Treść opublikowana przez Maras
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
ok to teraz takie pytanie. Wywalilem z mojej A6 silnik 2.5 wiec mam od niego sprzeglo. Co moge z nim zrobic? Nada mi sie to do AFNa ( dodam ze mam skrzynie 6 biegow)
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
kiedys mi na forum pisali ze do 170km wytrzyma
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Czy jest mozliwe ze sprzeglo od 1Z czy tam AHU po przebiegu okolo 20 tys przy mocy 131KM i 317Nm sie slizgalo ? Ostatnio jechalem sobie na 4 biegu i gaz w podloge i mialem wrazenie ze sie slizgalo
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
powiem Ci ze juz nie pamietam ale wydaje mi sie ze gdzies przed wjazdem na obwodnice garwolina. Ja lecialem A6 C5 moze zwrociles uwage xenon czarna ramka wkolo grila
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
kolego leciales moze w sobote juz dokladnie nie pamietam chyba kolo 16 w strone garwolina od strony lublina?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wie ktos moze gdzie w lublinie kupic zarniki hidowe?
-
1z odpala po 5 sekundach
bledow nie bedzie jesli bedziesz mial zle ustawiony kat wtrysku. Zrob logi oczywiscie na rozgrzanym silniku i wtedy powiemy co i jak
-
1z odpala po 5 sekundach
kat wtrysku pewnie do ustawinia ale bez logów nic nie mozna na 100% powiedziec
-
Zapowietrzone hamulce?
Jak narazie wymiana pompy pomogla takze dzieki Dev za pomoc
-
Spotkania na drodze
Dzis okolo godz 15 A4 B8 czarne pod AONem numery WBR, pozniej kolo 17 nie pamietam juz w ktorym miejscu ciemny B5 sedan lecial na trasie lublin warszawa w strone warszawy numery chyba WG, jeszcze pozniej chyba okolice ryk wydaje mi sie ze Kowi lecial w strone ryk ale moge sie mylic bo zmeczony juz bylem i nie zapamietalem dokladnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszukuje auta do slubu typu audi Q7, A6 jakies RSki. Bylby ktos zainteresowany?
-
Swap 2.5tdi afb na 1.9afn manual 6 bieg
nie wiem jak w A4 ale w A6 musialem zmieniac pas przedni kompletny z chlodnicami ,wiazke silnika ale to tez trzeba patrzec zeby kostki pasowaly
-
Zapowietrzone hamulce?
ok dzieki za info bede pisal jak sobie z tym poradze Dev powiedz mi jeszcze jaka pompe kupowac. Nowa? Jakiej firmy? Czy moze sprawna uzywke? A moze zestaw naprawczy? Aha i jeszcze jedno pytanie. Warto zmieniac pompe z serwem na poliftowe ( dwukomorowe). Podejdzie p&p?
-
Zapowietrzone hamulce?
Mowisz? Juz naprawde mam dosyc zabawy z tymi hamulcami. Jeszcze specjalnie naciskalem mocna pedal hamulca na postoju myslac ze moze mam gdzies nieszczelny wezyk i wkoncu peknie ale nic to nie dalo. Wiec mowisz zeby pompe hamulcowa wymieniac?
-
Zapowietrzone hamulce?
u mnie vagiem nie dalo rady nic zrobic ale dla potomnych to dodaje opis Pojazd musi być podniesiony - koła nie mogą dotykać podłoża. Włączony zapłon ( w pozycji ON ) Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Golf, GTi, Jetta, Audi TT [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "001" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ...i gotowe. Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Passat, Audi A4/S4, Audi A6/S6 i A8/S8. [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "002" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ...i gotowe. no i jednak moja praca okazala sie pomocna ale nie na dlugo. Znowu mam ten sam problem czyli tak jakby zapowietrzone hamulce. Problem stopniowo narasta i juz mnie to zaczyna denerwowac. Co to moze byc?
-
Co to za kostka
U mnie w A6 mam ori hak i jak podepne przyczepke to dodatkowo zapala sie dodatkowa kontrolka od kierunkow. Oznajmia ona czy dzialaja kierunki w przyczepce. Moze to jest od tego
-
uniwersalne czujniki parkowania do malowania jakie polecacie
ja kupilem jakis komplet za ponad 100zl i nie polecam tego gowna. Wysylalem na reklamacje 2 razy i nie dziala tak jak powinno
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
ja bym na poczatku lecial po koblach od podswietlenia kratek i zobaczyc gdzie one ida. Regulacja tego wszystkiego jest za pomoca potecjometru. Moze to jego wina?
-
Strefa motocyklistów
W tej kwocie chyba nie kupie F4i
-
Strefa motocyklistów
jezdzilem jezdzilem. Tak ogladam ogloszenia i oponie i widze ze chyba sie zdecyduje na Honde F4
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
no to ciezka sprawa. Trzeba szukac po kablach
-
Brak podświetlenia środkowej konsoli
Ja bym sprawdzil najpierw przelacznik od swiatel bo wszystko co opisujesz oprocz slonecznikow jest podswietlane po wlaczeniu swiatem. Najlepiej podmienic go od takiej w ktorej dziala. Sprawdzaliscie to?
-
Strefa motocyklistów
ok dzieki za info. Tak czytalem wlasnie ze w tych R6 lubia psuc sie skrzynie. Bede szukal hondy F4. Ciekawi mnie tylko ile u nas kosztuje zrobienie prawa jazdy na A
-
Strefa motocyklistów
Witam. Zamierzam zostac motocyklista i mam pare pytan. Ile kosztuje teraz prawko na A ( mam na . Drugie pytanie jakiego moto szukac? Jezdzilem juz suzuki gsx600f i honda cbr F4i. Kwote jaka chcialbym przeznaczyc na moto to okolo 8 tys. Sppodobala mi sie yamaha R6 okolo 2002r. Czy to bylby dobry wybor?
-
spalony bezpiecznik 40 A
z czym macie problemy?