Treść opublikowana przez Maras
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o ktorej bedziecie na torze?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze ja na tor wpadne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja jestem chetny jak bedzie wiecej niz 2 osoby?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z lublina i okolic nie ma bardzo chetnych. Moze ze dwie max trzy osoby by byly chetne a tak to bida
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
o to ja czesto tamtedy smigam do lublina. Moze kiedys sie gdzis spotkamy na drodze. Mam ramki A4 klubu xenon i czarna ramke grila. A tak ogolnie to granatowy avant
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Widze ze numery LUB. Skad jestes ? Moze jakies spocik kiedys? Tez sam szukalem 1.8T Quattro z tym ze avant ale to towar deficytowy jak sie chce kupic w fajnym stanie
-
Bixenon do B5 polift
Przylacze sie. Jakie soczewki sie zmieszcza do lamp ( mysle ze w A6 taka sama sytuacja) i beda najlepiej swiecic?
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Ladne autko. Silnik jak najbardziej ok bo przeciez mozna go sporo podkrecic . Szkoda troche ze anglik byl. Bezawaryjnosci
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
Wysylales sterownik na chipsa? Ja mam taki do sprzedania tanio
-
Concert a concet plus
to nie pocieszyliscie mnie. Myslalem nad concertem III ale moim zdaniem za drogi
-
Regeneracja wahaczy Lublin i okolice?
ja na pierwszego maja robilem i bylo ok 100zl za maly sam sworzen bez tulei
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak bede cos wiedzial to dam znac. Ktos sie wybiera czy nie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A co to Michal jeszcze dzialasz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ktos wiecej?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jesli i ja zrobie to bede chcial sie zjawic Chlopaki z grubsza zrobilem samochod. Kto sie pisze na spota w lublinie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja polecan dom weselny Jaśmin w Nierzwicy koscielnej. Bylem i naprawde moge polecic. Zespol to polecam Atack. Co prawda moja siostra w nim spiewa ale nie dlatego go polecam ale dlatego ze duzo osob z ktorymi rozmawiam i nie wiedza ze tam spiewa moja siostra polecaja go. Moje wesele tez juz niedaleko i wlasnie oni beda grali.
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
ja tez na takim jezdze i ojciec w takim samym A6 tez i nic zlego sie nie dzieje ale gdzies czytalem ze dla silnikow diesel z turbo powinno sie stosowac wlasnie 5W40
-
Concert a concet plus
a blaupunkt ma wade? Kurde musze zmieniac
-
Concert a concet plus
Witam. Jak poznac ktore radio to concert (z wada potencjometra glosnosci) a concert plus ( bez wady) ?
-
Sensor airbag
Witam. Mam padniety sensor od poduch. Kolega ma taki sam z takim samym numerem z tym ze po wypadku i teraz pytanie. Czy podlacze go do siebie usune blad i bedzie to dzialac czy sensor jest do wyrzucenia?
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
ja wlasnie tez jestem tego zdania ze powinno byc 5W40 i ja tez bede zmienial olej z 10W40 na 5W40 bo slyszalem ze dla turbo 5W40 jest lepszy
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
lejesz 10W40 a nie 5W40?
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
ok jak bede sie za to zabieral to napisze do Ciebie co i jak
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
dzieki kolego za pomoc pewnie skorzystam z twoich propozycji
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
dzieki wielkie za pomoc