Treść opublikowana przez Maras
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
wchodzisz w instruments i patrzysz w okienko chyba coding
-
Wymiana sterownika problem z immo
Nie moglo byc inaczej
-
Wymiana sterownika problem z immo
ok wiec to napewno pomoze
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
wydaje mi sie ze jest to klucz do odkrecania lub dokrecania rur https://www.google.pl/search?q=stary+klucz+do+rur&espv=2&biw=1440&bih=799&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=AbBXVIPzH_KS7Aa3r4G4DQ&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=wSWzctlQcPHa9M%253A%3BnO-ABYILAEqfqM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg08.allegroimg.pl%252Fphotos%252Foryginal%252F40%252F23%252F52%252F29%252F4023522983%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Fduzy-klucz-do-rur-hydrauliczny-i4023522983.html%3B640%3B480
-
Wymiana sterownika problem z immo
a jeszcze powiedz mi jaki masz sterownik? Nowszy czy starszy?
-
Wymiana sterownika problem z immo
odpalil?
-
Wymiana sterownika problem z immo
jesli masz pelna wersje to instruments(17)> adaptation(10)>kanal 00> test>save i ok. Pozniej trzeba bledy skasowac i odpalasz
-
Wymiana sterownika problem z immo
musisz adaptacje zrobic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a to od krochmalnej nie dalo sie wjechac?
-
MTS zestaw -40mm
kolega z A6 1.9 zalozyl do 2.5 i siadlo mu nizej ale samochod normalnie sie zachowuje
-
MTS zestaw -40mm
rozumiem ale czego u mnie pisze 1080 kg? Jesli taki by byl nacisk osi to bral bym te MTSa i siadlo by mi oko 45 moze 50 takze dla mnie git ale boje sie ze siadzie z 60 albo i wiecej
-
MTS zestaw -40mm
no wlasnie ale skoro tu pisze 1080 to chyba tak jest ?
-
MTS zestaw -40mm
tyl nie pamietam ale napewno mniej. U mnie jest troche inna sprawa bo mam A6 po zmianiae silnika z 2.5 na 1.9 ale mam tez w domu takie samo A6 ori 1.9 i wlasnie z niego biore te dane
- MTS zestaw -40mm
- MTS zestaw -40mm
-
MTS zestaw -40mm
cos mi tu nie gra. Jak sprawdzam kod wyposazenia to wyskakuje mi cos takiego 0JH = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1386-1435; 1bj:1386-1435 I teraz glupi jestem ile mam wlasciwie tego nacisku przedniej osie przy 1.9 tdi 110km
-
MTS zestaw -40mm
ja mam 1BE takze raczej nie musze zmieniac amorkow Powiedz mi kolego jaki ja mam wlasciwie nacisk przedniej osi jak mam 0JH? Czy sugerowac sie masa kolo prawego blotnika pod maska?
-
MTS zestaw -40mm
kolega mi powiedzial za pod maska kolo prawego blotnika jest nacisk osi i rzeczywiscie sa tam jakies masy ale czy to nacisk osi to nie wiem i ja chce -40mm. -30 do dla mnie za malo
-
MTS zestaw -40mm
to jaki ja mam nacisk osi?
-
MTS zestaw -40mm
ok a jak mam na wlepce 0JH to te sprezyny podejda czy nie?
-
MTS zestaw -40mm
no wlasnie tylko ktoro to jest na wlepce?
-
MTS zestaw -40mm
przy roznicy 50 kg myle ze nie bedzie roznicy jak by lolo 100 kg albo 150 to tak. A jeszcze taka jedna sprawa bo nie wiem czy dobrze patrze. Gdzie moge znalezc klase wagowa przedniej osi u mnie w A6?
-
MTS zestaw -40mm
no jest 50kg roznicy takze poprostu nizej mi to chyba siadzie tak?
-
MTS zestaw -40mm
To ja skorzystam z tematu kolegi. Chce kupic od tego kolegi przednie sprezyny z tym ze chce do A6 C5. Czy te sprezyny podejda do mojego A6? Ja mam niby nacisk osi 1080 kg. Ile mi to siadzie jesli sie nada?
-
Rezanie bixenonu
ale nie da rady tego znalezc