Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. w misce nie ma czujnika napewno bo ojcu w A6 pokazuje temperature oleju a w misce nie ma czujnika i mechanik powiedzial mi ze powinien byc w podstawie filtra i rzeczywiscie u mnie jest jeden czujnik a u niego sa dwa
  2. Witam. Przy podstawie filtra oleju jest miejsce na czujnik temperatury oleju i teraz mam pytanie. Jak go zalozyc? Czy wystarczy wkrecic czujnik i bedzie ok czy w tym miejscu co jest gwint trzeba wiercic moze dziure i dopiero czujnik?
  3. poczytam na necie czy ten kabelek jest dobry a moze inny program jest potrzebny ale dzieki za sugestie
  4. teraz nie jestem w stanie powiedziec ktore sa zajete w gniezdzie bo nie mam dostepu do samochodu ale w kablu mam szystkie piny. Wiec jaki program jest potrzebny do forda?
  5. ale gniazdo jest to samo i na plytce od viakena sa sterowniki do forda dla tego kabla
  6. Witam. Czy zeby polaczyc sie z innymi samochodami z poza grupy VAG trzeba wgrywac jakies sterowniki dodatkowe czy co? Chcialem sie polaczyc z fordem fiesta z 2003r i zaden modul nie odpowiada.
  7. wystarczy wejsc na ich strone i jest numer
  8. pislalem do firmy penta polska i dostalem takiego maila: Witam, Sprężyna SZ 8010.20 x 032 - cena brutto 1 szt. 9,50 zł WARUNKI SPRZEDAŻY Ceny: Brutto (zawierają podatek VAT w stawce 23%) , EXW Wrocław Koszty dostawy : wysyłka listem poleconym - 6,50 zł wysyłka kurierem: 17,60 zł Za pobraniem: 21,40 Czas dostawy: będą w połowie przyszłego tygodnia ​Ja sie bede decydowal na te sprezynki
  9. niedawno byl spocik ale nikt nie mowi ze nie mozna zrobic:wink:
  10. N75 mysle ze jest w porzadku bo zamienialem z ojca ale dla pewnosci moge podniecic. Przeplywke tez podnienie. Geometria czyszczona byla w maju chyba
  11. ok sa logi dynamiczne prosze o ocene VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  12. a jak zrobie wszystkie naraz to beda jakies inne parametry?
  13. wezyki nowe zawory raczej ok katalizatora brak filtr paliwa niedawno zmieniany EGR zaslepiony ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 13:19 ---------- w koncu mam troche czasu zeby zrobic logi dynamiczne tylko mam pytanie czy musze robic logi wszystkich tych grup (000,001,003,004,008,010 i 011) i czy moge ich zrobic wszystkie na raz czy trzeba robic wszystkie pojedynczo?
  14. moze wpadne jak bede mial czas i moja kobitka bedzie chciala:grin:
  15. kto planuje byc? Jak bedzie sporo osob to i ja sie zjawie
  16. tzn chodzi mi o kompletne sprzeglo tarcza i docisk ile nm moze wytrzymac?
  17. a powiedzcie mi ile jednomas od 1Z czy tam AHU moze mocy i momentu wytrzymac?
  18. ok to wbijaj najwyzej we dwoch bedziemy z tym ze ja sie spoznie
  19. ja jade tylko zeby nie wyszlo tak ze sam bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.