Treść opublikowana przez Kimi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No w tesco to możemy poszaleć
-
Spociki Łódzkie
@Adrenalina, jak tak patrzę na to: to nie wiem, czy chciałbym Cie poznać w realu
-
Spociki Łódzkie
Heh, stawiałem na szpital właśnie Moja córka leżała tam, jak miała zapalenie płuc (6 miesięcy wtedy miała) Dobra miziajcie się, nie przeszkadzam Uciekam do domu, miłego popołudnia wszystkim życzę
-
Spociki Łódzkie
@kachnazgierz, to gdzie pracujesz, że na nocki też? Szpital?
-
Spociki Łódzkie
http://www.maxior.pl/film/87295/Poranek_kojota_Jogurt Waliłem gruchę do głównego zbiornika ... No co, mój jest chyba w porządku?
-
Spociki Łódzkie
"Jestem za przystojny i za młody żeby za to płacić"
-
Spociki Łódzkie
"Kręcicie się trochę po mieście, prawda? To jest pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. Dziękuję."
-
Spociki Łódzkie
"Nie będziesz dzwonić do swoich byłych fagasów z mojej komóry bejbe"
-
Spociki Łódzkie
"A jak ciągnęła mi druta, to byłem wniebowzięty !" "To teraz pociągniesz mojemu koledze..." "Weźcie auto pana żabki, jemu już nie będzie potrzebne.."
-
Spociki Łódzkie
"Ja jestem cwaniak i wyp... stąd ale już!" Jest tu jakiś cwaniak
-
Spociki Łódzkie
"Czy to jakaś zorganizowana akcja? "
-
Spociki Łódzkie
"I zobaczyłem las... las krzyży"
-
Spociki Łódzkie
Ale "kżyrza zabrali miastu" ;( i nie ma gdzie występować...
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:> Ale bliżej tutaj Bałuckiego, czy bardziej w drugą mańkę? :>
-
Spociki Łódzkie
Ale jaja A gdzie stoi Twoje Audi? Zaraz wyjdę na fajkę i obczaję :>
-
Spociki Łódzkie
To patrz: Uploaded with ImageShack.us (Łagiewnicka/Zawiszy/Org. WiN, w kier. zachodnim) ...i już pada...
-
Spociki Łódzkie
Ale od zachodu nadciąga burza, ja pierdziu... A taka ładna pogoda się zapowiadała rano
-
Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/2092960/Mnie-chyba-czeka
-
Spociki Łódzkie
:> Taki "Dzień dziecka" trochę...
-
Spociki Łódzkie
A to mój bejbuś :> Uploaded with ImageShack.us
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:> A ja się cieszę, jak ktoś do mnie mówi na "Ty", bo nie czuję się tak staro :> A jeśli chodzi o dzieci, to jestem baaardzo wyrozumiały, chociaż też zwracam uwagę na to, by moja córka odpowiednio zwracała się do obcych