Treść opublikowana przez Maras
-
Asr
bezpieczniki nie sprawdzane bo przed zmaina bylo ok. Kolego pauel jak przekodowac sterownik ABS? ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 20:56 ---------- nikt nie pomoze? ---------- Post dopisany 14-02-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 20:52 ---------- no to mam problem
-
Wylaczanie immo
no wszystko ok ale zobacz na pierwszy post pisalem jak wylaczyc lub zaprogramowac immo a nie tylko wylaczyc:wink:
-
Wylaczanie immo
no i poradzilem sobie. Kolego spanky myliles sie i zrobilem to sposobem ktory napisal kolego pioters i odpalilem samochod takze dzieki kolego za pomoc
-
Wylaczanie immo
czyli poprostu wylaczyc sie go nie da?
-
Wylaczanie immo
mialem silnik AKN nie wiem jaki numer ECU (jak trzeba sprawdze) i wlazylem AFN z wiazka i ECU z numerem ktory podalem i teraz swieci sie immo i nie odpala. A jak zerowac te kanaly co pisal kolega wyzej? ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 20:23 ---------- koledzy pomozcie bo sprawa dosc pilna ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ---------- 4B0907401C 0281001836 to numery z ECU od 2.5 ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 09:43 ---------- kolego spanky o co chodzi z tym zerowaniem kanalow?
-
Wylaczanie immo
mozesz troche jasniej kolego? Nie da sie poprostu wylaczyc go kablem? Albo odczytac pin z ECU i z licznika i wpiasc go do ECU i nie bedzie to chodzic
-
Wylaczanie immo
038906018P 0281001720 takie numery znalazlem na nim
-
Wylaczanie immo
ECU od passata 1.9 99r 110 km
-
Wylaczanie immo
Koledzy mam pytanie. Zmienilem silnik w A6 wiazke i ECU i teraz nie moge odpalic bo mi immo go blokuje. Jak przy pomocy takiego kabelka http://allegro.pl/promocja-interfejs-vag-k-can-commander-3-6-i2974408632.html wylaczyc lub od razu zaprogramowac immo zeby mozna bylo odpalic?
-
Asr
Niemożliwe bo przed zmiana ECU było dobrze wszystko
-
Asr
wywala blad 18258 cos tam z CANem
-
Asr
Witam. Koledzy zmienilem silnik z 2.5 na 1.9 i co za tym idzie wiazke i ECU i swieci mi sie ASR i nie gasnie co z tym zrobic?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
ja rezerwuje jedna
-
co to za BOX przy pompie wtryskowej
mialem takie samo w A6 AFN i powiem ze to gowno robi robote ale i tak wywylilem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no to moze do Chrzanowa bysmy sie kiedys wybrali?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no w sumie masz racje ale widze ze malo ludzi z forum jezdzi na stok albo nikt nie czyta tutaj postow:kwasny:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
he he no niby prawda ale ja 3 lata temu zaczynalem i jestem w jednym kawalku i zeby mam wszystkie:decayed:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale nic nie probowales jezdzic?
-
Padla elektryka 1.9Tdi
kostka stacyjki do wymiany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tez tak myslalem dopóki nie pojechalem:wink:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
czego ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no to jedzie ktos na stok do Chrzanowa?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie bylem ale wiem ze otwarty bo na stronie sledze. Myslalem zeby wlasnie zapytac czy nikt sie nie wybiera np. dzis
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jezdzi ktos na stok do Chranowa moze ?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
dzieki wielkie kolego za link