Treść opublikowana przez Maras
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Koledzy a jesli ja mam kąt wtrysku wachajacy sie od 42-45 to zmieniac go czy zostawic tak jak jest ??
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
A czy ktos mi powie czy w B5 da sie zrobic elektrycznie otwierany bagaznik (chodzi mi o sedana) i czy duzo z tym roboty jest ?
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
akurat nie od zetora ale jest naprawde dobrze nie trzeba szukac jakichs wynalazkow tylko wystarczy jakas gume wsadzic pod ramke i spokoj
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
juz sobie z tym poradzilem. Poprostu znalazlem jakas stara grubsza dentke od ciagnika i docialem pod ramke i jest cisza nie trzeba bylo zadnego silikonu ale naprawde dzieki koledzy za rady
-
[B5 AFN] Problem z centralnym zamkiem.
Ja powiem tak. Mialem tak ze czasem nie otwieral centralny. Dopiero jak kluczykiem otworzylem i pociagnalem za klamke to otwieral wiec wyjalem pompke i poprawilem luty ale nie pomoglo wiec znowu wyjalem tylko ze wtedy ja zepsulem wiec kupilem druga i przez jakis czas bylo to samo ale cos sie zrobilo i juz mam spokoj od dluzszego czasu. Moim zdaniem cos musi byc w drzwiach kierowcy nie tak skoro po pociagnieciu za klamke sie centralny otwiera
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
silikonem mozna by ale chodzi o to ze ramka jest przykrecona w dwuch miejscach i ona po bokach wogole nie przylega bo te srobki ja troche sciagaja
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
tez myslalem zeby tam jakas gume wsadzic ale nie mialem przekonania. Teraz zostaje mi chyba poszukac takiej gumy i dzialac chyba ze ktos cos innego poradzi??
-
[ALL B5] Trzeszczaca ramka z tablica od basu subwoofera
Witam. Nie wiem czy odpowiedni dzial jesli nie to prosze o przeniesienie. Nigdzie nie moge znalezc informacji w jaki sposob "uciszyc" ramke z tablica rejestracyjna . Jak wlacze subwoofer to trzeszczy jak zwariowana . Ramke mam klubowa . Poradzcie jak radzicie sobie z tym u siebie .Pozdro
-
[ALL B5] VAG COM 409.1 problem
sciagnalem z neta 409.1 tylko z innej strony i narazie smiga zobaczymy jak dlugo. Na szczescie mam Polski VAG i to co chcialem to sobie zrobilem w autku
-
[ALL B5] VAG COM 409.1 problem
no to to wiem jak myslalem ze VAG COMA . Mam uruchomione jako administrator i tak sie robi jak sie zaczne laczyc z czyms pisze ze ten program przestal dzialac
-
[ALL B5] VAG COM 409.1 problem
ale jak to sie robi??
-
[ALL B5] VAG COM 409.1 problem
win 7
-
[ALL B5] VAG COM 409.1 problem
Witam . Co moze byc przyczyna tego ze program nie chce sie polaczyc z niczym tylko jak sie zacznie laczyc to program sie wylacza calkowicie. Moze jakis zly program mam ??
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no tak tylko te 5000ub jest tylko 2 na allegro i ciezko takie kupic a tych jest troche wiecej. Co trzeba zeby podlaczyc tego pilota do radia ??
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
koledzy jeszcze jedno pytanie czy dam rade podlaczyc do tego pionka pilot przyczepiany do kierownicy??
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no tak ale na allegro byla okazja za 220 tylko ze podswietlenie mial zielone wiec w B5 nijak by to wygladalo . A co Wy koledzy byscie polecili tak do 250 zl ??
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
aha no tak o ten jojstick chodzi bo ja mam zamiar kupic jeszcze pilota do kierownicy to moze bedzie lepiej. Dzieki koledzy za pomoc [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 15:16_________________________________________________Nie bede zakladal nowego tematu wiec zapytam tutaj. Co mozecie powiedziec mi o takim radiu http://cokupic.pl/produkt/Alpine-CDE-101R
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no wlasnie chcialem cos lepszej firmy bo jak kiedys bylem mlody i glupi to kupilem jakiegos peiyinga bo mialo DVD a wcale tego nie uzywam a chcialbym cos lepszej jakosci
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no tak wszystko ladnie pieknie tylko kasa. Ja mam propozycje za 170 za to radio i nie wiem czy ryzykowac czy dac sobie spokoj
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no ale usb ma wiec co chciec wiecej a ja znowu nie mam duzo kasy na lepsze radio
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
no ok na nowszy mnie nie stac ale znalazlem cos takiego Pioneer DEH-5000UB on Citroen C1 i jak to wytlumaczyc ??
-
[ALL B5] Pioneer DEH-4000 UB
Witam.Interesuje mnie czy w tym radiu jest podswietlenie tylko czerwone czy tez moze ma jakies inne mozliwosci ustawienia koloru. Uzytkowal ktos takie radio ??
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
modul komfortu mam bo sie domyka i z kluczyka i podlaczone mam z pilota a mi chodzi o to ze jak zamkne z pilota to gasnie lampka a jak otworze z pilota to sie nie zaswieca . Dopiero po otwarciu drzwi za klamke sie zasieca i nie ma nic do tego ustawienie lampki
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
no wlasnie ja tez mam lampke z trzema pozycjami (swieci,nie swieci i po otwarciu drzwi) ale ja mam lampke po lifcie zalozona i nie wiem czego nie swieci po otwarciu z pilota
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
o jakim przelaczniku mowisz kolego bo nie czaje aha juz wiem o co chodzi ale lampka nie ma nic do tego raczej