Treść opublikowana przez Maras
-
Nierówna praca turbiny?
to zaraz bedzie krzyk ze juz taki temat jest a ja mam identyczny problem takze mysle ze lepiej nie zakladac nowego tematu
-
Zamiana "+" i "-"
nie kolego chodzi mi o jakis przycisk (3 pozycyjny) ktory zamienia + i - po przelaczeniu go a chce go zastosowac do zupelnie czegos innego
-
Zamiana "+" i "-"
Witam. Koledzy potrzebuje przelacznika taki cos jak do elektrycznych szyb w audi 80 . Czy te oryginalne tak dzialaja ze zamieniaja + z - czy jest to sterowane jakims modulem. Potrzebuje ten przycisk do silniczka elektrycznych szyb. Czy da sie to zrobic bez zadnego modulu?
-
Nierówna praca turbiny?
koledzy poradzcie jakie logi zrobic w zwiazku z tymi objawami i powiedzcie czy da sie zrobic wszystkie razem czy trzeba wszystkie oddzielnie robic?
-
Nierówna praca turbiny?
Witam. Mam ten sam problem ale mi sie wydaje ze to nie jest wina turba. Jakich grup logi zrobic zeby to zdiagnozowac?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
powiem Ci ze ja to sam rozebralem i to nie jest zalane w aluminium tylko jest na wcisk i jest tam taki plastikowy koszyczek ktory sie wyciera i dlatego sie tlucze. Nie wiem czy oni poprostu wymieniaja ten plastik w srodku i skladaja czy zalewaja czyms jak mi sie rozwali ten co mi zrobia to rozbiore i zobacze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ja na tygodniu wioze do nich i mi zrobia takze bede dawal znac co i jak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
koledzy jakby ktos potrzebowal to znalazlem zaklad zajmujacy sie regeneracja swozni w wahaczach i ceny to 100zl za dolny i 60 za gorny. Zaklad znajduje sie na ul. 1Maja 17 w lublinie i jest tam tablica regeneracja ukladow kierowniczych
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
koledzy czy ktos wie czy gdzies w lublinie ewentualnie woj lubelskim regeneruja wahacze bo podobno regeneracja jest lepsza od np nowych febiego
-
Oryginalny termometr w liczniku
ok dzieki za info
-
Oryginalny termometr w liczniku
czyli nic innego nie da rady tam wyswietlic?
-
Zapalanie swiatla we wnętrzu samochodu
a kolego pomkpa z polifta pasuje skoro jest na 2 wtyczki i u mnie w pompce jest jedna rurka cisnieniowa a nie dwie a i jeszcze moglbys podac numer tej pompki co masz teraz zalozona
-
Oryginalny termometr w liczniku
a koledzy ja mam pytanie bo bede mial wyswietlacz z tym polem do automatu czyli mi nie bedzie to potrzebne bo mam manual i czy jakbym tam dal sygnal z czujnika np we wnetrzu samochodu to czy by mi pokazywalo temperature we wnetrzu?
-
Zapalanie swiatla we wnętrzu samochodu
z trzema wtyczkami chyba byly od alarmu bo ja mam 95r i mam domykane szyby z kluczyka i podlaczone z pilota ale nie wiem jak podlaczyc centralke zeby sie zaswiecalo swiatlo po otworzeniu z pilota
-
Zapalanie swiatla we wnętrzu samochodu
to i ja sie przylacze bo tez szukalem cos o tym. Gdzie kolego dokladnie podlaczyc ten impuls? Gdzie jest krancowka drzwi?
-
Potrzebuje orkiestry na wesele??
http://w126.wrzuta.pl/audio/a1dLd9YIbc4/atack_-_dziewczyna_taka zespol w ktorym siostra spiewa http://w126.wrzuta.pl/audio/6sScrYXqenK/atack_-_ai_se_eu_te_pego
-
[A6 C5] Swap silnika 2.5 na 1.9 i skrzyni tiptronic na manual
a sanki da sie wymienic na te od 1.9 w 2.5? I tak jak mowisz rzeczywiscie trzeba by miec drugiego na przeszczep bo tak skladanie do kupy z paru to pewnie by nic nie dalo bo nie chcialo by chodzic
-
[A6 C5] Swap silnika 2.5 na 1.9 i skrzyni tiptronic na manual
Witam. Czy ktos robil taki swap silnika? Czy silnik 1.9 pasuje na lapy z 2.5? Co jeszcze trzeba wymieniac oprocz silnika? I jak to jest ze skrzynia tiptronic duzo roboty z przelozeniem na manual? Jakich czesci bym potrzebowal oprocz silnika i skrzyni??
-
Wymiana tylnych sprężyn
nikt nie pomoze??
-
Wymiana tylnych sprężyn
A4 1.9tdi 95r 1Z sedan ale 1BA to ja mam myslalem cos bardziej nad 1BE Czy od avanta podejda sprezyny do sedana ? a Avancie sa chyba twardsze nie?
-
Wymiana tylnych sprężyn
z jednej strony lubie miec wysoki samochod bo wszedzie wjade ale z drugiej nizej by wygladalo ladniej. A czy sprezyny tylne z avanta podejda do sedana? Wydaje mi sie ze wtedy by tak nie siadal. Nie chodzi mi o to zeby przy obciazeniu nic nie siadl bo to nie mozliwe ale to co teraz jest to nie moze tak byc. Jak bede mial okazje to zrobie zdjecie i sami ocenicie czy to jest normalne.
-
Wymiana tylnych sprężyn
o jakies 20-30mm moznaby go obnizyc ale jesli jest nie wskazane zakladanie sportowych sprezyn do ori amortyzatorow to nie bede obnizal o to mi chodzi. Chce zeby z tylu sprezyny byly twardsze zeby az tyle nie siadal samochod jak 3 osoby siada bo jak wsiadaja 3 osoby to wyglada tyl jakby gleba byla okolo -60mm albo i nizej
-
Wymiana tylnych sprężyn
jakbym mial kase na gwint to bym sobie kupil ale jednak sprezyny sa duze tansze od kompletnego gwintu takze szukam samych sprezyn
-
Wymiana tylnych sprężyn
Witam. Sprawa wyglada nastepujaco. Chce wymienic tylne sprezyny w moim A4 sedan bo jak siadzie z tylu 3 osoby to auto kompletnie siedzi. Zawieszenie mam 1BA prawdopodobnie. Znalazlem tez komplet sprezyn czerwonych tanio a one obnizaja o okolo 40mm a mi nie bardzo to pasuje bo mieszkam na wsi. Jakie sprezyny zalozyc na sam tyl lub ewentualnie komplet jakich obnizajacych o 20mm-30mm bo jednak auto stoi wysoko.Kola mam 205 55 16
-
Znaczki do dekielkow alufelg
dokladnie to chodzi mi o znaczki do takich dekielkow http://allegro.pl/oryginalne-dekielki-do-alufelg-audi-4a0-601-165-i2183493084.html