Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuu, no to lipa A u mnie pod blokiem na parkingu (Ci co byli i widzieli, to wiedzą że jest dość duży) od kilku dni jakieś łebki malaczem i golfem 3 "na wypasie" sobie urządzają driftingi - tylko patrzeć, jak w końcu przypierdolą w któreś auto.
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Jak tam co tam?
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może być REAL, jak będzie zimno, można wejść do środka
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sumie to ten sam link, który Ty wkleiłeś
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To gdzie dzisiaj? Port czy Real? Czy inne propozycje?
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pjngwjn - na PW poszły info odnośnie zamawiania gratów klubowych
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    proponuje w cieple, z kawą, herbatą czym tamś innym..... :> :> moje auto na bączki się nie nadaje raczej Madzia, jak przyjedziesz - to masz u mnie kawę i jakieś ciacho :naughty: My się chyba na normalnym spocie nie mieliśmy okazji jeszcze spotkać :decayed: :decayed: Ale propozycja do przemyślenia - może np. Manufaktura i na sofy, tam, gdzie McD, KFC i reszta tych "koryt"? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sumie racja, w niedzielę przed Świętami spiździałem tam jak nie wiem bartek1605 - a o tym nie pomyślałem :kox: :kox: Tak, to niech napada i polatamy troszkę bokami jak rok temu :decayed: :decayed:
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale pewnie Port, nie? Bo na pogodę się nie zanosi :no:
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko
  12. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kanu, u mnie parcia nie ma, tym bardziej, że to są do B7 i jak patrzyłem na zdjęcia, to np. pasażer przód różni się krojem znacznie od tych w B5. Jakbyś się zdecydował, to nie ma problemu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 19:11_________________________________________________ Ale tak teraz myślę.... Może by te znaczki "DTM" zapodać? :naughty:
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano za ile ?? bo bym chętnie wymienił sobie mój dziurawy oryginał Kolejka jest :cool1:
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rem1k, dasz radę te dywaniki na spota przytargać do przymiarki? Bo ja mam taką padakę, że wstyd :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:49_________________________________________________No i ile jakby co byś sobie za nie życzył papierów?
  15. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teoretycznie tak, tylko, że jak to jest numer powyżej 90-ileśtam, to musi skręcić w lewo, a nie w prawo, bo Rojna ciągnie się jeszcze za Szczecińską heeeeen, daleeeeekoooo :decayed: :decayed: Aaaa widzisz. To teraz np. na zumi.pl musisz spojrzeć, czy Ci ten numer wyskoczy po lewej stronie Szczecińskiej, czy po prawej
  16. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie to miałem napisać Ze Szczecińskiej skręcasz w prawo bezpośrednio w Rojną. Najpierw będziesz miał pierwsze światła na krzyżówce Szczecińska/Rąbieńska ( w prawo będzie kierunkowskaz na Antoniew i/lub Rąbień i/lub Aleksandrów Łódzki - nie pamiętam dokładnie, ale któraś z tych miejscowości jest tam zaznaczona) - a następne światełka to już będzie Rojna (na rogu tego skrzyżowania zobaczysz po prawo krańcówkę autobusową) i tam mykasz w prawo. A ta klinika to Rojna jaki numer?
  17. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To obok mnie, a skąd będziesz jechał?
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z wieczora smol, nie pękaj, dziewczynki są fajne, będzie kolejna córunia tatunia :decayed: kanu, jak ten czas leci, dopiero co pamiętam, jak pisałeś, że się urodził, a tu już 8 miesięcy trzasnęło :kox:
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano :hi: Właśnie dostałem telefon ze stacji, że mogę odebrać swoje 50 PLN. Może jednak dam im drugą szansę :decayed:
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No coś w ten deseń było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ale ten koleś na stacji mnie rozjebał swoim spokojem po prostu. Tak, dokładnie. W każdej dyskusji z Tobą brakuje mi argumentów. Dlatego kończę ją zanim na dobre się zacznie. Tak dla spokojności ducha :gwizdanie:
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty Kimiasz jak jesteś taki bystry to odpiszę Ci w tym samym tonie pozbawionym logiki - "jak ktoś robi stronę sklepu z bazą danych produktów, klientów itp itd i wiadomo, że będzie to wystawione w internecie czyli narażone na potencjalne włamy to tym bardziej powinien zabezpieczyć tę stronę by nikt nie mógł się wje*** i wyciągnać wszystkie dane a na stronkę zapodać gołą babę..." ...., gadasz jak bab. Taaa... jeszcze się "nie skończyła" ale Ty wiesz, że nic Cię nie kosztuje.... optymista. A ile czasu się pierdo**** na tej stacji? Czasu Cię nie kosztowało? Oczywiście, zapomniałem, że dyskutuję z wszystkowiedzącym Pantonem. Sorry, już się zamykam.
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To trzeba zmienić bankomaty, z których się korzysta, bo mnie nigdy się to nie zdarzyło (PKO BP i ING, sporadycznie korzystam też z bankomatów BZWBK). [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:06_________________________________________________ Jeśli ja mogę przewidzieć, że to zaszwankuje, tym bardziej powinni to przewidzieć Ci, którzy takie automaty montują/udostępniają, bo mnie, jako klienta, gówno obchodzi, czy automat się myli, czy nie. Powinno się to dac w jednoznaczny sposób ustalić na miejscu. A reklamacja akurat nic mnie nie kosztuje.
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj przyznaj się, że kupiłeś Kachnie na Gwiazdkę, a nie się czaisz :decayed: Moja dzisiejsza "korespondencja" ze Statoilem: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Ciekawe, co dalej z moimi pieniędzmi.... :disgust:
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano w ten jakże pogodny dzień :naughty: Seba Wszystkiego Najlepszego :good: :good: :good:
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No zabrzmiało co najmniej dwuznacznie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.