Treść opublikowana przez Maras
-
Rezanie bixenonu
na jakich soczewkach to zrobiles?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moze ja bede ale jeszcze nie wiem napewno
-
System operacyjny Android
powie mi moze ktos jak w samsungu galaxy ace 4 dodawac slowa do T9?
-
Spotkania na drodze
dzis niedaleko urzedu skarbowego czerwone B7 avant na numerach LU nie pamietam dokladnie o ktorej
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Jak chcesz to pytaj kolegi. Jest na forum http://a4-klub.pl/index.php?/user/74066-ame-tuning/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy to ma sie odbywac?
- klekot
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
ja polecam ame-tuning w jablonnej. Trasa lublin bilgoraj. Robilem tam swoje (AFN) i kumpla (AFB) auto i jestem zadowolony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ma ktos moze do sprzedania jakiegos fajnego samsunga do 350zl?
-
System operacyjny Android
tak wlasnie porobnywalem w internecie w jakichs porownywarkach i S2 wychodzil najlepiej wiec chyba na niego sie zdecyduje
-
System operacyjny Android
wiec znalazlem pare telefonow i chcialbym zebyscie mi doradzili co wybrac pomiedzy galaxy S2, S3 mini, core, core plus
-
System operacyjny Android
trenda wlasnie mam ale szukam czegos szybszego. Mowiesz ze core jest lepszy od core plus? Pod jakim wzgledem?
-
System operacyjny Android
Witam . Doradzi ktos jakiego samsung kupic do 350 zl? Myslalem nad galaxy core plus
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
poszukuje zadbanego audi 80 B4 wie ktos cos moze?
-
Podgrzewacz plynu nie dziala
wiazka w komorze silnika i komputer. Narazie doszedlem ze 2 kable od grzalki ida do przekaznika kolo ECU a dalej do tego duzego bezpiecznika i pozniej do wnetrza samochodu a dalej nie moglem go znalezc
-
Podgrzewacz plynu nie dziala
Witam. Mam problem z podgrzewaczem plynu. Nie dochodzi do niego wogole zasilanie. Nie wiem czy to moze miec cos wspolnego ale zmienialem w swojej A6 silnik z 2.5 na 1.9. Co moze byc przyczyna? Jakis przekaznik? Bezpieczniki wszystkie sprawdzone i sa ok
-
Regeneracja wielowachacza - co Wy na to?
ja kiedys regenerowalem w A4 i powiem wam ze jakosc jest lepsza niz ori febi. Regenerowany mi dluzej wytrzymal niz febi z tym ze oni regeneruja tylko sworznie a tuleje met-gum chyba zostaja stare
-
Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI
Ladna Audiczka. Zawsze mi sie czarne podobaly. Jak Silnik sobie radzi? Tez mam 1.9 tylko AFN zrobiony na 130 i powiem ze da sie w miare jedzic
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
U mnie też był taki komunikat jak miałem spalone 3 światło stop
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
az pozniej pojde i sprawdze
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
nie zaszkodzi sprobowac. Mysle ze i w przedliftowym to bedzie dzialac
-
Podswietlenie licznika po przekreceniu kluczyka a6 c5
cytat z forum A6 Aby aktywować tą opcję, należy VAG-iem połączyć się ze sterownikiem Instruments, następnie wybrać Adaptację, kanał 19. Zmiana podświetlenia następuje po zmianie pierwszej cyfry w kodowaniu. Dostępne opcje: 0xxxx - podświetlenie tarcz i wskazówek tylko po włączeniu świateł 1xxxx - wskazówki świecą zawsze, tarcze po włączeniu swiateł (ta opcja jest domyślnie ustawiona) 2xxxx - skala świeci zawsze, wskazówki po włączeniu świateł 3xxxx - wskazówki i skala świecą zawsze (niezależnie od świateł)
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
jakie dokladnie ma wymiary ten coocler od A5 i od jakiego silnika jest?
-
AVB+ turbo awx+ wywalenie kata, środa program- co jeszcze?
co da kolektor od AWXa?
-
Diagnostyka telefonem przez adapter OBD2 bluetooth
A czy jest roznica mniedzy czarnym, niebieskim a bialym?