Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. Ja jestem chetny jak bedzie wiecej niz 2 osoby?
  2. Z lublina i okolic nie ma bardzo chetnych. Moze ze dwie max trzy osoby by byly chetne a tak to bida
  3. o to ja czesto tamtedy smigam do lublina. Moze kiedys sie gdzis spotkamy na drodze. Mam ramki A4 klubu xenon i czarna ramke grila. A tak ogolnie to granatowy avant
  4. Widze ze numery LUB. Skad jestes ? Moze jakies spocik kiedys? Tez sam szukalem 1.8T Quattro z tym ze avant ale to towar deficytowy jak sie chce kupic w fajnym stanie
  5. Maras odpowiedział(a) na zgredek27 temat w Audi A4 B5
    Przylacze sie. Jakie soczewki sie zmieszcza do lamp ( mysle ze w A6 taka sama sytuacja) i beda najlepiej swiecic?
  6. Ladne autko. Silnik jak najbardziej ok bo przeciez mozna go sporo podkrecic . Szkoda troche ze anglik byl. Bezawaryjnosci
  7. Wysylales sterownik na chipsa? Ja mam taki do sprzedania tanio
  8. to nie pocieszyliscie mnie. Myslalem nad concertem III ale moim zdaniem za drogi
  9. ja na pierwszego maja robilem i bylo ok 100zl za maly sam sworzen bez tulei
  10. jak bede cos wiedzial to dam znac. Ktos sie wybiera czy nie?
  11. jesli i ja zrobie to bede chcial sie zjawic Chlopaki z grubsza zrobilem samochod. Kto sie pisze na spota w lublinie?
  12. Ja polecan dom weselny Jaśmin w Nierzwicy koscielnej. Bylem i naprawde moge polecic. Zespol to polecam Atack. Co prawda moja siostra w nim spiewa ale nie dlatego go polecam ale dlatego ze duzo osob z ktorymi rozmawiam i nie wiedza ze tam spiewa moja siostra polecaja go. Moje wesele tez juz niedaleko i wlasnie oni beda grali.
  13. ja tez na takim jezdze i ojciec w takim samym A6 tez i nic zlego sie nie dzieje ale gdzies czytalem ze dla silnikow diesel z turbo powinno sie stosowac wlasnie 5W40
  14. a blaupunkt ma wade? Kurde musze zmieniac
  15. Witam. Jak poznac ktore radio to concert (z wada potencjometra glosnosci) a concert plus ( bez wady) ?
  16. Witam. Mam padniety sensor od poduch. Kolega ma taki sam z takim samym numerem z tym ze po wypadku i teraz pytanie. Czy podlacze go do siebie usune blad i bedzie to dzialac czy sensor jest do wyrzucenia?
  17. ja wlasnie tez jestem tego zdania ze powinno byc 5W40 i ja tez bede zmienial olej z 10W40 na 5W40 bo slyszalem ze dla turbo 5W40 jest lepszy
  18. ok jak bede sie za to zabieral to napisze do Ciebie co i jak
  19. dzieki kolego za pomoc pewnie skorzystam z twoich propozycji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.