Treść opublikowana przez Maras
-
[ALL] Nokian WR
ale WR to roznica miedzy WR G2 czy G3 a mi konkretnie chodzi o WR
-
[ALL] Nokian WR
Witam. Czy opony nokia sa oponami zimowymi czy wielosezonowymi?
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
juz skrzynia zalozona roznica jest jedynie na 5 biegu delikatnie wieksze przelozenie ale wszystko sie nadaje bez zadnych przerobek takze jakby ktos mial watpliwosci co do zalozenia to zakladac smialo mozna
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
ok tylko nie znam tego jezyka i nie berdzo wiem o co tu chodzi
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
znajomy ma skrzynie od passata 130KM i wszystkie mocowania sa takie same. Martwie sie tylko o przelozenie. Wie ktos cos na ten temat? Bardzo bedzie go mulic??
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
powiedzcie mi jakie koszty sa zrobienia takich halogenow w kratki przedliftowe? Za ile ktos by sie podjal zrobienia takiego czegos ??
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
no wlasnie tak mi sie wydaje ale wole sie upewnic i poczekam az kolega ktory napisal ze nie bedzie pasowac uzasadni swoja odpowiedz
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
a dlaczego nie bedzie pasowac?? co jest w niej innego??
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Witam. Czy skrzynia biegow od AFN bedzie pasowac do 1Z bez zadnych przerobek tylko zalozyc i jechac? Nie bedzie problemow z czujnikiem predkosci ?
-
Jaki telefon polecacie?
ok czyli nokia N8 a moze jeszcze cos innego w tej cenie byscie polecili?? Jest moze nokia N8 w plusie??
-
Jaki telefon polecacie?
to mowisz ze nokia N8 albo ten samsung??
-
Jaki telefon polecacie?
no ok tylko ona ponad tys kosztuje
-
Jaki telefon polecacie?
a czy ktos by mi polecil jakis telefon zamiast C6 bo taki mam . Chce go sprzedac i ewentualnie dolozyc ze 100 zl i cos kupic. Zawsze mialem nokie i do nich sie przyzwyczailem ale C6 mnie zawiodla . Do samsunga nie mam przekonania jakos. Co byscie polecili zamiast tego?
-
Glosniki 2.1 do komputera
no dobra ale tu jest problem z potencjometrem tzn byl i byl wymieniony w znowu jest czyli bedzie znowu takze nie ma sensu tego brac
-
Glosniki 2.1 do komputera
no te mi sie podobaj tylko gdzie ich kupic na allegro nie ma
-
Glosniki 2.1 do komputera
Witam. Szukam jakiegos zestawu glosnikow do komputera 2 glosniki i subwoofer najlepiej logitech lub creative. Moze ktos ma takie cos i moglby cos doradzic . Muzyka ktora slucham to techno house i dubstep takze konkretny bas musi byc. Teraz kasa mysle ze okolo 150zl wiecej sie nie oplaca wydawac. Dzieki za pomoc
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
dzieki za info sprobuje sie z tym pobawic
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
a powiedzcie mi o ile zwiekszyc dawke tak zeby jakos duzo nie zwiekszylo sie spalanie a zeby troszke byl mocniejszy? Jak te jednostki sa mierzone??
-
[ALL B5] Elektryka w mojej 1z
Ja dodam od siebie tylko ze mam tez 1Z z 95r i da sie zrobic test zegarow i buzera
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
czyli regulacja jest . to nie bede kombinowal tylko w wolnym czasie zajme sie tymi od skody
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Mowisz ze te halo wala Ci po drzewach. Powiedz mi czy one maja jakas regulacje czy musisz je regulowac odpowiednim przykreceniem do kratki?? A i wlasnie probowal ktos zamontowac takie z BMW bo moim zdaniem ten kat bedzie odpowiedniejszy czy sie myle ??
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
oczywiscie rozumiem ale chodzi mi odpalanie jak jest kilka stopni na plusie i wtedy swiece nie podgrzewaja i zimny silnik troche za dlugo kreci
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
nie no swiece byly rok temu zalozone nowe wiec to nie wina swiec bo jak podgrzeja swiece to w miare dobrze zapala tylko jak nie grzeja to troche kreci
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
i mysliz ze taka mala zmiana zrobi roznice ze bedzie lepiej palil??
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
tzn jak swiece nie dogrzeja go to troche kreci ale nie jakos mega dlugo. Ojciec ma AFN w A6 i super mu pali ale dzis sprawdzilem i u niego tez jest okolo 45-49. Duzej roznicy nie ma wiec mysle ze to nie tego wina