Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. ale WR to roznica miedzy WR G2 czy G3 a mi konkretnie chodzi o WR
  2. Witam. Czy opony nokia sa oponami zimowymi czy wielosezonowymi?
  3. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    juz skrzynia zalozona roznica jest jedynie na 5 biegu delikatnie wieksze przelozenie ale wszystko sie nadaje bez zadnych przerobek takze jakby ktos mial watpliwosci co do zalozenia to zakladac smialo mozna
  4. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    ok tylko nie znam tego jezyka i nie berdzo wiem o co tu chodzi
  5. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    znajomy ma skrzynie od passata 130KM i wszystkie mocowania sa takie same. Martwie sie tylko o przelozenie. Wie ktos cos na ten temat? Bardzo bedzie go mulic??
  6. powiedzcie mi jakie koszty sa zrobienia takich halogenow w kratki przedliftowe? Za ile ktos by sie podjal zrobienia takiego czegos ??
  7. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    no wlasnie tak mi sie wydaje ale wole sie upewnic i poczekam az kolega ktory napisal ze nie bedzie pasowac uzasadni swoja odpowiedz
  8. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    a dlaczego nie bedzie pasowac?? co jest w niej innego??
  9. Maras opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Czy skrzynia biegow od AFN bedzie pasowac do 1Z bez zadnych przerobek tylko zalozyc i jechac? Nie bedzie problemow z czujnikiem predkosci ?
  10. ok czyli nokia N8 a moze jeszcze cos innego w tej cenie byscie polecili?? Jest moze nokia N8 w plusie??
  11. to mowisz ze nokia N8 albo ten samsung??
  12. no ok tylko ona ponad tys kosztuje
  13. a czy ktos by mi polecil jakis telefon zamiast C6 bo taki mam . Chce go sprzedac i ewentualnie dolozyc ze 100 zl i cos kupic. Zawsze mialem nokie i do nich sie przyzwyczailem ale C6 mnie zawiodla . Do samsunga nie mam przekonania jakos. Co byscie polecili zamiast tego?
  14. no dobra ale tu jest problem z potencjometrem tzn byl i byl wymieniony w znowu jest czyli bedzie znowu takze nie ma sensu tego brac
  15. no te mi sie podobaj tylko gdzie ich kupic na allegro nie ma
  16. Witam. Szukam jakiegos zestawu glosnikow do komputera 2 glosniki i subwoofer najlepiej logitech lub creative. Moze ktos ma takie cos i moglby cos doradzic . Muzyka ktora slucham to techno house i dubstep takze konkretny bas musi byc. Teraz kasa mysle ze okolo 150zl wiecej sie nie oplaca wydawac. Dzieki za pomoc
  17. dzieki za info sprobuje sie z tym pobawic
  18. a powiedzcie mi o ile zwiekszyc dawke tak zeby jakos duzo nie zwiekszylo sie spalanie a zeby troszke byl mocniejszy? Jak te jednostki sa mierzone??
  19. Ja dodam od siebie tylko ze mam tez 1Z z 95r i da sie zrobic test zegarow i buzera
  20. czyli regulacja jest . to nie bede kombinowal tylko w wolnym czasie zajme sie tymi od skody
  21. Mowisz ze te halo wala Ci po drzewach. Powiedz mi czy one maja jakas regulacje czy musisz je regulowac odpowiednim przykreceniem do kratki?? A i wlasnie probowal ktos zamontowac takie z BMW bo moim zdaniem ten kat bedzie odpowiedniejszy czy sie myle ??
  22. oczywiscie rozumiem ale chodzi mi odpalanie jak jest kilka stopni na plusie i wtedy swiece nie podgrzewaja i zimny silnik troche za dlugo kreci
  23. nie no swiece byly rok temu zalozone nowe wiec to nie wina swiec bo jak podgrzeja swiece to w miare dobrze zapala tylko jak nie grzeja to troche kreci
  24. i mysliz ze taka mala zmiana zrobi roznice ze bedzie lepiej palil??
  25. tzn jak swiece nie dogrzeja go to troche kreci ale nie jakos mega dlugo. Ojciec ma AFN w A6 i super mu pali ale dzis sprawdzilem i u niego tez jest okolo 45-49. Duzej roznicy nie ma wiec mysle ze to nie tego wina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.