Treść opublikowana przez Maras
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co to jest EDS ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha myslalem ze ma jakies cos dodatkowego .Szkoda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy jakie wyposazenie wieze sie z posiadaniem quattro . Jak jest z napedem w B4 jest przynajmniej blokada tylnego mostu a jak jest w A4 ? jest jakas blokada albo cos ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no teraz to napewno taniej a drgania do minimalne sa jak jest wszystko wporzo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
widzialem ze na czesci rozsprzedales ale jakos mi sie nie widzi gaz moze dlatego ze wczesniej mialismy passata na gazie i nie chcial wcale chodzic ale to bylo pare lat temu moze teraz robia lepsze instalacje gazowe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a janie wiem czego ale zawsze diesel jakos do gazu nie jestem przekonany
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to z czym miales problemy ?? u starego w A6 jest AFN i smiga az milo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i co ?? i nie narzekales ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam takie jedno na oku w lublinie i jutro jade go obejrzec zobzczymy moze akurat komis bedzie chcial sie wymienic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam koledzy . Poszukuje A4 1.9 tdi quattro najlepiej jakby ktoc chcial na zamiane na moje a4 z lubelskiego jakby ktos wiedzial to prosze o kontakt
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
Narazie sprobuje mu dac wiekszy wzmacniacz a jak bedzie z a slaby to zobaczymy moze sie kupi lepszy a moze niedlugo sie z tego wyrosnie :> zobacymy jak to bedzie . Dzieki koledzy za pomoc i rady
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
mysle ze na forum koledzy by mi pomogli i polecili cos . Wdziale sprzedam widzialem pare sprzetow firmy JBL . Dobra to jest firma jesli chodzi o suby czy wzmaki ??
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
no tak tylko ze juz taki kupilem z takim glosnikiem a nie wiedzialem ze to badziewie kurde i co tu teraz zrobic glosnik sprzedawac i kupowac drugi i wzmak jakis lepszy czy co
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
Witam koledzy mam prosbe do kolegow znajacych sie na temacie . Czy pod ten glosnik http://allegro.pl/mega-moc-woofer-boschmann-boq-12-600w-300mm-i1231602808.html w subwooferze np taki http://moto.allegro.pl/blaupunkt-gta-2100-bcm-super-cena-i1301001434.html albo taki http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-magnat-edition-two-500w-od-1-pln-hit-i1299508444.html wzmacniacz da rade wycisnac z tego glosnika wszystko ?? pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha ok dzieki za info
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siemanko koledzy tak pomyslalem sobie dzis ze chetnie bym sie wybral na zlot A4 .Nie jestem za bardzo wtajemniczony w ten temat wiec mam pytanie gdzie i kiedy (najlepiej w lublinie) bedzie jakis zlot ?? pozdrawiam
-
[ALL B5] Po otwarciu/zamknięciu bagażnika centralny zamyka drzwi
U mojej siostry w B4 tak bylo i poprostu urwal sie kabelek w gumie ktora taj ktora sie zgina i co idzie od klapy do samochodu i dotykal do masy i zamykal centralny wiec popatrzu Ciebie czy cos takiego sie nie zrobilo
-
[A4 B5] Głośniki tylna półka problem
w bagazniku mam skrzynie ale glosniki tez by sie przydaly i prosilbym o pomoc w podlaczeniu tych glosnikow
-
[A4 B5] Głośniki tylna półka problem
Witam. Dzis przyszly mi ori glosniki ktore kupilem do kolegi z forum i mam problem z podlaczeniem. Jeden glosnik ma wejscie 8 pinowe a ja mam w bagazniku 2 kable do jednego glosnika i 2 kable do drugiego i nie wiem jak podlaczyc te kable do tego glosnika z 8 pinami . Moze ktos mial taki problem i wie jak to podlaczyc zeby dobrze to gralo . Z gory dzieki za pomoc
-
[A4 B5] Pomoc w wyborze wzmacniacza
Witam. Posiadam skrzynie basowa boschmana z takim glosnikiem http://moto.allegro.pl/boschmann-boq-12-600w-300-mm-glosnik-woofer-i1216167637.html i nie wiem jaki wzmacniacz wybrac . Nie mam za duzo funduszy wiec o nowym nawet nie mysle ale widzialem pare blaupunktow albo magnatow do 100 zl . Doradzcie jaki by ladnie gral z moim glosnikiem
-
Muzyka w naszych autkach
nie wiem czy to odpowiedni temat ale nie bede zakladal drugiego . Wiec koledzy mam prosbe abyscie podali mi pare tytulow dobrych piosenek techno i house
-
Nokia 6700 problem z simlockiem
Witam. Ostatnio kupilem nokie 6700 z simlockiem w sieci orange (ja mam numer w plusie ) i myslalem ze jak kupie turbosim czy jak to sie tam nazywa to omine ta blokade ale niestety . Po zalozeniu tego turbosima i karty telefon normalnie sie wlacza ( kod pin przyjety) nie ma takjakby zasiegu nie da sie zadzwonic ani esa napisac . Co to moze byc ?? pomoze ktos ??
-
[A4 B5] Manetka z czestoscia chodzenia wycieraczek
Witam. Chcialem zalozyc sobie w moim aucie manetke z czestoscia chodzenia wycieraczek przednich czy podlacze ja P&P czy trzeba bedzie cos przerabiac . Aha dodam za mam sedana czyli bez tylnej wycieraczki i w razie jakby to pasowalo to od jakiego roku audi kupowac manetke moje audi 95r z gory dzieki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich