Treść opublikowana przez Maras
-
AFN Czujnik temperatury oleju
w misce nie ma czujnika napewno bo ojcu w A6 pokazuje temperature oleju a w misce nie ma czujnika i mechanik powiedzial mi ze powinien byc w podstawie filtra i rzeczywiscie u mnie jest jeden czujnik a u niego sa dwa
-
AFN Czujnik temperatury oleju
Witam. Przy podstawie filtra oleju jest miejsce na czujnik temperatury oleju i teraz mam pytanie. Jak go zalozyc? Czy wystarczy wkrecic czujnik i bedzie ok czy w tym miejscu co jest gwint trzeba wiercic moze dziure i dopiero czujnik?
-
VAG COM nie laczy z fordem
poczytam na necie czy ten kabelek jest dobry a moze inny program jest potrzebny ale dzieki za sugestie
-
VAG COM nie laczy z fordem
teraz nie jestem w stanie powiedziec ktore sa zajete w gniezdzie bo nie mam dostepu do samochodu ale w kablu mam szystkie piny. Wiec jaki program jest potrzebny do forda?
-
VAG COM nie laczy z fordem
ale gniazdo jest to samo i na plytce od viakena sa sterowniki do forda dla tego kabla
-
VAG COM nie laczy z fordem
Witam. Czy zeby polaczyc sie z innymi samochodami z poza grupy VAG trzeba wgrywac jakies sterowniki dodatkowe czy co? Chcialem sie polaczyc z fordem fiesta z 2003r i zaden modul nie odpowiada.
-
Prośba o "Lajki" w konkursie na FB... zajrzyj!
odemnie tez:wink:
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
wystarczy wejsc na ich strone i jest numer
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
pislalem do firmy penta polska i dostalem takiego maila: Witam, Sprężyna SZ 8010.20 x 032 - cena brutto 1 szt. 9,50 zł WARUNKI SPRZEDAŻY Ceny: Brutto (zawierają podatek VAT w stawce 23%) , EXW Wrocław Koszty dostawy : wysyłka listem poleconym - 6,50 zł wysyłka kurierem: 17,60 zł Za pobraniem: 21,40 Czas dostawy: będą w połowie przyszłego tygodnia Ja sie bede decydowal na te sprezynki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niedawno byl spocik ale nikt nie mowi ze nie mozna zrobic:wink:
-
AFN Traci moc> logi do oceny
N75 mysle ze jest w porzadku bo zamienialem z ojca ale dla pewnosci moge podniecic. Przeplywke tez podnienie. Geometria czyszczona byla w maju chyba
-
AFN Traci moc> logi do oceny
ok sa logi dynamiczne prosze o ocene VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
AFN Traci moc> logi do oceny
a jak zrobie wszystkie naraz to beda jakies inne parametry?
-
AFN Traci moc> logi do oceny
wezyki nowe zawory raczej ok katalizatora brak filtr paliwa niedawno zmieniany EGR zaslepiony ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 13:19 ---------- w koncu mam troche czasu zeby zrobic logi dynamiczne tylko mam pytanie czy musze robic logi wszystkich tych grup (000,001,003,004,008,010 i 011) i czy moge ich zrobic wszystkie na raz czy trzeba robic wszystkie pojedynczo?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze wpadne jak bede mial czas i moja kobitka bedzie chciala:grin:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kto planuje byc? Jak bedzie sporo osob to i ja sie zjawie
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
aha ok dobrze wiedziec
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
tzn chodzi mi o kompletne sprzeglo tarcza i docisk ile nm moze wytrzymac?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
a powiedzcie mi ile jednomas od 1Z czy tam AHU moze mocy i momentu wytrzymac?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi nie masz wiecej fot?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
fajnie bylo oby wiecej takich spotow
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok to wbijaj najwyzej we dwoch bedziemy z tym ze ja sie spoznie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja jade tylko zeby nie wyszlo tak ze sam bede
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kto jedzie? Ja sie wybieram