Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. ja sie wybieram jakby co wiec pisac czy jedziecie
  2. sluchajcie moze tak wyjsc ze mnie nie bedzie bo moge miec robote do pozna ale mam nadzieje ze sie wyrobie
  3. http://www.gddkia.gov.pl/userfiles/articles/Lublin/mapy/S17_Sielce_Bogucin1.jpg na wyskosci markuszowa szukaj mopIII i mopII
  4. no to piatek za tydzien a godzina to nie wiem jak komu pasuje 18 moze 20
  5. i mi tez pasuje za tydzien takze piszcie czy piatek sobota czy cos na tygodniu bo to trzeba wczesniej ustalic
  6. a powiedzcie mi na tej nowej eskpresowce z lublina na wawe jest zajazd (parking) moze tam zrobic spota z tym ze nie wiem jak tam z dojazdem jest bo chyba od lublina jest jeden i po drugiej jest wiec chyba by byl problem dla jadacych od strony wawy bo i tak musieli by pod bide jechac i zawracav dobrze mowie?
  7. ok to ja jestem chetny i otwarty na propozycje:wink:
  8. a co tu ogarniac wybieramy miejsce i date i juz
  9. mi tez bez roznicy oprocz tego czwartku i miejsce tez obojetne
  10. widac ze jest troche wiecej chetnych wiec mozesz przyjechac przeciez jeszcze nie ustalone czy lublin czy cos innego
  11. mi tez obojetne ile km zrobie ale jednak trzeba wybrac jakies sensowne miejsce. Ja zaproponowalem Olimp bo tam napewno bedzie miejsca no chyba ze chcecie sie do bychawy wybrac to mozna na parkingu kolo stadionu zrobic spota z tym ze nie ma oswietlenia:grin:
  12. mi to w sumie obojetne moze byc i naleczow ale nie ukrywam ze najlepiej lublin by pasowal. Moze na parkingu pod Olimpem?
  13. no to pisac kiedy komu pasuje i dzialamy
  14. mi to obojetne aby nie czwartek a tak to kazdego dnia w godzinach wieczornych
  15. no teraz to napewno znajdziemy cos w Tym stylu:decayed:
  16. no dokladnie wiec ja jestem chetny wiec mozna robic jakas liste czy cos w tym stylu
  17. ja tez bylbym chetny z tym ze ja juz nie jezdze A4 a A6 ale ramki klubowe mam. Dzialamy cos?
  18. normalne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne postaram sie zrobic na dniach ---------- Post dopisany 05-10-2013 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 14:54 ---------- nikt nie pomoze?
  19. no nic zobaczymy przemysle to jeszcze
  20. no dokladnie o to mi chodzi ze tam sie nic nie dzieje ---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- a wlasnie jeszcze jesli chodzi o ten dzial C6 rulezzz to mozna by go zmienic na A6 rulezzz bo nie wszyscy maja C6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.