Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. no zebym nie placil za szampon 200 zl bo to przesada. Ogolnie jaki szampon jest godny polecenia nie patrzmy na kase?
  2. koledzy jaki szampon do mycia auta w dobrej cenie polecacie?
  3. a przy lampce pojawia sie napiecie po kluczyku? Bo przeciez na stale nie podlacze bo samo niepotrzebnie bedzie dzialac ja tez mialem 110 ale pojechalem od razu na chipsa bo malo bylo a teraz wpadlo jeszcze turbo AWX i niedlugo jade na program pod te graty ciekawe ile wyjdzie
  4. Maras odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    ja bym proponowal wgrac ori mape i jakies logi zrobic
  5. ogolnie to ja chetny w kazda niedziele popoludniu
  6. kolego instalacje od fotochromu ciagnales slupkiem czy podpiales sie pod lampke?
  7. ja bede w lublinie na zakupach wiec moglbym podjechac
  8. no niestety nie ma bardzo chetnych
  9. no wlasnie ja tez kawalek mam do lublina
  10. jesli znajde chwile czasu to i ja wpadne ale ta pogoda strasznie mnie zniechecila
  11. wybiera sie ktos na tego spota przy takiej pogodzie?
  12. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ma ktos moze jakis kontakt z Gwertym. Chcialem od niego zakupic projektory bixenonowe ale nie odpisuje na PW
  13. jak sie zbierze ekipa to i ja przyjade
  14. w 2.0 moze byc inaczej ale narazie jeszcze nie poradzilem sobie z tym. N75 zamienialem z samochodu ktory normalnie jedzie i nie dalo zadnych efektow Zagaladalem dzis do potencjometra gazu ale jest do niego strasznie slaby dostep i dalem sobie spokoj. Zobacze jeszcze jakie beda efekty po zmianie filtra paliwa
  15. no niby ja juz jakis czas nie wymienialem filtra bo robie to przed zima Juz uzupelniony
  16. zmienilem N75 o auta kture jezdzi dobrze i dalej brak zmian. Jeszcze bede chcial zmienic potencjometr gazu bo gdzies w necie czytalem ze to moze byc problemem i dam znac co i jak
  17. mam to samo w AFN-ie i tez nie moge sobie z tym poradzic. Dolot sprawdzany turbo po czyszczeniu i dalej to samo. Gdzies czytalem ze moze to byc potencjometr przy pedale gazu ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.