterowania
Trochę odgrzeje kotleta ale czy ktoś mógł by napisać jak zdjąć te pokrętła bo dzisiaj próbowałem wyciągnąć to nie dałem rady a podświetlenie bardzo by się przydało.
-
[B5 AHU] Audi A4
No będę starał się jak najczęściej wpadać na spoty Nie długo przyjeżdża brat z Belgii A4 swoją więc i z nim postaram się zawitać Golfa ty tez kupiłeś w tym komisie?
-
[ALL] Piszczące hamulce...
joker-lukasz Mam taki sam problem na początku myślałem, że mi tłoczki słabo odchodzą ale pojechałem do znajomego na warsztat wyjąłem klocki i na jednym klocku był odciśnięty zacisk. Znajomy mechanik powiedział że miał taką samą sytuacje u siebie w Volvo S80, powiedział też, że do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić lub porządnie nasmarować to miejsce miedzią. Ja niestety nie miałem akurat za dużo czasu więc nie smarowałem tego miedzią ale kiedyś pewnie jak mnie bardziej zdenerwuje te piszczenie pojadę i nasmaruje chyba, że ktoś z was to zrobi wcześniej to niech pisze jaki efekt.
-
[B5 AHU] Audi A4
Kilka nowych fotek w pierwszym poście
-
[B5 AHU] Audi A4
Wie ktoś z was może jak rozszyfrować naklejkę z bagażnika co powinno być na wyposażeniu?
-
[ALL] Unimot Plus
Polecam warsztat Unimot plus znajduje się na ul. Handlowej 7 tel. +48 85 87 801 22 tel./fax +48 85 74 544 66 Zawsze jak mam jakiś problem jadę do nich.
-
[B5 AHU] Audi A4
Bo właśnie dzisiaj wracałem jak było ciemno i zauważyłem, że nie ma podświetlenia. Dzięki za informacje
-
[B5 AHU] Audi A4
Dzięki wszystkim. Mam takie pytanko czy powinno być podświetlenie panelu do sterowania ogrzewaniem i nawiewem?
-
[B5 AHU] Audi A4
Kupiłem z komisu bo jakiś koleś oddał i właśnie po ramkach przy tablicach zauważyłem, że auto te miał wcześniej jakiś klubowicz Lecz na forum nie znalazłem go
-
[B5 AHU] Audi A4
Witajcie Dzisiaj zakupiłem w końcu swoje pierwsze autko oczywiście wybór padł na Audi A4 B5 1.9 TDI, 90 KM poniżej parę zdjęć. Narazie większych planów nie mam lecz okaże się w trakcie użytkowania ] EDIT: Parę nowych fotek, może nie są najlepsze bo nie mam lepszego aparatu, jedynie cyfrówka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów